Автор Тема: Бъдещето на "Дунав"  (Прочетена 143850 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #660 -: 04 Ноември, 2007, 19:05 »
Йотов е новия стар кмет на Русе ,сега вече става интересно.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

Deep

• Напредващ
  • Публикации: 456
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #661 -: 04 Ноември, 2007, 19:48 »
Много се разочаровах от този човек  :roll: Лично баба ми ми съобщи,че хора от неговата пиар кампания и дали 15 лв да гласува за него,да не говорим какво е ставало в Селеметя.Явно в България вече както го наричат "феномена" купуване на гласове се приема за нещо нормално.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Deep »
АНТИ ЛЕВСКИ,АНТИ ЦСКА !!!!!!!!

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #662 -: 05 Ноември, 2007, 11:25 »
Цитат на: "DR.KUCHO"

Днес в Утро Йотов казва, че Дунав съвсем скоро ще има "сериозен генерален спонсор" като се водят и преговори с чужди фирми.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #663 -: 05 Ноември, 2007, 11:39 »
Абе то спонсора се знае кой е...само чакаха изборите да го съобщят...сега след макс 1-2 седмици ще видите, че ще изплюят камъчето. Иначе аз дочух разни анекдоти от един журналист от 7 дни спорт (не става дума за кореспондент от Русе  :wink: ), който още преди месеци ми каза, че новият спонсор на "ДУНАВ" ще е от Австрия. Тогава кмета опроверга, ОБАЧЕ това беше нормално -> все пак в изборно време бяхме и не се знеше дали Йотов ще спечели. Е, той взе, че би на изборите...така че...  :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от RIVER »
Only the dead fish follow the stream

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #664 -: 05 Ноември, 2007, 11:53 »
Кажи кой е като се знае. Повечето от нас не знаят  :roll:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #665 -: 05 Ноември, 2007, 11:59 »
Цитат на: "Red Herring"
Кажи кой е като се знае. Повечето от нас не знаят  :roll:

Еми според теб не се ли знае...ръководството на общината, кмета...всички знаят. След оная статия в 7 дни спорт журналиста, написал я обясни, че източниците му са достоверни, но поради една или друга причина кмета не е пожелал да каже...
А да си спомним какво беше заглавието: АВСТРИЕЦ Е НОВИЯТ СПОНСОР НА ФК "ДУНАВ" и по описанието долу в материала доста хора (вкл и аз) си направиха изводите, че става дума за фирмата "Куубуус", която ще прави проект за 200 млн в западната част на Русе за 2 логистични центъра. Това знам аз, но съм повече от сигурен, че това за новия спонсор от доста време е ясно на хората от общината  :roll:  :roll:  :wink:

От друга страна обаче темата за бъдещето на "Дунав" не се изчерпва само с намирането на солиден спонсор. Знаем за поуките след ерата Бобоков. Явно е, че има доста неща да се правят в отбора - база, ДЮШ, играчи...списъка е твърде дълъг...но нека да изчакаме...твърде интересни неща предстоят явно да се случват  :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от RIVER »
Only the dead fish follow the stream

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #666 -: 05 Ноември, 2007, 13:28 »
Аз също мисля, че Дунав разполага с генерален спонсор и в момента, но все още не е дошло времето да излезе на светло!!!На всички е ясно,че не общината спонсорира отбора, а обръча от фирми около нея!!
Наистина предстоят доста интересни събития през следващия месец, но най-важното е отбора да вземе 7 точки от последните 3 мача и да зимуваме като първи,а тогава както се казва ще ги познаете по трансферите..........
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #667 -: 05 Ноември, 2007, 15:38 »
Много догадки станаха....предпочитам да се пише,когато всичко стане реалност. :football2: .Иначе определено,ако е имало някакъв спонсор ,който е стоял "в сянка",сега е времето да се декларира кой е човека или фирмата,и какви са бъдещетите планове за ФК ДУНАВ.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

e6e6

• Напредващ
  • Публикации: 177
    • Профил
Re: Бъдещето на "Дунав"
« Отговор #668 -: 11 Ноември, 2007, 20:03 »
дано най-после видим а група и хубавите обещания се сбъд firstprize.gif  :clap нат
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »
ДАЙТЕ ДУЗПА,СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
Re:
« Отговор #669 -: 11 Декември, 2007, 12:32 »
Цитат на: "Red Herring"
Цитат на: "DR.KUCHO"

Днес в Утро Йотов казва, че Дунав съвсем скоро ще има "сериозен генерален спонсор" като се водят и преговори с чужди фирми.
Кмета беше обещал веднага след изборите, че скоро ще говори пред медиите за бъдещето на Дунав. Мисля , че е крайно време да изпълни обещанието си. Няма ли кой да го подсети? Кога ще има заседание на Управителния съвет?

e6e6

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #670 -: 11 Декември, 2007, 18:46 »
има дост фирми в русе,които се търгуват добре на борсата-оргахим напр.значи има пари в града. firstprize.gif  :beer:  :4iki

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #671 -: 11 Декември, 2007, 22:40 »
А Приста Оил се води за софийска фирма и данъците им отиват за София... иначе не сме толкова слаб град. Най-добре би било няколко фирми от малкия, средния бизнес, евентуално и 1 по голяма за националните мащаби да се обединят в сдружение, конфедерация или и аз незнам каква форма е най-точна (едва ли е някоя от тези 2-те) и да финансират отбора.

e6e6

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #672 -: 13 Декември, 2007, 09:57 »
русе се води с икон.растеж и има пари в града.пак мутренски,но се отчита ръст,а се правят на бедни.
по тв дават разни далавери и се вижда къде отиват парите.