Автор Тема: Дунав - Несебър 1:0  (Прочетена 31092 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 01 Май, 2007, 14:46 »
Цитат на: "SS-Totenkopf"
abe vie ne ste dobre....to nqma nikva agitka!!!!!!ima POZIORI...i 2-3 verni fena na krust.....drygoto sa tyristi.....hodete malko na ma4ove v sf da vidite kak se durjat horata ot nqkoi fen klub......kvi sa tez cigani v agitkata(sustavena samo ot zakleti ultrasi).....q se opomnete malko........GARGATA......kakvo pravi toz mangal tam.....EXO....transparant 6ql da mi pravi.....kolko puti ste se bili cqlata agitka za da razberete koi sa vernite drygari i na kogo moje da se raz4ita da ti pazi gurba....vseki put slu6am debeliq LEBED : "nedei da pravite tyi ili onyi 6tot 6te ima globi" ......alo DY4ETO e v CSKA vtoro dy4e ne ni trqba.....ami ako iskam da hvurlq dimka ili bombi4ka kak 6te me spre.....ebati lidera "hyligan" deto go imate.....po dobre TAZ-a da vi e lider.....POZIORI, POZIORI ste ale ale ale.....i az sum rusenec i iskam silen rusenski otbor v A gr. i stabilna agitka i organizaciq ama tq ne se pravi ot SME6NICI.....

Писнало ми е от псевдофутболни фенчета, неразбиращи нищо от играта,но ходещи на мачове и зяпащи като бухали, писнало ми е и от псевдоскинчета като тебе.Като искаш да трепеш цигани върви горе в гетото.Крайно десните движения и организации нямат нужда от отрепки като тебе.Може човек да е крайно десен и без да е с бръсната глава,военни одърпани гащи и движещ се като отрепка из улиците,вечно пиян или надрусан.Ама твоят пост достатъчно развали темата.А за ходенето на мачове в София доста отдавна съм ходил,и още нещо псевдоскинче,според мене ,а и според много хора центъра на футболното движение е не София,а Пловдив.

И пиши на кирилица,националистте!!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 01 Май, 2007, 14:47 »
Пацо, аре след мача да вървим на партито:)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 01 Май, 2007, 15:42 »
Победа за Дунав с 3 или 4-0 е моята прогноза !!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 01 Май, 2007, 17:17 »
м да събота се очартава доста интересна първо още от сутринта с каменицата после дунав-несебър, естествено и като се стъмни на хаус партито
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 01 Май, 2007, 17:59 »
na vas si4kite ne vi e dobre......axaxaxaxxaxax.....psevdo skin4e i zapalqko sa maikite vi.....vtoro nikoga ne sum iskal da sum ot agitkata ili da se pravq na lider 4e da mi se 4yva glasa.......nqmam takivanamereniq...treto az ve4e napisah 4e iskam silen otbor na Dunav vuv A gr. i solidna agitka......iskate da mi kajete 4e sq pi6lemetata naki4eni s rapurski teniski koito peqt s vas sa hora na koito majete da raz4itateli?.........am kato vlezem v A gr.kato doide nqkoq grypi4ka da zeme nqkoe zname ko praim.....kolko 6te ostanat da pazqt znameto?......I EDNO LI4NO OBRU6TENIE KUM MILLWALL_FAN : abe sel4o ti edno vreme hode6e na ma4ove na levski sq pee6 za DUNAVA....ti za men si boqdjiq........pi6lemence znam te koi si 6te te hvana i dryga pesen 6te mi pee6......zatova da ne ti znae mn ystata.......ne ste me razbrali ne6to....az prosto iskam silen otbor i solidna agitka 6tot v A gr. ne hodqt samo na ma4 za da lupqt semki......

DR.KUCHO

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 01 Май, 2007, 18:13 »
е като искаш солидна агитка ко праиш по въпроса а кюрд мириэлив

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 01 Май, 2007, 18:15 »
a i o6te ne6to.........6te si pi6a mnenieto kakto smetna za dobre.....to mai ti si gledal romper stomper i si se naduhal........kato iska6 da ti pi6a na BG napravete saita da e samo na BG........ako iska6 da vidi6 dali sum psevdo ili ne moje da si yredim ne6ti4ko.......ako ne iska6 si mul4i 4e si sme6ni4uk........ZA LEBEDA su6to li4no : abe 4ovek ti izglejda si golqm mangalolub......to si imalo rukovodstvo.......am ti naprai pone edna stroina org na agitkata........suberete pari napraite edno golqmo i hybavo zname da sa gordi mom4etata ot agitkata.....a ne da mi zaka4ate nekvi parcali 6iti y mazeto.....az ne pi6a tezi raboti 6toto sum podstaveno lice ili ne6to drygo.......mn filmi ste gledali.......az su6to bih pomognal za edno zname finansovo......koi kolkoto moje no ot surce za DUNAV!!!!!!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 01 Май, 2007, 18:18 »
DR.KUCHO 6te te obezobrazq ako razbera koi si be....palqk.....maika ti e kurd-ka puk ba6ta ti e evrein ti za tyi si tolkoz naduhun...

DR.KUCHO

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 01 Май, 2007, 18:24 »
пиши на кирилица бре кюрд

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 01 Май, 2007, 18:24 »
DR.KUCHO 6te te obezobrazq ako razbera koi si be....palqk.....maika ti e kurd-ka puk ba6ta ti e evrein ti za tyi si tolkoz naduhun...

Ти май се мислиш за голям мъж а  :?:  Ако  бях във РУСЕ щях да ти дам хубав урок
И пиши на кирилица ..............

DR.KUCHO

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #25 -: 01 Май, 2007, 18:34 »
Цитат на: "Accrington"
Ти май се мислиш за голям мъж а  :?:  Ако  бях във РУСЕ щях да ти дам хубав урок
И пиши на кирилица ..............
не се ядосвай с това момченце то не е виновно че е болно,той от 2 дена е тука ама вече със всички е на нож

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #26 -: 01 Май, 2007, 18:42 »
a i o6te ne6to.........6te si pi6a mnenieto kakto smetna za dobre.....to mai ti si gledal romper stomper i si se naduhal........kato iska6 da ti pi6a na BG napravete saita da e samo na BG........ako iska6 da vidi6 dali sum psevdo ili ne moje da si yredim ne6ti4ko.......ako ne iska6 si mul4i 4e si sme6ni4uk........ZA LEBEDA su6to li4no : abe 4ovek ti izglejda si golqm mangalolub......to si imalo rukovodstvo.......am ti naprai pone edna stroina org na agitkata........suberete pari napraite edno golqmo i hybavo zname da sa gordi mom4etata ot agitkata.....a ne da mi zaka4ate nekvi parcali 6iti y mazeto.....az ne pi6a tezi raboti 6toto sum podstaveno lice ili ne6to drygo.......mn filmi ste gledali.......az su6to bih pomognal za edno zname finansovo......koi kolkoto moje no ot surce za DUNAV!!!!!!

Абе човек личи си,че явно си фен на Дунав Русе ама по спокойно,нали тука всички сме от един отбор.Иначе съм съгласен с теб по темата с знамената.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #27 -: 01 Май, 2007, 18:49 »
Като изключа Лебеда и Милуол към които има някакви лични нападки, мисля че човека доста последователно си казва мнението и има верни неща, ама наистина, няма как да говориш, че агитката не ставала, а ти да не участваш тя да стане нещо по-добро. Най е лесно и на мен като не ми е интересно да ида на централния сектор и да пиша във форума, че агитката била смотана. Ами няма как да стане по-добра ако не участват хората в нея. И както виждате тука постват една група хора, които от много размишления изобщо няма да си мръднат пръста за агитката ако стане нещо. За знамената не съм съгласен щото част от тях са фабрични.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

DR.KUCHO

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #28 -: 01 Май, 2007, 18:58 »
Цитат на: "dunavec"
Като изключа Лебеда и Милуол към които има някакви лични нападки, мисля че човека доста последователно си казва мнението и има верни неща, ама наистина, няма как да говориш, че агитката не ставала, а ти да не участваш тя да стане нещо по-добро. Най е лесно и на мен като не ми е интересно да ида на централния сектор и да пиша във форума, че агитката била смотана. Ами няма как да стане по-добра ако не участват хората в нея. И както виждате тука постват една група хора, които от много размишления изобщо няма да си мръднат пръста за агитката ако стане нещо. За знамената не съм съгласен щото част от тях са фабрични.
ами да нещата който ги каэва пича на 90% са верни ама не става да мрънкаш колко  смешно и жалко  е състоянието на агитката и къв эапален фен си на дунав и как искаш да ги видиш в А група  . И в същото време да не правиш нищо по въпроса и само да мрънкаш .

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #29 -: 01 Май, 2007, 19:20 »
към Лебеда нямам нищо лично....само едно ще му кажа по скоро разкажа - вървя си на 5-6 метра пред мен ученик се прибира от училище срещу него върви циганин.мангала спира момченцето бърка му джоба взе му парите.притичах праснах го.отсреща на улицата имаше автобусна спирка.хората седяха и гледаха.като го ударих хората се развикаха що го бия.според теб кое е правилно - нашите деца да растат в страх от тая измет или да им противодействаме....ти кажи кое е по правилно.....но ако искам да пусна димка или нещо друго защо да се съобразя че той не иска.....а що се отнася до MILLWALL_FAN той е неориентиран от кой отбор е......неговорех за фабричните знамена.....не искам да се карам с никой но вие ме нападате.....ако четете и вниквате малко ще видите смисъла на написаното от мен....във всяка агитка има туристи но според мен за здрав фен клуб те не са необходими...по добре 5 лъва отколкото 100 овце.....примерно на мач става бой ПРИМЕРНО казвам ние сме гости и сме отишли 1 автобуса хора.....според вас колко от децата на 14 до 16 години ще се сбият....и ще разчиташ да ти пази гърба....