Последни публикации

Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
СЕЗОН 2018/2019 / Re: Славия (София) - Дунав (Русе) 2:0
« Последна публикация от FCD - Днес в 12:55 »
tipin, моите уважения към теб, само че изразявай мнението си, което приемам, а не вади думите от контекст, вместо да гледаш общата картина. Начинът, по който си ме цитирал, е пример за това. Казах, че дузпата, начинът на изпълнението й, играта ни като цяло е следствие, а не причина. Казах също, че ако причината бъде премахната, може би дори и дузпите няма да бием по този страхлив начин. Не знам как по-просто да го обясня. Както и да е. Нямам намерение да продължавам този безсмислен спор, щом не разбираш какво казвам.
2
СЕЗОН 2018/2019 / Re: Дунав (Русе) - Септември (София) [24.08.2018]
« Последна публикация от FCD - Днес в 12:40 »
Аз изобщо не твърдя , че Септември са слаби -  то за нас отдавна  слаби няма . Дори смятам че са на доста добро ниво .
Жадното колкото и да го плюят , си върши работата добре .  Галчев и на 200 години да е пак си е класа  и т.н.
Тук въпроса е нашите какво ще  покажат . И да,  ще трябва да се поизпотят яко .
На фона на коментарите за участия в тиражите "с малки суми, но редовно", смисълът на понятието "мач в графа задължителни" за мен придобива качествено ново измерение. В светилината на това измерение може пък и да имаме шанс.  :D Ще наблюдаваме с най-голямо любопитство по телевизора обаче този път. Майтапа настрана, обаче с тази игра при равни други условия сме застрашени от загуби във всеки мач. Ако случайно вземем нещо от следващия, то ще е с бая зор според мен.
3
СВОБОДНА ЗОНА / Re: Футболен уеб сайт
« Последна публикация от tipin - Днес в 11:40 »
 Напиши в търсачката SEO и почвай с четенето!

Прочети темите в този форум https://www.predpriemach.com/ Тук има отговор на въпросите ти.
 После си пусни темата в него форум и бъди готов да те оплюят, че искаш всичко наготово да разбереш.

Сателитките наистина вече не вървят. По скоро един блог към сайта може да има и задължителната страница във фейса.

Там ще ти кажат и за домейна. Старите са доста скъпи и може да имат наказание.

За нов сайт е важно уникалното съдържание и търпението. Поне 2-3 години са необходими за да тръгне добре сайта, ако всеки ден се трудиш по него.
4
СВОБОДНА ЗОНА / Футболен уеб сайт
« Последна публикация от kinggod - Днес в 10:47 »
Привет! С мои братовчеди имаме идея да правим футболен уеб сайт и да вложим в него. Желаем да го популяризираме възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и екип, който ще ни помага за някои неща. Имаме няколко въпроса, които ни интересуват:
1.   Как е по-добре  - да купим нов домейн или стар. Разгледах доста и все повече хора ме съветват да закупя стар, защото по-лесно ще може да се класира в търсачките. Ако това е вярно, от къде мога да го взема и каква ще е неговата цена?
2.   Интересува ме линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да има ефект. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3.   В Интернет четох и за така наречените сателитни мрежи. Все още ли този вариант действа, защото видях, че повечето имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих тествал, за да видя какъв ефект ще мога да получа. Тук отново стои въпроса как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.
5
« Последна публикация от El rio gigante - Днес в 10:09 »
Delusion-ът е хубаво нещо, само дето когато се разбие става тежко. Това, което казвате е така, но конкретният случаят далеч не е такъв. За съжаление на всички тото се играе и Дунав вече не е приятно изключение от тази история
6
« Последна публикация от Danubio Azul - Днес в 09:44 »
Венци ако е решил да играе тото, за какво му е нашето съдействие? И без това излиза срещу слаб отбор, има си и Железов и няма какво да се занимава и с нас. От друга страна, не знам вече как да си обясня защо Доктора така упорито вреди на отбора.
7
ДНЕВНИК / Re: Малин Орачев (старши-треньор)
« Последна публикация от зевс - Днес в 09:33 »
Моите впечатления от треньорските умения на Орачев са единствено от сезона ни в Б група, когато той водеше съдийското отборче Поморие. За мен играеха изключително посредствено и бяха в битката за промоция единствено заради изкуствения терен и съдийските аванти. Не очаквам да се задържи повече от няколко месеца в Дунав, особено предвид факта, че ръководството го привлича като резервен вариант на желания от тях Светльо Тодоров.
  Тези няколко месеца станаха повече от 10 😲
8
« Последна публикация от dimitrovv1991 - Днес в 09:26 »
Подкрепям. Утре и аз мога да си направя страница, в която да напиша произволни 5 мача с изход Х/1. Все един ще излезе, а аз ще изтрия другите 4 поста и готово... Тези "типстъри" със сигурни информации хващат много наивни рибоци по този начин. Най-малкото, ако има сигурна информация за тоя мач, дали ще я споделя свободно във фейсбук, или ще чака по 20 евро от разни рибоци, или ще си заложи една камара пари на "сигурната прогноза"? Слаби сме. Това е. Че играем тото, то това е ясно, ама по такъв елементарен начин не се случват нещата :)
9
« Последна публикация от skrzzz - Днес в 09:00 »
Това да се вярва на такива странички във фб за уговорени мачове е меко казано нелепо.  Ако има уговорен мач никой няам да позволи споделянето му по такъв начин.
10
СЕЗОН 2018/2019 / Re: Славия (София) - Дунав (Русе) 2:0
« Последна публикация от tipin - Днес в 08:50 »
Няма как да направиш обобщение без да включиш основните аргументи за махането на Орачев и като вадиш останалите от контекст, а някои откровено си ги измисляш.
Щото голям аргумент, че Орачев е виновен за пропусната дузпа.
 За махането на Орачев стига един аргумент - незадоволителни резултати и в това отношение съдбата му е предначертана.
..... Пък дори и за дузпата ако говорим, ако беше друг треньор - можещ, гледащ напред в ситуацията, изискващ от отбора си, респектиращ - съдията може пак да си духа кавала както си ще, но може би дори тази дузпа нямаше да бъде бита така несериозно....

Хайде пак - Малин виновен за пропусната дузпа.
  Естествено, че треньорът носи отговорността - нали за това е сложен. Но в конкретния мач моментите, които решиха резултата са три и там нещо не се вписва Орачев:
https://www.vbox7.com/play:044e2db7ab
 - изпусната дузпа;
 - не дадена дузпа срещу Н'Дайе
 - измислена дузпа срещу Дунав - Васев чисти топката чисто, а никой от съдиите не вижда засадата.
Страници: [1] 2 3 ... 10