Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
СЕЗОН 2018/2019 / Re: Дунав (Русе) - Етър (Велико Търново) 2:4
« Последна публикация от ЧИЧО МЪРИ - Днес в 19:42 »
Играчите ни не са били единни в намерението си да бойкотират мача, респективно Орачев. Най-сигурният начин да загубиш нарочно един мач е като направиш дузпа без сериозна причина за това ;)
2
 Бюджетите на отборите, не знам дали не е измислица
https://www.kotasport.com/vizhte-byudzhetite-i-zaplatite-na-klubovete-v-parva-liga/
3
« Последна публикация от naster1 - Днес в 18:43 »
Ако се чудите за втория ни гол, вижте ето тези много подобни положения от предишния ни мач, в които по абсолютно идентичен начин Сърмов/Артюнин дават перфектни пасове от дълбочина, но или Велко вземаше грешното решение, или уцелваше вратаря:
Положение 1
положение 2
положение 3

Относно първия ни гол вижте пък ето тази серия от комбинации Боджадж сваля топката/подава на Младенов от мача срещу Септември:
положение 1
положение 2
положение 3

Между другото Младенов е водещ голмайстор на отбора до тук, с 3 гола... всичките отбелязани след подаване на Боджадж.

Просто в Русе онзи ден нещата ни се получиха на 100% и момчетата уцелваха вратата.
Ако беше същото и в предния мач трябваше да сме унизили Септември с поне 5-6 на нула.

Чест ви прави, че се върнахте в мача и при 2:3 имахте доста ситуации, включително и греда...
Не ми се вярва отбор решил да губи мач нарочно, за да сменя треньр, да наглася чак и ударите в гредите.

4
« Последна публикация от Faas - Днес в 16:11 »
 Е де, казах моето виждане по отношение на Етър.  :)  Приемам твоето.
Изброените от мен са си на години и няма как да са в полезрението на Хубчев, изтъкнах ги като трудолюбиви и работоспособни. Един Сърмов на младини в Ботев, Левски му възлагах големи надежди, но се разви в посока провален талант.
5
« Последна публикация от tipin - Днес в 14:16 »
 Да бе, болярите толкова силни, че чак Хубчев се избива за тях....
 Нашите знаеха, че в този мач играят за треньора си и че съдбата му зависи от тях.
  Още в първата третина на полувремето те решиха съдбата му. Орачев нямаше нужда от повече намеци и си седна на пейката.
6
« Последна публикация от Rado412 - Днес в 12:03 »
Хм, Геша нe e никак лоша опция за нас.
А Малин си имаше доверието на феновете, но след като те бият всеки мач като тъпан, естествено е да спрем да му вярваме.
7
ДНЕВНИК / Re: Цветомир Младенов (временен старши-треньор)
« Последна публикация от Faas - Днес в 11:40 »
 Нямам нищо против, да се даде шанс на Ц. Младенов, отдавна е в кухнята на клуба, работата му, когато съм наблюдавал от трибуните у мен е придизвиквала по-скоро симпатии, отколкото обратното. Ако човекът от "М" дивизията е на мнение, че Младенов се ползва с доверие в съблекалнята и реши да разчита на него, за по-дълъг период от време, има един глас от мен.
8
« Последна публикация от Faas - Днес в 11:28 »
Ехаа, без бойкот нижат ли нижат във вратата на Етър гол след гол.  ;D
Не знам дали нижат, ама определено не пускат три гола за няма 20 минути, и то вкъщи. Че ние срещу тирето и Лудогорец не сме пуснали толкова. Някак си доста балъшки, особено втория и третия и поставен антирекорд - факт. В случая и аз си спомням за този слух, дори го споделих с мой приятел по време на мача. И то пък как така баш някак си случайно стана, ццц. Вероятно сме се объркали, но поне е трябвало да пуснем тото.  :)
Пуснали, болярите си ги вкараха, Враца пуснаха ли си головете в Русе, ако да бяха левашки?  ;)
Търновци са си стойностен отбор за нашите стандарти и както казват феновете им, тук им върза. Много добър и сърцат вратар, Дани Младенов, Димо Атанасов, Руменов, човека пас Сърмов, попадението Батрович, 88 албанеца здраво гардираше и раздаваше пасове, някой в публиката подхвърли, че бил Иван Петков, амаа друг път, личи си албанската жилка, цял национален отбор си имат , ..в Швейцария.  ;D
 В случай , че клъвна за бойкота в този мач се сещам за две неща, залагат на твърда тото двойка и в същото време "удрят" Орачев, другото е по-страшно, насред Русе те шамаросват тебе, мене, цялото форумно войнство, да го направят в Кольо Ганчево, с пет да загубят, но на Градския.

9
« Последна публикация от papimed - Днес в 10:53 »
Ехаа, без бойкот нижат ли нижат във вратата на Етър гол след гол.  ;D
Не знам дали нижат, ама определено не пускат три гола за няма 20 минути, и то вкъщи. Че ние срещу тирето и Лудогорец не сме пуснали толкова. Някак си доста балъшки, особено втория и третия и поставен антирекорд - факт. В случая и аз си спомням за този слух, дори го споделих с мой приятел по време на мача. И то пък как така баш някак си случайно стана, ццц. Вероятно сме се объркали, но поне е трябвало да пуснем тото.  :)

Не си спомням отдавна да сме пускали 3 гола за толкова кратко време, но поне за един случай отпреди много години се сещам - мисля, че беше през 1984 г. срещу Черно море във Варна. Поведохме с 2 : 0, после за 6 минути Никола Спасов ни направи хет-трик и първото полувреме завърши 3 : 2 за Морето. През второто Миро Миронов вкара 2 гола и също направи хет-трик/беше отбелязал един и през първото/. Не си спомням автора на четвъртото попадение за нас, но бихме Черно море на стадион "Юрий Гагарин" с 4 : 3, треньор беше Паро Никодимов. Страхотен мач се получи.

А ето какво споделя Орачев: ""Разделяме се с най-добри чувства, приятелски. Какво ме накара да си тръгна ли? Резултатите са слаби, а и напрежението от феновете... Трудно се работи в такава обстановка. Направихме нов отбор и беше необходимо повече търпение. А феновете не са търпеливи. Но щом така са решили, всеки има право да реагира както си иска и да скандира каквото си иска", коментира вече бившият треньор на Дунав.
"Днес си тръгвам за Бургас, малко ще почина. Животът не свършва, времето ще покаже къде ще продължа", заяви Орачев.
Попитан дали иска да каже нещо на феновете на Дунав, треньорът отговори: "Няма какво да им казвам. Но наистина трябва да подкрепят повече отбора, а не да мислят и да бистрят политиката на клуба. Не са се месили в работата ми, те просто не ме приеха още от самото начало като дойдох в Дунав. Свикнали са да се разчита на опитни треньори и имена в професията. Към мен нямаше необходимото доверие."
10
« Последна публикация от papimed - Днес в 10:42 »
Заглавие в днешния брой на "Утро": "Д-р Симеонов: С отбора ще работят тримата помощници и това може да не е временно"
Статийката е кратка и в нея се повтаря написаното в заглавието: "Да, приех оставката на Малин Орачев. Напрежението за всички дойде в повече. Отборът ще се води на този етап от тримата помощници - Цветомир Младенов, Емил Иванов и Любо Петков. Искам да подчертая, че те може да не са временен вариант" каза д-р Симеонов. На въпрос дали днес или утре може да има нещо ново по темата с еветуален нов старши треноьор, той отговори: "Съмнявам се, че ще мога да ви кажа нещо различно"
Горните няколко реда ги преписах от хартиеното издание, не намерих никъде в мрежата пълния текст, за да дам линк към него. По-нататък пише за спряганите две основни имена като потенциални треньори на Дунав - В. Илиев и Милен Радуканов, оценката на автора за двамата е: "Ако Дунав  ще разчита на такива специалисти, мерси!" После се изказва съжаление, че Л. Киров вече е ангажиран от "Верея", а накрая се посочва, че нелош вариант е "кърмчията на Черноморец - Балчик Георги Иванов - Геша, който се справя прилично със състав без звезди"
Страници: [1] 2 3 ... 10