Автор Тема: Бъдещето на "Дунав"  (Прочетена 130397 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Бъдещето на "Дунав"
« -: 04 Юни, 2007, 16:20 »
Незнам дали сте прочели тази черна новина, но мисля, че е време да се направи нещо.

Ето моето мнение, ще се радвам да прочета и вашите.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 04 Юни, 2007, 16:25 »
шибана история като цяло.
колкото и да не ви се вярва на всички им е много гадно и дори и аз се просълзих понеже Дунав изобщо не ми е безразличен.дано всичко завърши добре :roll:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 04 Юни, 2007, 16:29 »
Да и аз преди 5 минути чух за това каза ми го треньор от школата и информацията е вярна на 90% Приста Ойл вече не е спонсор на Дунав Русе.
Всички шефове включително и Пламен Бобоков са хвърлили кърпите и сега бъдещето на Дунав Русе е неясно.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 04 Юни, 2007, 16:31 »
ПУТКИ chair.gif
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #4 -: 04 Юни, 2007, 16:34 »
Значи аз това го знам от около 2 часа и найстина е лошо даже много лошо.

Обаче Кметът е казал че имало някакав друг вариянт за някакви други хора.Дано се намери някой паралия който е сериозен човек,който да възроди Русенския футбол и да направи това което Пламен Бобоков и копмания не успяха.За нас не остава нищо друго освен да чакаме и да се молим.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #5 -: 04 Юни, 2007, 16:36 »
Бобоков не веднъж е заявявал, че не е фен на футбола. И след като си опече работата с мола, реши че няма смисъл да спонсорира повече.

Има право за това - "..липсата на подходяща материална база и на желание за нейното подобряване....", но определено не съм съгласен с "...неразбиране от страна на русенската общественост...". Нека не забравяме, че сме с най-голяма посещаемост в групата.

А кмета , ако иска да осигури едни 200-300 хиляди от общинския бюджет, поне да се задържим в групата.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 04 Юни, 2007, 16:38 »
Време е фен-клуба да излезе и да покаже, че нищо от това не е вярно:
Цитат
неразбирането от русенската общественост, омаловажаване на успехите на клуба и подценяване усилията, които се полагат за издръжка и развитие на ФК Дунав, както и липсата на подходяща материална база и на желание за нейното подобряване

Ако не се публикува декларация от фен-клуба, ще остане впечатлението, че това е истина.

Вярно е, че материалната база е лоша, ама може да се инвестира в нея, няма пречка в това (е не може да се строи мол до стадиона- да).

Тези оправдания според мене са "измиване на ръцете" и търсене на някаква причина за бягане от отговорност.

Бого

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #7 -: 04 Юни, 2007, 16:46 »
не става на въпрос само за фен клуба само,а за медиите като цяло.
аз бих предложила на фен клуба да поговори с кмета и да не се стои така със скръстени ръце докато той намери решение,защото повярвайте ми,той няма да намери никакво.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

millwall_fan

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #8 -: 04 Юни, 2007, 16:46 »
Всички да го духат!!!
Да идва Божков

millwall_fan

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #9 -: 04 Юни, 2007, 16:49 »
Цитат на: "fede"
аз бих предложила на фен клуба да поговори с кмета и да не се стои така със скръстени ръце докато той намери решение,защото повярвайте ми,той няма да намери никакво.

Къв кмет,кви 5лева,то едно кино няма при него.Преди седмица беше щастлив ,като 6-то класник целунат по бузата,от новите пейки на центъра.Даже си говорихме с него,искаше да се снима и да се пуска по и-нет,престави ако намери спонсор ще иска да му пратят лика в Космоса  :lol:
И друго градът е станал по помиярски от всякога,пълно е със селяни.

Bass

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 47
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #10 -: 04 Юни, 2007, 16:58 »
Цитат на: "millwall_fan"

Къв кмет,кви 5лева,то едно кино няма при него.Преди седмица беше щастлив ,като 6-то класник целунат по бузата,от новите пейки на центъра.Даже си говорихме с него,искаше да се снима и да се пуска по и-нет,престави ако намери спонсор ще иска да му пратят лика в Космоса  :lol:
И друго градът е станал по помиярски от всякога,пълно е със селяни.
kvo e pomiqrsko na grada i kade e palno sas selqni kmeta kvo e vinoven po garite da slaga tabela ako si ot selo se  vra6tai i ne otivai na centara da capa6 novite peiki li ,tova 4e sega si4ki sme iznerveni ot tiq putki nqma nujda da psuvame i kmeta ,istinata e edna edin 4ovek ve4e q kaza po gore ze si mola a dunav da mu qde sopola .Tva e istinata golqm grad nqqme futbol sramota da gledam  az tuka sandanski, dupnica ,petri4 i t.n.Po tapi biznesmeni ot rusenskite nqma bobokov kato malka u4eni4ka hvraknali mn pari emi 6a hvraknat i az pred ofisa si da imam 10 mercedesa i 10 audi-ta posleden model po 200 000-300 000 lv i na men 6a mi e luks da podarjam Dunav !Tva e otbora se razpada seki si hvana huq s izvinenie i zamina za tova varvete gledaite bqla na 50 km tam 6a e B grupata nqma da  e v rs 6toto edin Biser Belchev moje da izvadi pari za B grupa a puk na6iq milioner se kepazi za nekvi 700 hilki siktir ot tuka
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Bass »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #11 -: 04 Юни, 2007, 17:06 »
шибана история като цяло.
колкото и да не ви се вярва на всички им е много гадно и дори и аз се просълзих понеже Дунав изобщо не ми е безразличен.дано всичко завърши добре :roll:

Без пари как си го представяш.....И каква подкрепа не е получил отбора от русенската общественост. ...Въобще някои хора правят ли връзка с главния мозък......РУСЕ си подкрепи отбора не ми излизайте със шибани оправдания. Цял сезон си правите ташак със хората - те ви повярваха...ебете си майката....ама казах го вчера в една друга тема ДУНАВ не ще умре...много гробокопачи се събраха нещо...  :evil:

millwall_fan

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #12 -: 04 Юни, 2007, 17:08 »
Цитат
"Ако има кой да поеме клуба, ще бъде добре дошло, ако не - положението на Дунав е лошо! Ние ще продължим да помагаме, но...", коментира изпълнителният директор Георги Пейчев

С какво ще помагат,със строежа на МОЛ-а ли?И как ще помага,нали си е подал оставка?Нека поне не пречат,управлението на отбора беше много,ама много некадърно.Радвам се че ПРОТЕЖЕТО НА ПЕЙчЕВ мариян се маха....ВИДЯ ЛИ,КОИ Е АНОНИМНИК ВЕ,МАЙМУНО ПОСРЕДСТВЕНА!!!!
« Последна редакция: 04 Юни, 2007, 17:19 от millwall_fan »

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #13 -: 04 Юни, 2007, 17:14 »
Новината не е чак толкова ужасна. Според мен ще се намери нов спонсор - няма да е голям като Приста Ойл, но последното както виждате не е определящо. Фирми има достатъчно - Оргахим, Мегахим, Еконт, блабла. Вярвам че ще се намери спонсор. И другото хубаво е че хора, които нямат популярност и според доста хора и нужната компетенция се махат. Може би последното е за добре.

А лошото е че А група ще я гледаме най-рано след 2 години..

И между другото вярвах, че ще стане така. Официално не фирмата, а Бобоков самият се води собственик. Същият с нищо не се заангажира с отбора (имам предвид материална база, класни играчи), като при това средствата, които се отпускаха не бяха адекватни на възможностите и желанието, което афишираха. И много глупости се направиха.

Предпочитам по-малък, но по-заангажиран спонсор.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от gat3way »

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #14 -: 04 Юни, 2007, 17:18 »
Ха, мислех че Бобоков е по-различен и наистина има сериозни намерения. Явно целта е била МОЛа и нищо друго. Нали се сещате че ако не беше спонсор на Дунав никой нямаше да му даде мола...

gat3way, къде са тези други бизнесмени? Къде бяха преди Бобоков и къде бяха по времето на Бобоков? И къде са през последните 15 години? Няма ги - това е истината. Никой не иска да дава пари на вятъра.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »