Автор Тема: Светкавица - Дунав 3:2  (Прочетена 53444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 11 Март, 2007, 12:31 »
хахахаха :twisted:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 11 Март, 2007, 12:50 »
Цитат на: "dunavec"
Е, ама Шумен - Търговище е доста близо, така че нормално да са ходили 100 човека.

Целта на поста ми беше не да изразявам задоволството си от броя ни в Търговище, а да обясня, че дори и хората които не викаха си седнаха в отделен сектор, ане се смесиха с тези от Търговище. Нищо не пречи и на русенците които отидат в Търговище да си седнат на едно място отделно от домакините.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 11 Март, 2007, 13:08 »
Мда ве , то не пречи,ама тоя стадион няма много добри условия за наблюдаване на футболна среща.Миналата година например сектора за гостуващата агитка беше под всякаква критика!Там липсва всякакъв цимент,няма една останала пейчица.И както беше навалял дъжд,всичко беше в кал.Отврат!Вероятно в настоящия момент са поникнали растения вече
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от BeHuTo »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 11 Март, 2007, 13:46 »
Трудна победа с 1:0 или 1:1, Светкавица са е*ати коравия домакин, а и ние трудно играем там...Не изключвам и възможността за загуба...

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 11 Март, 2007, 13:50 »
ЛЕБЕДА..АНДро....защо така бе??? да не би да знаеш неща от кухнята и че А група е все още цел???????????? :?

и аз мислех като илиобг да пусна един пост...ама след твоя се разубедих.......и въпреки всичко си мисля да спрем да се надлъгваме за тая А група и да си гледаме дунав мач за мач :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 11 Март, 2007, 14:00 »
и въпреки всичко...сега квото и да говорим ще си проличи в събота....ако пак е 0-0 или 1-1....ясна е работата.......ако вземем че бием,сериозно ще се замисля.....все пак нафтекс имат да ходят 2 пъти в пловдив,имат мач с черноморец, имат гостуване в каварна...имат и мач с нас.....и шумен приемат........така че дунав АКО ИСКАТ и тази година могат да влязат........всичко зависи от мача сега.......нещата ще си проличат
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Guest

• Гост
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 11 Март, 2007, 14:01 »
С влака е бая лутане,до колко знам няма директен влак до Търговище,но ако няма да има автобус аз и още хора тръгваме със влака .
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 11 Март, 2007, 14:37 »
Цитат
iliobg написа:
Цитат:
надявам се да ги бием с 1 или 2 на 0,ако направим Х или ни бият,надеждите умират за А група,все още имаме някакви шансове,даже и да са минимални,вече сме на 7 точки от Нафтекс,още два пъти да се изданят и ги настигаме,и в Бургас да ги бием и А група ни зове

Ти още ли се заблуждаваш че ще влизаме в А група???

wow
iliobg ... , А ти още ли се заблуждаваш, че разбираш от футбол ???!!!???

Всъщност хал хабер си нямам от футбол. Но след Барбуков и Жани спрях да вярвам във вятърни мелници. Така в края на сезона няма да падна от високо!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 11 Март, 2007, 15:16 »
И аз не вярвам във влизането ни в А група, ако стане ще съм адски щастлив, но не виждам как ще стане. Нафтекс нищо чудно да си отидат в Пловдив с реферите или с други шмекерии. Освен това не съм убеден, че ще бием в Търговище. В скоро време нямаме победа на техен терен, миналата година бях в Търговище и мача си беше доста шантав.

"Ще поживеем, ще видим."
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 11 Март, 2007, 15:36 »
Цитат на: "vilio"
и въпреки всичко...сега квото и да говорим ще си проличи в събота....ако пак е 0-0 или 1-1....ясна е работата.......ако вземем че бием,сериозно ще се замисля.....все пак нафтекс имат да ходят 2 пъти в пловдив,имат мач с черноморец, имат гостуване в каварна...имат и мач с нас.....и шумен приемат........така че дунав АКО ИСКАТ и тази година могат да влязат........всичко зависи от мача сега.......нещата ще си проличат

Хм твоето мнение ме накара доста да се замисля и измислих че найтина Нафтата имат тежки мачове не че ние нямаме 2 гостувания в Бургас,ама все пак като гледам кви мачове имат някаде може би ще збъркат така че аз съм на мнение че Нафтата ще збърка поне още 1-2 пъти друг е вътроса че ние няма да можем да се възползваме от тея евентуални грешки и за жалост си мисля че надеждите ни за А група ще си отидат още в събота в Търговище но дано да греша както каза някой ще ''Доживеем ще видим''. :P

^LEBEDA^

• Напредващ
  • Публикации: 171
    • Профил
    • http://fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #25 -: 11 Март, 2007, 15:42 »
Аз не съм казал, ча тая година ще влизаме в А група, а просто, че илио не разбира от футбол, за което и той сам си призна
 Иначе колкото до влизането ни в А група Бобоков си го каза, че до 2 години ще влезем, а това значи, че може и сега да влезем, може и догодина, може и след 2 години
 За оптимизма, съм си оптимист винаги да, но за мен е много по-добре отколкото песимизма на повечето от вас, които когато отбора печели пак плюят по играчи, треньори и т.н.
 И когато Бобоков си го каза това, което се опитвам аз да ви го обясня от известно време, че дори и да влезе отбора в А група как ще задържиш класен играч например като види базата и тренировъчното игрище, ами 2008 какво ще правим ако всички мислят като вас и никой не даде възможност на Бобоков да оправи базата /било то Градски стадион или Дунав/ дори и да сме влезли в А ще ни изхвърлят щото нямаме стадион отговарящ поне малко на изискванията на УЕФА
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от ^LEBEDA^ »
ВЕДНЪЖ ДРАКОН - ЗАВИНАГИ ДРАКОН !!! ДУНАВ ЗАВИНАГИ !!!  http://www.fcdunav.com/ !!!

^LEBEDA^

• Напредващ
  • Публикации: 171
    • Профил
    • http://fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #26 -: 11 Март, 2007, 15:58 »
А колкото до твоите смешни приятели "семкаджиите" или кибици или както искаш там им казвай, мнението си за повечето от тях мисля, че съм го казвал, повечето от тия същите когато ние направихме знамената против Жани и Вальо ни скачаха на бой и ревностно защитаваха тия двамата ... да не казвам какви, дето заради тях не сме се връщали в А група от 16 години вече и сега плюят по всеки, който се опитва да прави нещо съществено ...
 Преди Севдо им беше виновен, че създаде отбор от нищото и за по-малко от година по-късно спечели ЕДИНСТВЕНАТА ДО МОМЕНТА НАЦИОНАЛНА КУПА ЗА МЪЖКИЯ ФУТБОЛ В РУСЕ и говореше отдавна, че само той няма възможност да издържа отбора в Б група, но хората го изчакаха да се провали и тогава поеха отбора
 Сега Бобоков ви е виновен, че иска от чисто патриотични подбуди да възроди футбола в Русе, да направи уникална спортна зала и да направи Градския стадион нормално място за провеждане на срещи от високо ниво ... а вие само наблягате на това, че заедно със залата щял да прави и мол и хотел
ЗА ТОВА НЕ ВИ НАРИЧАМ КРИТИЦИ, А КРИТИКАРИ
Защото само гледате да плюете

И все пак темата е за мача в Търговище
Извинявам се за отклонението, но някои хора тук направо ме вбесяват с глупостите дето ги пишат, а който ме познава знае, че по принцип рядко си изпускам нервите
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от ^LEBEDA^ »
ВЕДНЪЖ ДРАКОН - ЗАВИНАГИ ДРАКОН !!! ДУНАВ ЗАВИНАГИ !!!  http://www.fcdunav.com/ !!!

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #27 -: 11 Март, 2007, 16:50 »
Тия дето се борят против залата и за срутеният колодрум го правят по чисто икономически или политически причини. Някои им се връзват, главно  заради това че не могат да си отворят очите за някои неща и вярват на първата емоционална манипулация която им се изсипе. Не мисля че това има някаква връзка с Дунав обаче.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от gat3way »

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #28 -: 11 Март, 2007, 17:51 »
Всеки би се радвал да се направи модерен стадион и зала. Нека да направи и МОЛ и хотел все пак нали и той трябва да спечели от цялата работа, а и русенци ще спечелят.

Но това че той ще възроди футбола поради патриотични причини..., по скоро човека си гледа бизнеса, в което няма нищо лошо разбира се. Единственото което ме ядосва в цялата работа е това че преди началото на сезона той заяви че влизаме в А група. Но още преди мача с Каварна първия кръг играчи от отбора говореха че тази година ще влязат Бургаските отбори. Тогава си помислих че нещо са бъзикат. Обаче какво стана? На полусезона от ръководството запяхга друга песен и се оказа че всичко това не е бъзик, а предначертан сценарий.

Аз не отричам нищо от това което направи Бобоков, ако не беше той сега щяхме да ритаме в зоните. Ако не беше афиширал високи цели никой копче нямаше да му каже. Но не може да даваш напразни надежди на хората без да смяташ да ги изпълниш.

А стадиона ни е по-добър от повечето в А група, 2-3 хиляди пластмасови седалки се слагат за 3 дена, аз друг кусур не иждам. А и  имаме много по-голям стаж в А група на този стадион от тези измислени селси отборчета които играят на поляната с 2 реда седалки.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #29 -: 11 Март, 2007, 18:13 »
Аз искам само 1 въпрос да задам, нито искам да подбуждам спорове и т.н. : Защо вярвате на красивите думи на Бобоков... Това е нещо твърде хубаво за да е истина  :roll:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.