Автор Тема: Хореография  (Прочетена 5743 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Хореография
« -: 10 Октомври, 2007, 03:24 »
Виждам,че няма такава тема и реших да направя.Вижте агитка от В група какво правят аз викам време да се съберем повече хора и ние да направим нещо такова.http://http://www.vbox7.com/play:9b584c97
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 10 Октомври, 2007, 20:23 »
То хубаво ама от каде ще ги събереш тея хора като то в Русе неостанаха .....
П.С. - имам чувството,че някой хора се сещат,че има агитка и ходят да викат в нея само като играем с Спартак и Нафтата вътре,а иначе не са там.Примерно аз сега за разлика от миналия сезон съм в Гърция ама иначе на всеки мач ходих да викам.Защо трябва да чакаме дербитата за да имаме стабилна агитка !!! Поне това си е мое мнение незнам.А иначе понеже темата е за хореография по снимките които разгледах от мача с розовия тим ми хареса как бяха направени нещата !!!

urbano

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 62
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 10 Октомври, 2007, 23:01 »
Има една приказка за жабата дето видяла че подковават коня па и тя вдигнала крак. Момчета не ставайте за смях като онези имитатори от Илиянци София  :D Реално според мен в България само чорбата успяват да направят истинско хорео както е на запад от Калотино. Левски София се мъчиха ама само на моменти го докарваха. Lokomotif Kulubu (бивш Велбъжд) правиха "спектакли" с парите на ВИС-2 , ама сега на последното дерби се видя че като не им дават кинти нищо не могат сами да направят.
По-добре си викайте здравата за Дунав и не се мъчете да правите нещо дето може и нищо да не излезе от него.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от urbano »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 10 Октомври, 2007, 23:12 »
Ечи urbano вие също правите много добри хореографии.Ама всеки може само да си вика за отбора хубаво е да се измисли нещо друго.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2001
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #4 -: 10 Октомври, 2007, 23:26 »
Да не забравяме, че почти цялата агитка на Асеновец е в ядрото на агитката на Левски. Пък и като гледам другите клипчета за толкова хора не ми се струва, че всичко е както трябва. Викат може би 10-20 ... Иначе наистина доста ефектно се е получило. Превъзхождат ни с това, че имат само повече знамена. Иначе самия им стадион, по който е направен предразполага 10 димки и 5-6 факли да направят не6то красиво ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #5 -: 12 Октомври, 2007, 09:26 »
Цитат на: "eX7aZy"
Ечи urbano вие също правите много добри хореографии.Ама всеки може само да си вика за отбора хубаво е да се измисли нещо друго.

Те правят, но при пълен сектор. Имат сериозни фенове на които не им свиди да си плащат редовно членски внос, или и да не са членове на фенклуба/фракция пак събират пари.

Всяка хореография с пари става.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

urbano

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 62
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 15 Октомври, 2007, 15:52 »
Ето ви нещо за пример. Може да се пробвате на нещо такова:

« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от urbano »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #7 -: 15 Октомври, 2007, 19:34 »
Това за мен е подигравка.Това се едно от блокчета за апликиране е рязано.Много повече неща могат да се измислят ама от клуба не дават пара на феновете да го направи.Ние можем целият сектор А да направим такова нещо,че и вие да завиждате всеки фен ще е съгласен ама няма кой да отпусне средства.Целият сектор А може да запали по една факла преди началото на мача.Преди това трябва само да има уговорка с феновете кога ще стане и как.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #8 -: 15 Октомври, 2007, 20:01 »
Това за мен е подигравка.Това се едно от блокчета за апликиране е рязано.Много повече неща могат да се измислят ама от клуба не дават пара на феновете да го направи.Ние можем целият сектор А да направим такова нещо,че и вие да завиждате всеки фен ще е съгласен ама няма кой да отпусне средства.Целият сектор А може да запали по една факла преди началото на мача.Преди това трябва само да има уговорка с феновете кога ще стане и как.

Момче,на колко си години?Как ги виждаш тия от сектор А да палят факли?Хората си идват на мач,гледат,люпят семки,псуват, и се прибират по домовете си, тези хора в А сектор също обичат Дунав,но техните принципи не са в паленето на факли ,и хвърлянето на ленти.Не се изхвърляй като чекия на мокър пясък,моля те.И престанете да пишете глупости у форума.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #9 -: 15 Октомври, 2007, 23:14 »
Ми хубаво ама ако така мислеха всички като теб агитката на Дунав ще е същата както сега.Нямам нищо против нея.но на последните снимки се вижда,че няма никакъв ред в нея и някой от по-големите после викат те тука супер лапета не знам си какво и ми просто няма организация да се направи стабилна агитка.Ти знаеш ли,че на мача имаше доста хора,които биха се присъединили към агитката и викаха цял мач.Бяха именно в сектор А.И защо да пиша глупости като може да се направи добре айде да не е целият сектор ама част от него.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #10 -: 15 Октомври, 2007, 23:59 »
Ми хубаво ама ако така мислеха всички като теб агитката на Дунав ще е същата както сега.Нямам нищо против нея.но на последните снимки се вижда,че няма никакъв ред в нея и някой от по-големите после викат те тука супер лапета не знам си какво и ми просто няма организация да се направи стабилна агитка.Ти знаеш ли,че на мача имаше доста хора,които биха се присъединили към агитката и викаха цял мач.Бяха именно в сектор А.И защо да пиша глупости като може да се направи добре айде да не е целият сектор ама част от него.

И какво би направил ти?Тия хора ако са искали да са в агитката,щяха да дойдат на мача в нея.Но поради една или друга причина са били в т.нар. сектор А.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #11 -: 16 Октомври, 2007, 00:13 »
Хореография на мача със нафтата не беше лоша

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #12 -: 17 Октомври, 2007, 12:35 »
ZA MA4A S NAFTATA TOVA ZA HOREOGRAFIQ LI GO IMATE NQKOI DEN KATO SE VYRNA 6E SE PROBVAM DA VI POKAJA KAVO E HOREOGRAFIQ :D

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #13 -: 18 Октомври, 2007, 02:20 »
Е това да се чува да има някой,който иска да помага за хореографията.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2001
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #14 -: 18 Октомври, 2007, 09:58 »
Според мен, ако ще се прави нещо с картони да се вдигат, или да се опъват дълги ленти по-добре ще стане в залата. Просто сега още повече ще ни скочи посещаемостта и като седнат няколко реда хора "гъз до гъз" ще има възможност да се направи. Ама други си е то пък на футбола  :roll:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.