Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
СЕЗОН 2018/2019 / Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София [24.11.2018, 15:00]
« Последна публикация от Rado412 - 15 Ноември, 2018, 22:58 »
Мисля, че имаме шанс да вземем нещо в този мач, но с уговорката, че отново няма да си правим показно харакири вкарвайки сами вълка в кошарата.
В такива мачове очаквам и вратарите да покажат, че могат да играят много концентрирано, очаквам и малкия Ковачев да се напъне и докаже, че не случайно го викат в Нац. отбор и там трябва да играе именно той, а не "червеното" крило ... Изобщо всеки един ако иска някой да го забележи ше трябва да надскочи себе си. Да не забравяме, че играчите които вече не са в Дунав изпъкнаха именно със силни игри точно в такива срещи (с Левски, ЦСКА и Лудогорец).
Така, че шанс има - само трябва да си повярваме и да играем много агресивно и смело!

И пуснете анкетата (аз давам прогноза 0-0 с много битка или 1-1 с наш дежурен  автогол и гол или на Ахмедов или на малкия Ковачев).
2
ДНЕВНИК / Re: Лято 2018 (подготовка, трансфери, новини, спекулации)
« Последна публикация от Rado412 - 15 Ноември, 2018, 22:47 »

Според Утро, има на проби двама чужденци.

Само да не са като предишните ... >:(
3
« Последна публикация от papimed - 15 Ноември, 2018, 21:40 »
Под ръководството на сръбския смешник "ел маестро" Тирето играе Ганкиното, особено в гостуванията - хикс с Берое и късметлийска победа на Лаута благодарение на индивидуалното майсторство на Десподов при пряк свободен, иначе и там мачът щеше да завърши Х. Ако не направим дежурните си идиотски грешки в защита, може и ние да изкопчим равенство. Но ще е трудно, не защото Тирето са много силни, а защото ние оставяме съперника да си прави каквото иска. Този мач трябва да е грозен, да е борба от първата до последната секунда на добавеното време, червените да не бъдат оставяни за миг спокойни и да не им се разрешава да си разиграват коня. През март играхме силно срещу хибрида, но Кабаков ни закла ритуално. Сега ги няма част от изпълнителите тогава, но се надявам новите попълнения да се представят достойно. Ако обаче реферите отново подпрат отбора на Гриша Ганчев, нищо не можем да направим. Във всеки случай обаче трябва да си продадем скъпо кожите!
4
ДНЕВНИК / Re: Лято 2018 (подготовка, трансфери, новини, спекулации)
« Последна публикация от tipin - 15 Ноември, 2018, 17:11 »
 Няма да ходим до Румъния.
http://fcdunav.eu/пропадна-контролата-с-волунтари/
 Според Утро, има на проби двама чужденци.
5
« Последна публикация от NITRO - 15 Ноември, 2018, 16:22 »
Признавам, техника от висока класа и може би с този гол Десподов си осигури трансфер в престижен чуждестранен клуб през следващия сезон. Леката контузия, която е получил, го вади от строя за предстоящия двубой на националите, но срещу нас очаквам да се развихри с пълна сила. Нищо не очаквам от този мач. Вижда се, че както и при Орачев, след силен мач правим поредица от слаби и очакванията ми са "серията" след загубата от Ботев (Враца) да продължи.
Какъв трансфер в предтижен клуб. Максимум Касъмпаша или Ростов... Нивото на футбола ни е трагедия, а щом тоя космонавт е най-голямата ни надежда... Иначе очаквам грозен хикс. Гостите са колебливи и не играят нищо. То всъщност никой отбор в момента не играе кой знае какъв футбол. Със спокойствие и без Преслав, смятам че можем да си вземем мача.
Според информация на Гонг Десподов е влязъл в полезрението на ПСВ Айндховен. Иначе си прав за трагикомичното ниво на футбола ни и това вероятно ще се види в предстоящия мач на националния с Кипър.
6
« Последна публикация от boti4eli - 15 Ноември, 2018, 16:14 »
Само със спокойствие и без Преслав нещата няма да се получат докато не намерим двама типични крайни защитници тип “Джалилов и Хубчев”, защото Васев ще ни е много по-полезен като крило например. Да не говорим и за нуждата от опорен халф. Дотогава аз не очаквам да се случат чудеса и ще си кретаме, както досега
7
« Последна публикация от dimitrovv1991 - 15 Ноември, 2018, 14:35 »
Признавам, техника от висока класа и може би с този гол Десподов си осигури трансфер в престижен чуждестранен клуб през следващия сезон. Леката контузия, която е получил, го вади от строя за предстоящия двубой на националите, но срещу нас очаквам да се развихри с пълна сила. Нищо не очаквам от този мач. Вижда се, че както и при Орачев, след силен мач правим поредица от слаби и очакванията ми са "серията" след загубата от Ботев (Враца) да продължи.
Какъв трансфер в предтижен клуб. Максимум Касъмпаша или Ростов... Нивото на футбола ни е трагедия, а щом тоя космонавт е най-голямата ни надежда... Иначе очаквам грозен хикс. Гостите са колебливи и не играят нищо. То всъщност никой отбор в момента не играе кой знае какъв футбол. Със спокойствие и без Преслав, смятам че можем да си вземем мача.
8
« Последна публикация от NITRO - 15 Ноември, 2018, 13:06 »
9
« Последна публикация от tipin - 15 Ноември, 2018, 11:00 »
  Нашите спящи красавици в защита не бива да допускат такива неща, всички футболни и нефутболни средства трябва да влязат в сила на терена:

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/gol-bizhu-na-despodov-reshi-vsichko-na-armiiata-513954
10
« Последна публикация от rusensko_vareno - 15 Ноември, 2018, 10:53 »
Относно коментара ти за играта при Киров - за мен второто полувреме на Тича беше едно от най-добрите ни представяния този сезон, Витоша първото полувреме не стояхме зле също. Не успях да гледам във Враца какви сме ги дробили.

Много неприятно, че в края на футболната година, когато се решава изхода от полусезона ни се налага да изиграем в серия мачове срещу светата тройца. Аз лично съм почти изпаднал в състояние на отчаяние за този отбор. Не намирам нищо положително в играта ни откакто треньор е Людмил Киров. Не че е негова вината просто качеството е такова и явно до преди това се заблуждавахме, че има някакъв потенциал и този и онзи е виновен и като го сменим нещата ще се променят. Не съм бил толкова безразличен и отвратен от отбора дори по селските групи - НИКОГА ! Нещата дори в нашите мачове вече изглеждат толкова гнусно предизвестени и уговорени, че човек не желае да гледа този театър. Ако Дунав го нямаше в първа лига нямаше и да им гледам уродливия футбол ! Надежда всяка тука оставете ! И все пак - дано не паднем с разлика и да има поводи за аплодисменти подобно на домакинството ни миналия сезон (макар че там всички знаеха, че имаше финансов стимул от трета заинтересована страна).
Страници: [1] 2 3 ... 10