Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
СЕЗОН 2018/2019 / Re: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) | 26.10.2018 | 17:30 ч.
« Последна публикация от Rado412 - Днес в 22:07 »
Вземаме бракуваната топка от мача с Локо Пд, от квадратна я правим трудна за описание и вземаме точка с 0-0  :P
2
СЕЗОН 2018/2019 / Re: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:0
« Последна публикация от biser1967 - Днес в 21:23 »
Ако на някой му трябва евтина к***ва  ,  да си я търси при Диемаджиите  ...
Там са от джендър нагоре . Дразня се , защото манипулират   хората , който просто наблюдават мачовете напълно непредубедено и се опитват да им  натрапят "техните " ( и най-вече на  " Big Boss" ) мнения ...  и ВИНАГИ се опитват да ни обясняват как черното е  бяло , червеното е синьо и т.н.   според  както е наредил БАТКО .  ДГД .
3
« Последна публикация от biser1967 - Днес в 21:06 »
За публиката - това е положението, свиквайте! Това е в кръга на шегата, но в действителност посещаемостта е много по-висока от тази на Тирето например, ако трябва да сравняваме брой зрители с цялата фенска маса. Колко души бяха вчера на Армията на срещата с Етър - 6 хиляди! Нали се канеха, че ще напълнят стадиона, след като купиха емблемата. Ама часът бил неудобен, ама времето било студено, ама съперникът не бил атрактивен. Е, сравнете нашите хиляда и кусур души /според Меридиан Мач са 1800 :D / със "столичани", нали били "фенове милиони", а не могат да съберат поне 10 хиляди, същото е и с Левски. Ходят по-масово само, ако играят с Лудогорец, дори т. нар. вечно дерби вече пряко сили я събере 15 хиляди, я не.
За дузпата - наша голова атака беше спряна с ръка в наказателното поле, друго не знам и не ме интересува.
Учудвам се, че някои колеги пригласят на зложелателите ни, остава да твърдим и че, Домусчиев плаща на съдиите за да подпрат "сателита" му :(
И срещата с Берое, и вчерашната с Локо показват, че разликата между опашкар като нас и отбори от зона 4-то - 6-то място е само в точките. Ако се играе с хъс, ако се борят до последно, ако не правят груби грешки, както беше с Ботев Пд, драконите ще изплуват от опасната зона и ще си осигурят по-спокойни времена в средата на таблицата.

Напълно съгласен !
4
« Последна публикация от tipin - Днес в 16:31 »
 Каръкът ни почна предната година след гостуването ни във Варна с един случаен гол, време е точно там да се завъртят нещата.
5
Морето са отборът който ни е редовен клиент и сега е моментът да сложим началото на поредица от победи. За целта обаче трябва титулярите да са на линия. Особено Васев, защото Преслав срещу Локото(междувпрочем винаги когато е на терена), беше всичко друго но не и професионален футболист. Нито един точен пас в градивен план, в защита като пиле в кълчища, когато атакуваха през неговата зона сърцето ми направо спираше... >:(
6
« Последна публикация от ЧИЧО МЪРИ - Днес в 16:15 »
Най-много в този мач ми хареса как Иса мушна топката под "топките", между краката на Езе, елегантно го подмина от ляво и само 1 секунда не му стигна за да разочарова Луков повторно. Класа от всякъде!
7
« Последна публикация от red forman - Днес в 16:03 »
Знам, бъзиках се, ама съм забравил да сложа изплезено или намигващо човече :P. Прогнозата ми обаче си е такава, очаквам да ни бият с малко, но без особени проблеми.
8
« Последна публикация от vivanov - Днес в 15:45 »
Добре, че прогнозата ми не се сбъдна. Като цяло публиката прие подобаващо Луков и Карагарен на Градския стадион. Победата нека служи за самочувствие и отпушване, но място за еуфория няма. Единственият ни удар в очертанията на врата беше от наказателното изпълнение довело до гол. Най-важни ще са победите над Витоша и Ботев Враца, но след като изгубихме нелепо точки, трябва да наваксваме с победи като вчерашната и точки от Черно море например в следващия кръг. Мисля, че Иса ще донесе положителни емоции. Искрено пожелавам на Светльо Ковачев да вкара скоро първия си официален гол за Дунав.
9
« Последна публикация от FCD - Днес в 15:44 »
Има и за двете опции :) Няма как за всеки възможен случай да се формулира. При прогноза 1:0 гласувай с първата опция, при 2:0 - с последната.

EDIT: Направих малка редакция за по-голяма яснота.
10
« Последна публикация от red forman - Днес в 15:41 »
Не виждам в анкетата ти опция за моята прогноза - лесна победа за моряците с малка разлика (2:0, може и само 1:0 да е). За съжаление не очаквам скоро да се промени това пораженческо мислене и поведение при гостуванията ни, та затова съм така песимистично настроен относно предстоящия двубой. Иначе морето не са нищо особено като отбор.
Страници: [1] 2 3 ... 10