Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
За мен Станката не е по-слаб вратар от Макенджиев. Макето го превъзхожда само с по-мощната си физика, но Станката има феноменална игра с крака. Вероятно става въпрос за пари. На Макето са дали по-висока заплата за да го привлекат и Станката е останал обиден от това. Иначе дали ще е титуляр или резерва решава треньора. Не е професионално по тази причина да напусне отбора. Още повече, че има договор и ако някой го иска ще трябва да се бръкне. Така или иначе привличането на Макенджиев беше правилен ход от страна ръководството! Да имаш двама силни вратари е безценно.
2
ДНЕВНИК / Re: Зима 2018/2019 (подготовка, трансфери, новини и спекулации)
« Последна публикация от boti4eli - 18 Февруари, 2019, 22:12 »
Я проверете добре, мисля, че е наказан за 1 мач.
Проверих и за съжаление не е бил наказан, а за следващия кръг Попа е наказан. Нали дадохме под наем Ф. Димитров, не знам каква е клаузата, ако искаме да си го върнем. Станката мога да го разбера, трудно ще му е да се пребори с Макенджиев, а може и да има предложение от някъде. Ще видим, какво ще стане.
3
ДНЕВНИК / Re: Зима 2018/2019 (подготовка, трансфери, новини и спекулации)
« Последна публикация от само дунав - 18 Февруари, 2019, 20:17 »
Корабът потъва
5
СЕЗОН 2018/2019 / Re: Етър (Велико Търново) - Дунав (Русе) 17.02.2019, 12:30 ч.
« Последна публикация от Slex - 18 Февруари, 2019, 19:04 »
Аз пък не виждам кога сме се надигравали с някого напоследък. Другите цъкат топката, обикновено в нашето поле. Нито ми прилича на надиграване, нито ми съответства на критериите за офанзивно.

Да си вземем баражите, то е ясно, че мачовете до края са подготовка за тях.

6
« Последна публикация от ЧИЧО МЪРИ - 18 Февруари, 2019, 18:10 »
Няма нищо по-относително от схемите на игра във футбола. Първото полувреме не минахме центъра на практика, точно с тази уж офанзивна схема. Пуснахме нелеп гол след рикошет и се юрнахме да изравняваме. И все пак не се бяхме оголили чак толкова до момента когато Инкоом реши да слаломира в наказателното поле на Етър. И с риск да се повторя ще кажа пак - 3 груби грешки , 3 гола. Не спрем ли с тези детинщини, каквато и да е схемата ще падаме на поразия. По подобен начин се развиха нещата и в контролата с Морето. Първото полувреме сме съсредоточени и устискваме на натиска на домакините. Второто започват грубите грешки и т.н.
Освен това имаме 3 халфа и тримата са необходими независимо от схемата. ПРоблемът е , че никой от тях няма качества за плеймейкър което да му позволи от опорен в даден удобен момент да се превърне в разиграващ халф. Станкев и Щерев не ги знам какви са точно , но изглежда на тях не може да се разчита. Така, че със 17 здрави полеви играчи разполагаме и с тях ще се оправяме както изглежда. Каквото - такова...
7
« Последна публикация от NITRO - 18 Февруари, 2019, 16:27 »
Твърде елементарно виждане. Твърде офанзивният футбол води до оголване отзад и нелепи допуснати голове като втория срещу Етър. Освен това нямаме разиграващ халф и колкото и офанзивно да играем, кел файда от това. Дотук пускаме средно по два гола на мач, а с налагането на т.нар. "офанзивен" футбол може да набъбнат до 3-4.
8
СЕЗОН 2018/2019 / Re: Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора) ; сряда - 20.02.19 12:15 часа
« Последна публикация от rusenec65 - 18 Февруари, 2019, 16:02 »
20 февруари 2019 година, сряда 12:15 часа

Дунав - Верея

ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Тони Бонев Пандарски АС2: Николай Неделчев Чакъров

4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов

СН: Георги Генов Нарлев
9
« Последна публикация от tipin - 18 Февруари, 2019, 15:50 »
 С идването си Орачев заяви, че ще променя стила на игра в атакуващ.
 А това е виждането на Киров след загубата от Морето: 'Започнахме 4-3-3. Тази схема практикувам, откакто отидохме в Турция. Офанзивен футбол. На нас ще ни трябват голове и точки. По този начин трябва да продължаваме. '

Представяте ли да ни се получи! Ще мачкаме наред!
10
« Последна публикация от biser1967 - 18 Февруари, 2019, 15:38 »
Преобразяването на отбора трябва да започне с промяна на супер грешната тактика, с която излизаме във всеки мач. При липса на изявен плеймейкър да се опитваш да се надиграваш с противника си е самоубийство и сега лесно ни матират с оръжието, с което сме надхитрявали не малко отбори - контрите. В момента все едно гледам Малинчовия отбор, но в по-лош вариант. Моля се само да не трябва да се преобразяваме догодина в Б група.

Напълно съгласен . Особенно за гостуванията  в най-пълна степен .
Страници: [1] 2 3 ... 10