Новини: ПРАВИЛА НА ФОРУМА || ФОРУМЪТ Е ДОСТЪПЕН САМО ЗА РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ! Ако имате проблеми с регистрацията, обърнете се към: office@fcdunav.eu

• 21 Април, 2018, 12:38

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
СПОРТЪТ В РУСЕ / Re: Спортен клуб по тенис на маса "Дунав Русе"
« Последна публикация от Dunav_ruse1 - 20 Април, 2018, 14:28 »
В събота , 21 април, жените на СКТМ “Дунав” играят важен полуфинален плейоф срещу “Асарел Медет” Панагюрище. Мачовете са от 10:00 и 16:00 часа в залата на ул. Щип 4. Заповядайте да подкрепите женския състав!
2
СПОРТЪТ В РУСЕ / Re: ВК Дунав Русе - Висша Лига - сезон 2017/2018
« Последна публикация от SKCH - 19 Април, 2018, 22:08 »
Еми нормално е да няма хора, то преди за Дунав се говореше много, щото биехме. Даже и по софийските телевизии си правеха устата да кажат нещо за нас. Сега няма нищо - даже един призив от ръководството, да организирант една кампания, да надъхат малко хората. Сега се сърдим на тренера, на играчите, че играят бездушно, ама то и феновете май сме поели по тоя път. От друга страна на посещаваните мачове на Дунав, и при по-голям залог, винаги се проваляме. Има някаква черна магия около това. Може и феновете да сме проблемът.
Иначе не виждам лошо хората да ходят на няколко спорта с марка Дунав. В крайна сметка всеки обича да печели, да е част от една положителна емоция, каквато един биещ и посещаван отбор гарантират. Аз лично обичам и баскетбол, и волейбол и не виждам драма. Драмата обаче е със спонсорите. Сега с волейбола пак е така - проект с хоризонт 5 години. Ако си изпълнят обещанието ще имаме 2-3 сезона емоции, един сезон спад, евентуално извинение, последен опит и закриване на шестата година или оттегляне на спонсора и пак с Ябланица и Тетевен или още по-зле - с Каварна и Попово. Ей това много ме дразни в родния спорт като цяло, но най-вече в Дунав. Като нямаш много пари, печелиш с планиране, с ясна стратегия, с визия. Която в крайна сметка ще гарантира вярност на феновете, но и на по-малките спонсори. А сега - правим велики неща за 2 сезона и после се чудим откъде пари за автобус до Пловдив. 
3
СПОРТЪТ В РУСЕ / Re: ОФГ Русе - сезон 2017/2018
« Последна публикация от Marionut - 19 Април, 2018, 12:20 »
Ще видя как нашият отбор може да спечели. Нека да играят добре.
4
« Последна публикация от ISTINATA - 17 Април, 2018, 20:26 »
Емоцията ще я има стига да се подкрепя отбора, макар и оранжев това е Дунав от Русе, а и аз не съм много убеден ако се появи обществено натиск за цветовете, дали няма да се постигне договорка за промяна ! Иначе на последния мач имаше 700 зрители в зала "Дунав", колкото на няколко от футболните мачове тази година, за съжаление след препълнен стадион сега се радваме ако сме 1500-2000 зрители ...
5
« Последна публикация от Vancho - 17 Април, 2018, 16:17 »
За мен пък по курв..ска история от това да участваш в бардака Първа футболна лига май няма в колективните ни спортове. В лигата на богатите, мястото на отбори като Дунав е отдолу. Айде благодаря, по-добре Дунав да не участва в тоя спортен феодализъм.
На доста пъти по време на престоя ни в Първа лига съм се отвращавал до степен да искам да се върнем в Б група. Въпреки това футболът си е футбол и заема неизменното първо място сред хората. Но ако ще е това бездушие в представянето май по-добре отбор в по-долните дивизии..... ДУНАВ ЕКОНТ в Зала Дунав беше велика емоция, но някак не го виждам същото това с ТОЗИ оранжев волейболен отбор ако ще и шампиони да станат.
6
За мен пък по курв..ска история от това да участваш в бардака Първа футболна лига май няма в колективните ни спортове. В лигата на богатите, мястото на отбори като Дунав е отдолу. Айде благодаря, по-добре Дунав да не участва в тоя спортен феодализъм.
7
« Последна публикация от El rio gigante - 16 Април, 2018, 16:19 »
То затова сме на този хал и нищо в Русе не оцелява повече от 2-3 години. Хората просто се "преориентират" много лесно и бързо. Едни биха му кязали гъвкавост, за други е курвенска история.
8
СВОБОДНА ЗОНА / Re: Offtopic
« Последна публикация от Vancho - 16 Април, 2018, 13:18 »
В Румъния не е особено познато футболното хулиганство. Бях на мач Астра-Рома на същия този стадион. Мерките за сигурност на входа бяха почти отсъстващи и никой не беше преджобван или сканиран (както е на стадиона в Гюргево). Доста елементарно фен на Астра успя да влезе в сектора на Рома и им открадна знаме, което провокира лека агресия у италианските фенове, но полицията потуши страстите за точно 2 минути. Имам познат румънец фен на Рапид, който неведнъж ми е заявявал, че най-кървавите футболни срещи са между Унгария и Румъния на ниво национали.
9
« Последна публикация от Vancho - 16 Април, 2018, 13:08 »
Явно Русе не може да има повече от един колективен спорт в елита. Вчера чух по трибуните доста хора, които заявяваха намерение да се ''преориентират'' към волейбола догодина... Аз лично не бих отишъл на мач на този отбор, но всеки с мнението си.
10
СВОБОДНА ЗОНА / Re: Offtopic
« Последна публикация от Slex - 15 Април, 2018, 10:58 »
Междувременно, в Четвърта румънска дивизия - над 30 000 на мач.
Страници: [1] 2 3 ... 10