Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
СЕЗОН 2018/2019 / Re: Купа на България
« Последна публикация от tipin - Днес в 17:51 »
 Избраха за най-добър - селекционерът на Франция Дидие Дешан, чиято задача беше кого да не включи в националния, тъй като Франция разполага с неограничен ресурс.
2
ДНЕВНИК / Re: Нов старши-треньор на Дунав
« Последна публикация от NITRO - Днес в 17:17 »
Ако се гледат официалните назначения, треньорска криза в Дунав никога не е имало. Лицензоносителят Пламен Донев е на поста откакто Дунав влезе в Първа лига преди два сезона. И да скачаме, и да не скачаме на Младенов, той с нищо не е виновен и общо взето, от него нищо не зависи. "Назначението" му е следствие от "мисловните" процеси в клуба - единственият в Първа лига, който си позволява да наема за старши-треньори хора без изисквания задължителен лиценз!
3
Другият ти бивш отбор Дунав обаче не се справя никак добре през този сезон. Имаше и смяна на треньора... Мислиш ли, че ще успеят да излязат от кризата?

- Наистина не тръгнаха добре в първенството. Проблемът там е по-скоро психологически. Нормално е, когато не успяваш да печелиш точки да губиш самочувствие. Надявам се обаче тази треньорска рокада (бел. ред. - в момента начело на "драконите" е Цветомир Младенов) да е едно ново начало и да започнат да печелят мачовете си.

......Интервю със Самир Аясс от сайта топспорт......
4
« Последна публикация от AleeeHop - Днес в 16:58 »
Това официално ли е ,че той е треньор ? Общо взето ,ако е така не очаквайте нещо ново ,единственното което рестартират в отбора е феновете ,да се кротнат и докато не им писне и от него да я крета там  ,така смятам аз де и после да не скочите на него пък ,скачайте на тея дето са го сложили.
5
« Последна публикация от NITRO - Днес в 16:57 »
Същите тези неща ги писахме и за последният сезон на Великов, чиито сегашен отбор загуби от ГО като домакин.

Иначе за треньор на годината, вчера бе избран човекът разполагащ с най-голям избор на класни играчи, което не ми се вижда коректно.

Каква несправедливост! Трябваше да изберат Малин Орачев - нито избор, нито класни играчи! Ама нейсе - и догодина ще има класация - може и да се получи ;)
6
« Последна публикация от NITRO - Днес в 16:48 »
Да ни е честит новият треньор. Това е най-доброто, което егото на д-р Симеонов може да преглътне в момента. Постигна си целта Дунав да се ръководи от тотален анонимник. Нищо лично против Цецо Младенов - може би има качества момчето, но в Първа лига трябва име с авторитет. Човек, който е врял и кипял и самото му присъствие вдъхва респект на свои и чужди. Само че пустото му его на доктора не може да вирее с такива личности около себе си и докто той е начело, се опасявам, че нищо добро не ни чака.
7
« Последна публикация от ЧИЧО МЪРИ - Днес в 15:22 »
Иначе за треньор на годината, вчера бе избран човекът разполагащ с най-голям избор на класни играчи, което не ми се вижда коректно.
Какъв е изводът от това: Без класни играчи няма успешен треньор!
8
« Последна публикация от El rio gigante - Днес в 14:25 »
Кой крив, кой прав не знам. Всички се надявахме на Люси Киров, но май по-добре стана за него, че не си сложи таралеж в гащите. При този състав от играчи в отбора, беше много вероятно да не се подобрят резултатите и да изхабим Люската. Симеонов споменава , че изоставаме с кадрите, но не знам включва ли в това число и играчите. Във всеки случай, който и треньор да дойдеше, без нова селекция нямаше да постигне нищо съществено. Едно, че тези играчи са силно обременени психически от лошите резултати, но и голяма част от тях дори да надскочат себе си няма как да помогнат на Дунав. Просто възможностите им са крайно лимитирани.
   За втори път чувам Докторът да казва категорично, че е готов да сдаде поста си на президент, но не съм чул някой да е изявил желание. Сигурно си имат причини потенциалните кандидати...знае ли се...но трябва и да си малко луд, малко маниак за да се хванеш с тази работа?!

Обяснението е далеч по-тривиално и неромантично - трябва да си от правилната партия. Не знам как си представяте клуб, през който минават толкова много обществени пари и интереси да е достъпен за "който изяви желание" и тези всичките пари някой ще ти ги остави така, защото много обичаш Дунав, или имаш велика концепция за управление. А "тази работа" далеч не е толкова неблагодарна и такова велико бреме, че видиш ли само от алтруизъм стиска зъби.
9
« Последна публикация от tipin - Днес в 12:30 »
 Същите тези неща ги писахме и за последният сезон на Великов, чиито сегашен отбор загуби от ГО като домакин.

10
« Последна публикация от FCD - Днес в 12:23 »
От последните му думи в статията оставам с впечатление, че едва ли не насила се занимава с клуба. Интересно... Дайте да питаме верейците откъде ги намират тези инвеститори, че ако може един и за нас с изгодна оферта, хаха! Жалко за този прекрасен клуб, който имахме и който ни носеше радости и положителни емоции. Четейки статията, се съгласявам, че на този клуб му трябва дълбок рестарт, може би за съжаление със съвсем други хора. Сега целта е ясно очертана - Б група и завръщане в комфортната среда на лузърите. Не ни трябва А група, нито купа, за какво ни е. Най ни е добре да си живуркаме без цел и посока като едно частно ЕООД, откъснато от публика, очаквания и вълнения. И без това в момента си е точно такова. Навремето имаше един хубав български филм "Да обичаш на инат". Не може да се обича така бе, д-р Симеонов! Никой не е прокопсал по този начин. Стегни се малко.
Страници: [1] 2 3 ... 10