Автор Тема: Дунав - Локомотив (Ст З) 3:1  (Прочетена 48418 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #30 -: 08 Март, 2007, 16:11 »
такива като тебе,не трябва да ги има по стадионите,боклуци,ходят само заради гостуващите отбори
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #31 -: 08 Март, 2007, 16:45 »
Ако не са тези "боклуци" които ходят заради гостуващия отбор, стадиона никога няма да е пълен! Не и в близките 3 години!

Мача...също толкова изнервящ, скучен и муден. Предполагам 3 положения с два гола, няма да е зле пак да има ефектно изпълнение като на Пинчера втория гол(който последния мач ме впечатли как се раздаваше...както никога).
Локо Сз не идват със свалени гащи, едва на 2 точки са от спасението.

2:0 и 3000 при неслънчево, 5000 при слънчево.

NIKO

• Напредващ
  • Публикации: 143
  • Одобрение: +3/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #32 -: 08 Март, 2007, 18:07 »
Цитат на: "iliobg"
На колко години е Людмил Киров? Той е от поколението на Иво Кирилов, така че смятам на около 31-32. Дали ще ни свърши работа? За да играе  Локо Ст, явно вече залязва. Берое е отбор от долната половина на таблицата, така че там са долу горе от нашата черга отбори и щом не е желан там....защо ни е на нас?
Всъщност не съм запознат с неговите качества в момента и просто правя догатки. Ако наистина още има какво да даде дано да се върне от есента.

И аз имам някакви такива съмнения и затова се надявам че след мача ще се пише тук и той как е играл.Все пак като професионалист той би трябвало да се напъне и срещу родния си отбор а аз съм сигурен че той ще го направи. А иначе възрастта не е голям показател вижте един Боримиров например. Както се казава няма млади и стари, има можещи и неможещи  :D
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от NIKO »
България на три морета и една река!!! Дунав вечно на върха!!!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #33 -: 09 Март, 2007, 09:38 »
Цитат на: "Yordan V. Angeloff"
Ако не са тези "боклуци" които ходят заради гостуващия отбор, стадиона никога няма да е пълен! Не и в близките 3 години!

По-добре срещу Левски или ЦСКА 5/6000,но верни привърженици които си подкрепят отбора всеки мач от колкото 15 000 които им капят очите като гледат шопите и викат дори и за тях.Не мерси да си ходи да си рита там и да не идва по-добре.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2243
  • Одобрение: +85/-7
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #34 -: 09 Март, 2007, 10:38 »
Калайджиев аут за мача с "Локо"
08 Март 2007 20:38:18

Централният нападател на "Дунав" Георги Калайджиев ще пропусне идния мач срещу "Локомотив" /Стара Загора/ в Русе. Таранът получи картон в двубоя срещу "Калиакра", а по сметката му от есента, тогава като играч на "Пирин" /Гоце Делчев/, се водят още 4 предупреждения.

Добрата новина е, че другият централен нападател Кристиян Християнов поднови тренировките, видя "Утро". Ивайло Кирилов обаче само се появи на стадиона, след което си тръгна. Оказа се, че в досегашната си кариера той вади рамото си за пети път.

Мачът с "Локомотив" провокира любопитството и заради факта, че в този отбор играят двама бивши футболисти на "Дунав" - Димитър Дамянов и Людмил Киров. През зимата Киров получи покана да се завърне в Русе, но предпочете да остане до лятото с екипа на "Берое". После обаче беройци се отказаха от услугите му и го пратиха в сателитния си тим.

Треньор на локомотивските "железничари" пък е бащата на Димитър Дамянов - Дамян. /в-к "Утро"/
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от rusenec65 »
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #35 -: 09 Март, 2007, 11:18 »
Щом Дамянов ще играе за Локото аз съм спокоен. Този некадърник и за Б група не става.
Дано Християнов да се възстанови, аз така и не можах да видя нещо запомнящо се от Калайджиев, така че надали ще се усети разлика без него.
Жалко за Иво. Аз имам подобна травма на рамото и знам че е много неприятно, за съжаление стане ли хронично при най-малкото натоварване се вади отново. Добрата новина е че при хронична травма възстановяването е кратко - 2-3 седмици. Така или иначе не може да се възстанови напълно, просто е нужно време да отшуми болката.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #36 -: 09 Март, 2007, 13:52 »
ЦЪРВУЛ!

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #37 -: 09 Март, 2007, 21:03 »
е то на ивчо колко му тряба да му се извади рамото.....един дърворезбар като славов,номер 5 от калякра да му скочи и ще му го извади....иво ми напомня на бадема от цска и той така си чупеше ръцете и вадеше рамената докато играеше в цска :roll:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: Нали за футбол става въпрос?!
« Отговор #38 -: 10 Март, 2007, 00:08 »
Цитат на: "weeny da pooh"
И аз мисля да го раздам футболно събота следобед, но определено не като гледам Дунав (особено пък срещу Локо СЗ), а като отидем с мои хора да поразцъкнем в някое училище например - хем ще бъде по-забавно, пък и ще раздвижим кръвчицата, което пък е и здравословно... Точно това се чудихме последната събота - дали да играем или да гледаме мач, избрахме второто - съответно си почупихме нервите с безобразната игра на нашите срещу Цонковия тим и впоследствие съжалихме. Така, че, уважаеми - игреащи или гледащи,
мисля, че в конкретния случай изборът е един, а вие си решавате...
Да живей смисленият футбол!

Едва ли играеш смислен футбол!!!Но по добре такива псевдофенчета като тебе да не ходят на стадиона.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #39 -: 10 Март, 2007, 11:28 »
Ето го деня.....цяла седмица го чакам :).Времето е добрo желание и настроение също има.Айде всички на мач и само Дунав  :D

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #40 -: 10 Март, 2007, 12:00 »
Всички на стадиона днес !!!
Забранявам люпенето на семки по време на мача !!!Устата ви трябва да са заети с викове а не със семки !!!!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #41 -: 10 Март, 2007, 12:10 »
Трябва да забранят семките в РУСЕ  :!:  :!:  :!:
 :twisted:

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #42 -: 10 Март, 2007, 12:20 »
Аз пък ще си купя обичайния голям пакет семки, защото мач без семки е като секс без партньорка...става, но не е същото :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #43 -: 10 Март, 2007, 12:47 »
Надявам се днес да има поне 3000-3500  :)

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #44 -: 10 Март, 2007, 12:53 »
Аз се надявам на дори повече от 3000-3 500.Силно се надявам въпреки на глед слабия съперник(това не е така) да дойдат много хора !!!