Автор Тема: Черноморец (Бургас) - Дунав (Русе) 2:1  (Прочетена 68131 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #30 -: 12 Април, 2007, 11:13 »
Да бе, само дето си прехвърлихте стадиона на Черноморец, за да играете под наем, че било по-евтино :wink:  Ако някой вярва на подобна малоумщина или, че един спонсор може да поддържа два отбора в А група, то по тая логика нямаше да сте първите дето са го измислили. Истината е, че се задава един бургаски хуй за Нафтекс, ако някой не реши да го купи. Примерно Митьо Очите:) А щом един отбор се отърва от стадиона си и спонсорира "вечния" си враг, няма такава комедия, какво дерби играете като сте с един спонсор. Хахаха!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

kur4o

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 47
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #31 -: 12 Април, 2007, 11:38 »
Цитат на: "dunavec"
Да бе, само дето си прехвърлихте стадиона на Черноморец, за да играете под наем, че било по-евтино :wink:  Ако някой вярва на подобна малоумщина или, че един спонсор може да поддържа два отбора в А група, то по тая логика нямаше да сте първите дето са го измислили. Истината е, че се задава един бургаски хуй за Нафтекс, ако някой не реши да го купи. Примерно Митьо Очите:) А щом един отбор се отърва от стадиона си и спонсорира "вечния" си враг, няма такава комедия, какво дерби играете като сте с един спонсор. Хахаха!

Спомни си,че до преди 3-4 години Селтик и Рейнджърс имаха един спонсор.Май нещо теорията ти не издържа,а?
ХАХАХА
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от kur4o »
Футболът е просто една игра.Да я запазим такава.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #32 -: 12 Април, 2007, 11:51 »
Цитат на: "kur4o"

Спомни си,че до преди 3-4 години Селтик и Рейнджърс имаха един спонсор.Май нещо теорията ти не издържа,а?
ХАХАХА

Едно е спонсор,друго е собственик.Ненавиждам непросветени на футболна тема.Ако става въпрос в Турция четерите гранда по едно време играеха с едникви надписи на фланелките.Нямаш право да говориш за теории!!!Един спонсор на отбор притежава между 0.5-3% от акциите на даден клуб.Докато собсвеника притежава доста по голям дял.Но безплатни уроци  не давам,айде чао.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

kur4o

• Стартиращ
  • **
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #33 -: 12 Април, 2007, 11:57 »
Цитат на: "millwall_fan"
Цитат на: "kur4o"

ХАХАХА

Едно е спонсор,друго е собственик.Ненавиждам непросветени на футболна тема.Ако става въпрос в Турция четерите гранда по едно време играеха с едникви надписи на фланелките.Нямаш право да говориш за теории!!!Един спонсор на отбор притежава между 0.5-3% от акциите на даден клуб.Докато собсвеника притежава доста по голям дял.Но безплатни уроци  не давам,айде чао.

Я виж по-горе кой казва "Ако някой вярва на подобна малоумщина или, че един спонсор може да поддържа два отбора в А група"или пък "какво дерби играете като сте с един спонсор"
Ама не го ненавиждай.Все пак фенове на един отбор сте.За него безплатен урок няма ли да има като приятел?

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #34 -: 12 Април, 2007, 12:20 »
Догодина ще се пробвате по селата където ви е мястото.  :wink:

И как разбра , че там ни е мястото?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

kur4o

• Стартиращ
  • **
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #35 -: 12 Април, 2007, 12:28 »
Цитат на: "Green"
Догодина ще се пробвате по селата където ви е мястото.  :wink:

И как разбра , че там ни е мястото?

Е не си ли го виждал по телевизията?Всяка неделя води рубриката по СБЛЪСЪК "ЗВЕЗДИТЕ МИ ГО ГОВОРЯТ" :clap2  :clap2

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #36 -: 12 Април, 2007, 12:36 »
Аве пичове аз не мога да ви разбера в Бургас. Вие сте млади момчета питайте бащите си кой отбор са ходили на времето да гледат. Бургас има един отбор - Черноморец. Нефтохимик са измислен отбор на завода, ние имахме Корабостроител, също заводски отбор. Каква история има Нефтохимик опраха малко държавни пари. Преди това имало ли е такъв отбор? И как изведнъж всички станахте от нафтата? Много е лесно да си за този който е на върха. Какви фенове сте щом си сменяте отбора през 10-15 години?
Интересно като закрият Нефтохимик, как изведнъж ще минете от Черноморец. А може да го вземе друг спонсор и да станете от Нафтекс на ЛукОйл.
Все едно ние когато имахме тук един измислен Раковски да ходим и да викаме за тях. Аз съм им гледал 2-3 мача, въпреки че играха в А група.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

kur4o

• Стартиращ
  • **
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #37 -: 12 Април, 2007, 12:43 »
Цитат на: "iliobg"
Аве пичове аз не мога да ви разбера в Бургас. Вие сте млади момчета питайте бащите си кой отбор са ходили на времето да гледат. Бургас има един отбор - Черноморец. Нефтохимик са измислен отбор на завода, ние имахме Корабостроител, също заводски отбор. Каква история има Нефтохимик опраха малко държавни пари. Преди това имало ли е такъв отбор? И как изведнъж всички станахте от нафтата? Много е лесно да си за този който е на върха. Какви фенове сте щом си сменяте отбора през 10-15 години?
Интересно като закрият Нефтохимик, как изведнъж ще минете от Черноморец. А може да го вземе друг спонсор и да станете от Нафтекс на ЛукОйл.
Все едно ние когато имахме тук един измислен Раковски да ходим и да викаме за тях. Аз съм им гледал 2-3 мача, въпреки че играха в А група.

Абе аз съм питал баща си.Той е на 58 години и е играл в Нефтохимик.ако не знаеш,че отборът е създаден през 1962г,това си е за твоя сметка.И като Нефтохимик бяхме фенове и като Нафтекс сме фенове.Отиди си направи справка дали някой фен на нафтата ходи на мача на Черноморец.Иначе семкаджий.
П.С.аз не мога да рабера какво право имате да ни казвате,че несме истински фенове и да ни казвате,че сме измислен отбор,след като Нефтохимик е с най-доброто постижение в историята на бургаския футбол.
На мен ми е интересна тази омраза от ваша страна.Вярно е,че сме конкуренти,но едва ли ще видите някаква обида по отношение на Дунав в нашия сайт.
Има такива само по отношение  цаците.

http://http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%84%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%81

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #38 -: 12 Април, 2007, 12:55 »

За някои съм млад, за други съм стар...когато започнах да гледам Нефтохимик отбора играеше в Б група, след това изпадна във В, завърна се... игра в А група, отново изпадна , на път е пак да направи промоция...та какво имаше в предвид със смяната на отбора и отбора на върха? Нормално е по- младите момчета да са за Нафтата все пак те са израснали с големите победи на отбора. Това за измисления заводски отбор се изтърка ,явно и ПСВ е подобно заводско отборче...друг е въпроса ,че отбора отдавна не е на рафинерията. Ако има някой ,който си сменя отбора в Бургас то това не сме ние, а онези които се водят фенове на Черноморец, защото отбора име закрит, а този който сега подкрепят е някакво странно подобие на отбор появил се от никъде,взел лиценза на Вихър Айтос и започнал участие директно от В група.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

iliobg

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #39 -: 12 Април, 2007, 13:00 »
Цитат
На мен ми е интересна тази омраза от ваша страна.Вярно е,че сме конкуренти,но едва ли ще видите някаква обида по отношение на Дунав в нашия сайт.

Аз лично не тая никаква омраза към отбора, напротив. Просто ми е интересно как един фен може да си сменя клубната принадлежност.
Този линк който си дал доказва моята теза, отбора може да е създаден през 62 но след няколко години е закрит и дефакто 81 започва да съществува при това на ниво Б група. Дотогава за кой са викали бащите ви? Да не говорим че чак 90-та Нефтохимик го взема Порточанов, и аз тогава за първи път чух за такъв отбор.

А ние не сме ви конкуренти, Митко Събев си е оплел кошницата още преди началото на сезона.

kur4o

• Стартиращ
  • **
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #40 -: 12 Април, 2007, 13:12 »
Цитат

Аз лично не тая никаква омраза към отбора, напротив. Просто ми е интересно как един фен може да си сменя клубната принадлежност.
Този линк който си дал доказва моята теза, отбора може да е създаден през 62 но след няколко години е закрит и дефакто 81 започва да съществува при това на ниво Б група. Дотогава за кой са викали бащите ви? Да не говорим че чак 90-та Нефтохимик го взема Порточанов, и аз тогава за първи път чух за такъв отбор.

А ние не сме ви конкуренти, Митко Събев си е оплел кошницата още преди началото на сезона.

Престанал е да съществува професионално.Но Нефтохим е имал спортна дейност(там го пише прочети внимателно)До 1981-ва НЕФТОХИМИК развива единствено работнически спорт и се провежда работническо първенство по футбол. На стадиона в Лазур се събират същите тези хора, които са подкрепяли НЕФТОХИМИК и са викали за отбора си в работническите спартакиади. Черноморец опитва да вземе стадиона, защото по това време играе мачовете си на колодрума, но ръководството на НЕФТОХИМ не го допуска чрез създаването на вътрешно работническо първенство, което да ползва стадиона..Всички работници са практикували там спорт.а както знаем тогава поне 50% от населението на Бургас е работило в завода и към него.Баща ми не прави изключение.Вярно е,че е ходил на мачове на Черноморец,но защо ли мен ме водеше на мачовете на Нефтохимик, а не на Черноморец?
Аз да попитам след като Дунав фалира(2003г) за краткото време в което не се знаеше дали ще има отбор,ти на кой отбор симпатизираше?

iliobg

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #41 -: 12 Април, 2007, 14:00 »
Фалита беше обявен за да не се плащат старите дългове и да се започне на чисто. Ако не ме лъже паметта по това време бях в казармата и не можех да следя отблизо какво се случва с Дунав. Но така или иначе Русе има само един отбор и той винаги ще съществува и ще се казва Дунав и ще играе в синьо. И ние ще продължим да ходим на мачове независимо в коя група сме.
За съжаление нямахме вашия късмет да се сдобием с голям спонсор и да преживеем вашите успехи. При нас се смениха няколко русенски бандита които спонсорисайки отбора искаха да покажат колко големи бизнесмени са. Те действаха по един и същи начин, обещаваха чудеса и след една година зрязваха отбора и той отново изпадаше в зоните.

kur4o

• Стартиращ
  • **
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #42 -: 12 Април, 2007, 14:07 »
Фалита беше обявен за да не се плащат старите дългове и да се започне на чисто. Ако не ме лъже паметта по това време бях в казармата и не можех да следя отблизо какво се случва с Дунав. Но така или иначе Русе има само един отбор и той винаги ще съществува и ще се казва Дунав и ще играе в синьо. И ние ще продължим да ходим на мачове независимо в коя група сме.
За съжаление нямахме вашия късмет да се сдобием с голям спонсор и да преживеем вашите успехи. При нас се смениха няколко русенски бандита които спонсорисайки отбора искаха да покажат колко големи бизнесмени са. Те действаха по един и същи начин, обещаваха чудеса и след една година зрязваха отбора и той отново изпадаше в зоните.

Вярно е.Но и не е само в спонсора.Виж нас.взеха ни Нафтекс,преименуваха ни и бавно но сигурно ни сринаха.А това лято едва не ни затриха.Винаги съм считал,че само с пари или само с любов не става.Дано и вие и ние намерим подходящите хора.

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #43 -: 12 Април, 2007, 14:56 »
Май случайно пропускате факта, че при вас спонсор и собственик е едно и също нещо. Т.е. на екипите пише името на собственика. А Мтел или Вивател не са собственици на Левски и ЦСКА. Колкото и да говорите за Нефтохимик, това е отбор с жалка история преди ерата Порточанов, а това че баща ти е играл там, за това е фен, Нефтохимик си беше заводски отбор от В група.

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #44 -: 12 Април, 2007, 15:02 »
То и при тях са бандити, щото ако шефовете им обичаха Нафтекс нямаше да ги изпаднат и да създадат Черноморец. Това президента ти да създаде конкурента, който да е на първо място!!! Много ясно, че Нафтекс отива у лево, без стадион и с изкуствено създаден конкурент, който започва да ти играе на стадиона. А това дето работниците били фенове на работническия отбор, който ритал в работническото първенство са някви комунистически приказки...ритали са след работа и после са ходели да гледат Черноморец. :)