Автор Тема: Бъдещето на "Дунав"  (Прочетена 128351 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 04 Юни, 2007, 17:20 »
Red Herring, малко първосигнална реакция. МОЛ-ът щяха да си го вдигнат с или без да са шефове на Дунав - по простата причина, че не зависи толкова от обществената подкрепа, колкото от разни други практики.

Що се отнася до другите бизнесмени - поживьом повидим. Според мен ще се намерят нови спонсори.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от gat3way »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 04 Юни, 2007, 17:31 »
"недоволни от обществената подкрепа"....тия простаци какво искат ве.Я да кажат на кой друг отбор ходеха средно по 3 500 в Б група,при билетчета от 3лв?Да еба малумниците му?Ама клуб не се управлява така г-да ГЛУПАЦИ.
1.Ако целите ви бяха да се задържите в дългосрочен план в Дунав(минимум 10-15 години) първото нещо което щяхте да купите е автобус,боядисан в светло синьо и пишещ на него ФК ДУНАВ Русе.
2.Нямаше да изгоните като мръсно коте Феро,Ремзи,Стоев и кадърните момчета на Гришата
3.щяхте да вложите пари в изграждането на модерен и-нет сайт.
4.СЛед раздялата с Феро щяхте да назначите някой кадърен треньор,а не тоя тъпак.
5.щяхте да вложите средтва в подобравянето на инфраструктурата на Градския,а не да ми запълвате некви дупки "Дунав"
6.Поне през единия полусезон Дунав щеше да играе с емблема на гърдите,така както трябва да е,ние да не сме некво тъпо авто клубче с 20 идиота фенска маса.
7.Дунав щеше да атакува А група веднага през сезон 2006-07.
8.Нямаше да махате Орлин Танов,човек който разбира от футболно управление.
9.Гледайте си тъпия автоспорт и си вървете със здраве.
10.Дано не ви дадат да построите МОЛ-А,или да стане земетресения един ден преди да го отворите.Почивайте в мир,тъпанари такива.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 04 Юни, 2007, 17:32 »
Цитат на: "millwall_fan"
Цитат
"Ако има кой да поеме клуба, ще бъде добре дошло, ако не - положението на Дунав е лошо! Ние ще продължим да помагаме, но...", коментира изпълнителният директор Георги Пейчев

С какво ще помагат,със строежа на МОЛ-а ли?И как ще помага,нали си е подал оставка?Нека поне не пречат,управлението на отбора беше много,ама много некадърно.Радвам се че ПРОТЕЖЕТО НА ПЕЙчЕВ мариян се маха....ВИДЯ ЛИ,КОИ Е АНОНИМНИК ВЕ,МАЙМУНО ПОСРЕДСТВЕНА!!!!

според теб с какви пари малките деца ще отидат на 1/8 финалите? :roll:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

gat3way

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 04 Юни, 2007, 17:34 »
milwall_fan, ебати нихилизма, ебати чудото. Доколкото разбирам, би следвало да се радваш. Нека си вдигнат мола хората и нека Дунав си намери по-свестен спонсор.

millwall_fan

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 04 Юни, 2007, 17:39 »
Цитат на: "fede"
Цитат
"Ако има кой да поеме клуба, ще бъде добре дошло, ако не - положението на Дунав е лошо! Ние ще продължим да помагаме, но...", коментира изпълнителният директор Георги Пейчев

С какво ще помагат,със строежа на МОЛ-а ли?И как ще помага,нали си е подал оставка?Нека поне не пречат,управлението на отбора беше много,ама много некадърно.Радвам се че ПРОТЕЖЕТО НА ПЕЙчЕВ мариян се маха....ВИДЯ ЛИ,КОИ Е АНОНИМНИК ВЕ,МАЙМУНО ПОСРЕДСТВЕНА!!!!

според теб с какви пари малките деца ще отидат на 1/8 финалите? :roll:

Е то остава и да не отидат...по важно е с какви пари ще почнат другия сезон?За 1-2 мача, ако трябва и родителите им ще дадат пари,не е толкова сложно.

millwall_fan

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 04 Юни, 2007, 17:45 »
Цитат на: "gat3way"
milwall_fan, ебати нихилизма, ебати чудото. Доколкото разбирам, би следвало да се радваш. Нека си вдигнат мола хората и нека Дунав си намери по-свестен спонсор.

Ако си чел мненита ми внимателно,трябва да ти е ясно ,че преди 2-3 месеца написах"дано не стана така Приста Ойл да вземат правата за МОЛ-а,и да оставят Дунав" дразни ме че използваха Дунав за постигането на целта си,нали имаше и други кандидати за МОЛ-а?Приста Ойл беше с привилегии да вземе МОЛ-а,дори и фенове на Дунав се разписваха по време на футболни и баскетболни мачове в тяхна защита.

gat3way

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 04 Юни, 2007, 17:52 »
Според мен просто ще ги прехвърлят на някой друг.

В русеинфо има изказване на Божо по проблема...човека е истински майстор в пиара и популизма, за което специално му правя евала, щото не е проста работа това. Щом веднага е изказал мнение че ще се намери спонсор, значи това е предварително обсъдено, подготвено и се търси единствено елементът на изненада. Предполагам, Бобоков още отдавна е искал да заебе отбора, а идват местни избори и кметът има интерес да трупа активи. Предполагам са се разбрали с Йотов да се изчака намирането на друг финансов благодетел, така хем единият доволен, хем другият не трупа пасиви. В противен случай според мен кметът просто удобно щеше да си замълчи. Поне така мисля. Според мен до седмица-две ще се обяви новият спонсор, дано да не греша де...

kur4o

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 47
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 04 Юни, 2007, 18:03 »
Здравейте!Разбрах какво става с Дунав и по ирония на съдбата се случва по същото време,когато подобно нещо се случва с моя любим отбор Нефтохимик (Нафтекс).За съжаление,такава е българската действителност.Интересът клати феса.Това е!На никой не му пука за феновете и за отбора.А на тези пък на които им пука, им е невъзможно да му помогнат съществено,освен с морална подкрепа.Мамка му и пари,мамка му и имоти.Колко отбори се затриха заради тях и както е тръгнало ще продължават да се затриват.Един отбор като Черноморец с почти 90 годишна история вече не съществува,истинският Пирин крета във В група,а сега и с Дунав се случва нещо отвратително.А за бургаските глупости няма какво да се говори.Както се казва "Никой не ни бръсне нас феновете за слива".
Това е!Не се предавайте,защото както се пееше в една песен "Всичко се връща".УСПЕХ И ДАНО СЕ СРЕЩНЕМ НА СТАДИОНИТЕ ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН. :wavecry  :cry
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от kur4o »
Футболът е просто една игра.Да я запазим такава.

millwall_fan

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 04 Юни, 2007, 18:33 »
Направо ни направиха на идиоти с тия изкавания.За строежа на стадион,за другите лайна,за голяма селекция,сериозно присъствие в А група...
 :thumbsdownn  :thumbsdownn  :thumbsdownn

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 04 Юни, 2007, 18:48 »
Подобно решение не се взема от днес за утре и се питам за какво бяха всичките тези приказки повреме на втория полусезон и след неговият край. От ерата "Бобоков" останаха само думите за розовото ни бъдеще. Само некадърните хора приказват много - кадърните направо действат.... :roll:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Slamcho

• Напредващ
  • Публикации: 494
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #25 -: 04 Юни, 2007, 19:14 »
Дано да ни е розово бъдещето че иначе ще си тънем ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Slamcho »
DUNAV FOREVER !

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #26 -: 04 Юни, 2007, 19:48 »
Въпреки, че нещата изглеждат логични точно днес тази новина ме изненада. Бизнеса си е бизнес, от икономическа гледна точка го разбирам Бобоков, но иначе нещата са много неприятни. Направо гадни.

Цитат на: "gat3way"
Новината не е чак толкова ужасна. Според мен ще се намери нов спонсор - няма да е голям като Приста Ойл, но последното както виждате не е определящо. Фирми има достатъчно - Оргахим, Мегахим, Еконт, блабла. Вярвам че ще се намери спонсор. И другото хубаво е че хора, които нямат популярност и според доста хора и нужната компетенция се махат. Може би последното е за добре.

А лошото е че А група ще я гледаме най-рано след 2 години..

И между другото вярвах, че ще стане така. Официално не фирмата, а Бобоков самият се води собственик. Същият с нищо не се заангажира с отбора (имам предвид материална база, класни играчи), като при това средствата, които се отпускаха не бяха адекватни на възможностите и желанието, което афишираха. И много глупости се направиха.

Предпочитам по-малък, но по-заангажиран спонсор.
Надявам се, че си прав. И аз не вярвам, че за поредна година отбора ни ще изпадне кой знае къде, но като се има в предвид колко отбора го отнесоха през последните 3-4 години вече ме е страх да мечтая. И да се намери някой малък спонсор ще ни крепи 1-2 години и като няма успехи (недай си боже да изпаднем) на момента ще се разкарат.
Никой няма да инвестира на вятъра.

В БФС трябва да бъдат направени повече реформи, повече средства да печелят клубовете. То ще стане предимно с разпределяне на пари от рекламни говори и телевизонни права, но е смешно да се говори за тях в Б група, че и в А.

Цитат на: "bogomil"
Време е фен-клуба да излезе и да покаже, че нищо от това не е вярно:

Цитат
неразбирането от русенската общественост, омаловажаване на успехите на клуба и подценяване усилията, които се полагат за издръжка и развитие на ФК Дунав, както и липсата на подходяща материална база и на желание за нейното подобряване
Само във форума виж колко помия се изля по тях. Нямам в предвид тази тема, ами нещата които се изписаха през последната година и половина. И аз не съм им фен, но... ох няма значение.

Направо ни направиха на идиоти с тия изкавания.За строежа на стадион,за другите лайна,за голяма селекция,сериозно присъствие в А група...

Като слушах за ремонта на стадион "Дунав" все нещо не ми се връзваше... все ми беше странно, как там ще изникне модерен стадион при положение, че там няма никаква инфраструктура и никаква възможност за нещо кой знае какво... много ясно, че тази новина излезе партенка.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

urbano

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 62
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #27 -: 04 Юни, 2007, 20:12 »
Тези Пристата големи рекетьори  :D Да го духат! Футболните клубове не трябва да са заложници на прищевките на някви псевдо "спомоществуватели" :wink: Даже и да изпаднете, продължавайте да си подкрепяте отбора!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от urbano »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2005
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #28 -: 04 Юни, 2007, 20:35 »
Неуместно заглавие. Смятам, че не трябва да се правят такива генерални изводи ... Спонсори ще има... Хората, които не разбират от футбол се махнаха начело с Г.П. и също онази маймуна "г-н" Тодоров...
Дунав е имало преди, ще има и след бобоков...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #29 -: 04 Юни, 2007, 21:31 »
ето...ето го резултата......всички вие дето плиухте дунав сте виновни за това дередже...сигурен съм че бобоков чете форума или поне му казват кво пише..........и аз да съм на негово място и аз щях да се махна.........то не бяха специалисти,не бяха разбирачи, не бяха ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.....АМИ ДА СТЕ ИЗВАДИЛИ ВИЕ ПАРИТЕ БЕ.......или май бързо забравихте ноември 2005 кво ставаше.....

всички, които ги плиухте сте неблагодарници....един път не написахте как бобоков буквално СПАСИ дунав от потъване, ами почнахте да го вайкате че искал мол и бази и глупости............

ето сега....халал да ви е тази новина заради вашата "компетентност"...неблагодарници такива
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее