Анкета

харесва ли ви обновеният сайт !!??

Перфектен е !
8 (66.7%)
Много е добър , но може да бъде още оформен !
4 (33.3%)
Бива го !
0 (0%)
Не ми харесва !
0 (0%)

Общ брой гласове: 10

Гласуването приключено: 11 Септември, 2007, 17:54

Автор Тема: Сайта !  (Прочетена 13457 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 07 Октомври, 2007, 14:15 »
На мен също, току що като влязох ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 07 Октомври, 2007, 14:20 »
Ами аз нямам антивирусна: Това решава всички проблеми  :!:   :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fcdunav »
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !

rusensko_vareno

• Дунавец
  • Напредващ
  • Публикации: 554
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 07 Октомври, 2007, 14:39 »
Има троянец. Trojan Downloader.нещо си :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от theboynextdoor »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10525
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 07 Октомври, 2007, 14:45 »
Еми проблема ще бъде оправен скоро. След мача по-подробно ще обсъдя проблема с другия админ  :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от RIVER »
Only the dead fish follow the stream

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Re: Сайта !
« Отговор #19 -: 26 Ноември, 2007, 21:49 »
Пичове браво на вас, много сте се постарали!
Аз принципно съм славист, но ви уважавам като фенове най-малкото за това, което сте направили за отбора си ;)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
« Отговор #20 -: 29 Ноември, 2007, 11:26 »
Пак да предложа нещо, за което бях споменал отдавна.

Значи нямам идея колко views имаме на сайта, мога да проверя (между другото по този параграф, нямаме нужда от tyxo, на хостинга се прави статистика, освен което tyxo бави малко зареждането и не може да обхване целия сайт лесно (примерно форума).

Казвам това поради една проста причина. Регистрираме сайта в Google Adsense, това е рекламна програма, която ти дава пари в зависимост от това колко views има от рекламни карета и тем подобни. Оттам търсим някакъв баланс - сайтовете, претрупани с реклами са гадни естествено, но можем да си позволим едно малко каренце някъде, с леко преправяне на няколко templates от PHP кода. Примерно може да се вгради едно рекламно каре най-отдолу на сайта и на форума.

Предполагам, ще можем да печелим примерно $50-100 месечно. Парите няма да стигнат за организиране на екскурзии естествено, но ще стигнат за пиротехника и евентуално знамена и т.н.

Единственото е да се преправи малко HTML (дори може да не се наложи да се бутат PHP скриптове). Да се регистрира един акаунт в google adsense. Да се посочи адрес на някой сериозен човек в Русе. В името на обективността, парола за акаунта трябва да имат още 1-2 човека, за да има някакъв контрол и прозрачност на нещата. Та посочва се един адрес, на който всеки месец пристига по един чек от Щатите. Този чек може да се осребри в повечето банки без проблеми от всеки човек, навършил 16 години (може би дори 14, въпроса е да има лична карта, защото номера се пише на бланката, която ти дават да попълниш).

Та примерно 100 лева на месец в полза на феновете не са големи пари, разбира се, но съм убеден, че ако трябва доброволно да се събират от хората, ще настанат проблеми, защото живеем в България и тука нещата стоят по този начин.

Освен което, нещата не изискват особени усилия. В смисъл че целият зор е регистрацията и редактирането на малко код. Оттам нататък единственото усилие е ходенето до банката.

Освен което има още нещо - тези пари си идват всеки месец и това не зависи от това дали играем или не, дали има мачове или не. Това означава например, че за лятото ще се съберат прилична сума пари за едно голямо хубаво знаме например :) Ей такива работи. Вие какво мислите по въпроса?

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #21 -: 29 Ноември, 2007, 19:09 »
Даже май изобщо може да не се наложи да бутаме каквито и да било кодове (става въпрос за сайта), но и това няма да е проблем. Въпроса е парите къде ще отиват. Там трябва да се разберете кои хора от фенклуба ще отговарят за получаването на средствата.

SGE

• Напредващ
  • Публикации: 105
    • Профил
« Отговор #22 -: 29 Ноември, 2007, 19:13 »
Добра идея. Стига да има кой да клика на рекламите  :) За google adsense нямаше ли някаква такса?

gat3way

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #23 -: 29 Ноември, 2007, 19:35 »
Не.

И за кликане няма нужда, въпреки, че това дава доста по-големи печалби де..

HeBuguM

• Напредващ
  • Публикации: 189
    • Профил
« Отговор #24 -: 30 Ноември, 2007, 00:17 »
Еми идеята е добра и ако наистина за тия импресии които имаме (500-600 дневно и около 1000+ когато има мач) се плащат по 50-60$ колкото и да са малко все са нещо. Аз несъм запознат с google adsense така че ти ще трябва да ги регистрираш. Пък за Тухо-то сложили сме го защото ние нямаме парола за cpanela на хоста и няма как да ги проверяваме тия неща :)

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
    • Профил
« Отговор #25 -: 01 Декември, 2007, 17:25 »
Лично аз давам своето одобрение. Наистина не е много зор.

gat3way

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #26 -: 02 Декември, 2007, 12:15 »
Най-големият проблем е да се намери някой в Русе, на който да се има доверие (примерно да не се почерпи с парите, хехе), който да му се занимава да ходи веднъж месечно до някоя банка и да организира нещо като каса с тези пари. Също така, тези пари да отиват по предназначение, по начин, одобрен от останалите. Ако някой се навие, мога да организирам нещата с адсенс. Също така, мога да преправя малко и самият форум, така че най-отдолу да има едно малко каре с реклами, това предполагам ще има поне два пъти по-силен ефект, тъй като много хора само гледат форума, без да влизат в сайта. Но аз не живея в Русе и не бих могъл да бъда много полезен с парите (освен разбира се да идвам веднъж на 2-3 месеца и да ви ги нося накуп...или да ги прехвърлям на нечия сметка, но така доста се размотават нещата).

Та...някой може ли все пак да се занимава с това от Русе? Аз ще съдействам с каквото е възможно.

El rio gigante

• Фен
    • Профил
« Отговор #27 -: 02 Декември, 2007, 12:40 »
Еми най-добре директно някой, който е от фенклуба да взима парите и там вече да си обсъждат за какво ще послужат  :wink:

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
« Отговор #28 -: 02 Декември, 2007, 14:12 »
Предлагам Footman или millwall_fan да се занимават с вземането на парите - и двамата почти през цялата година са в Русе и може да им се разчита (разбира се, ако някой от тях е съгласен) !
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
    • Профил
« Отговор #29 -: 03 Декември, 2007, 10:14 »
Цитат на: "fcdunav"
Предлагам Footman или millwall_fan да се занимават с вземането на парите - и двамата почти през цялата година са в Русе и може да им се разчита (разбира се, ако някой от тях е съгласен) !
Благодаря за доверието. По-принцип на този етап не ме мързи да ходя веднъж месечно, да свърша тази работа а и на този етап редовно съм в Русе. Така, че за момента мога да помогна.

Лично според мен може Тихомир Вълков да се справи. Тишо е касиер на фен-клуба, обаче незнам как е с времето а има и още неща за обсъждане. Също така, и ^LEBEDA^ е сериозен.