Автор Тема: Меридиан мач - Дунав се разля в лъжа  (Прочетена 19525 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #30 -: 22 Февруари, 2007, 00:37 »
Цитат на: "vilio"
добре бе....дженип....1 въпрос имам само към тебе,да не кажеш че пак се дразня.......ей тей кат си говорите с баща ти.....абе задай му въпроса ако можеш  "тате,абе ти по скалата до 10 колко рабираш от футбол?"  

ама не казвай че пак се дразня.....според мнозинството георги пейчев е некадърен да управлява дунав и то е очевадно......толкова голям дунавец ли е че стои още или е дясната ръка на бобоков???

питам сега,въпроси нормални задавам

и аз един въпрос ще ти задам също.длъжен ли е баща ми да разбира от футбол,зада движи финансовите неща?какво го замесвате в играта на отбора?той ли избира футболистите?и немога да разбера защо да е некадърен?някои говорят примерно за таблото на градския.ми едно табло струва 80 хиляди евро и то не е обещано от баща ми,а от кмета.за седалките на стадиона няма какво да говорим.какво толкова ви е направил,че го чоплите чак немога да разбера?и ей така в добрия тон ги говоря и аз тези неща.и ей така между другото ще ти кажа,че разбира от футбол много повече от някои тук.просто не ме карайте да изпадам в подробности защото се въздържах от коментар до сега по тази тема.хайде сега плюй и кажи 'ти си баровката и щерката и за това защитаваш'  :oops:  :oops:  8)  8)  :lol:  :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #31 -: 22 Февруари, 2007, 00:43 »
добре бе....дженип....1 въпрос имам само към тебе,да не кажеш че пак се дразня.......ей тей кат си говорите с баща ти.....абе задай му въпроса ако можеш  "тате,абе ти по скалата до 10 колко рабираш от футбол?"  

ама не казвай че пак се дразня.....според мнозинството георги пейчев е некадърен да управлява дунав и то е очевадно......толкова голям дунавец ли е че стои още или е дясната ръка на бобоков???

питам сега,въпроси нормални задавам

ХахаХАХахаХАХАхахах :) .11 Ще си даде  :P .?Наистина djenip не се сърди.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #32 -: 22 Февруари, 2007, 00:44 »
да,глупости

не бе аз искам така диалог да има...да се разбира с 2 думи какво става и що става

ами не,той може да е финансист и да разбира от пари и финанси,но на дунав трябва някой футболен човек.....примерно да наемат още някой....да са 2 примерно.......пейчев по финансите и някой дето само с футболистите и спортните работи -спортно-технически директор

ама те тея работи са далече от дунав,аз кво ги говоря:(
то едно пресаташе няма като хората,камоли други постове
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #33 -: 22 Февруари, 2007, 00:45 »
И така и така сте почнали с въпросите ето един и от мене.

Защо не се плащат заплатите на футболистите на време и то не е само при футболистите ами и при дриги хора от Дунав.

fede

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #34 -: 22 Февруари, 2007, 00:47 »
ами то си има и директор по спортно-техническите въпроси.пффф!толкова си запознат,че чак ти се чудя как ги бълваш всичките тези неща понякога.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #35 -: 22 Февруари, 2007, 00:49 »
Мдам бащи като отговаря за финансовите въпроси кажи тогава защо не се плащат премийте и заплатите на футболистите на време и защо така направиха с Бечо ?

fede

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #36 -: 22 Февруари, 2007, 00:50 »
Цитат на: "r10r10r10"

Защо не се плащат заплатите на футболистите на време и то не е само при футболистите ами и при дриги хора от Дунав.

сбъркал си човека за този он-лайн диалог наистина.
« Последна редакция: 22 Февруари, 2007, 00:51 от fede »

christomir

• Напредващ
  • Публикации: 321
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #37 -: 22 Февруари, 2007, 00:50 »

Не искам да го защитавам, защото и мен ме е ядосвал. Но смея да твърдя, че човекът се старае да си върши работата възможно най-добре, а тя никак не е лесна (дори да ви изглежда такава)... Особено като всички са такива "разбирачи" като повечето в този форум - чудя се, ако вземе да ви слуша вас, на кого по-напред ще може да угоди...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от christomir »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #38 -: 22 Февруари, 2007, 00:53 »
Цитат на: "djenip"
Цитат на: "r10r10r10"

сбъркал си човека за този он-лайн диалог наистина.

Ами те няма да останат ама като ги забавят пак с 2 месеца и така и другите ще си бият камшика като Шани.Щото и на мене ако не ми плащаха навреме и аз щях да се махна щото както каза дунавеца и хляба и сиренето са с пари.

fede

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #39 -: 22 Февруари, 2007, 00:54 »
Цитат на: "crisronaldo"
Мдам бащи като отговаря за финансовите въпроси кажи тогава защо не се плащат премийте и заплатите на футболистите на време и защо така направиха с Бечо ?

какво ме погнахте с въпроси.бечо сам знае за какво става на въпрос и не съм аз човека да се меся в тези отношения.айде лека нощ.

christomir

• Напредващ
  • Публикации: 321
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #40 -: 22 Февруари, 2007, 00:58 »
ами не,той може да е финансист и да разбира от пари и финанси

Всъщност е юрист.

пресаташе няма като хората,камоли други постове

Имат си пресаташе - казва се Роман Сушков и е от отдел "Маркетинг и реклама" (или както там се казва) на "Приста Ойл". Лошото е, че човекът не е много навътре в това което се случва в отбора (едва ли по негова вина) - аз например от месеци не съм получавал и-мейл от него...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от christomir »

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #41 -: 22 Февруари, 2007, 01:08 »
маркетинг??? реклама???? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :P  :P  :P  :P
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

bobbi_Mk

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
Сиренето е с пари господа!
« Отговор #42 -: 22 Февруари, 2007, 01:41 »
Благодаря за информацията:
1. Лично г-н Бобоков е спонсор на Дунав.
Това е съвсем различно от ПРИСТА ОЙЛ да бъде спонсор на Дунав.

Ако ще свалям шапка на Бобоков, ще бъде за това че си прави добре финансовата сметка. Здраво щрака със Ексела ...
1. Колко плати г-н Бобоков, за да хване основния пакет акции на Отбора?
2. Какви инвестиции до сега е направил в отбора?
3. Колко ще струва отбора след придобиване на консецията спортните бази? (без да се правят никакви подобрения по тях, защото всички подобрения, само ще увеличават стойността на материалните активи и ще се отчитат последствие при продажбата на акциите).

Също като русенец, бих се радвал ако зад интереса на Бобоков към Дунав, не стоят интересите му към придобиване на общински земя за лични цели (концесии и глупости други юридически формулировки).

Да не стане Кон за кокошка ... работата на общината.
В общи линии общината е в много деликатно отношение. Ако се бръкне да инвестира в стадиона, Бобоков ще спре да го използва ... Инвестицията умира тогава.
Ако общината преотстъпи стадиона на Бобоков, общината ще бъде много ощетена. Бобоков ще си направи далаверата. Дунав може и да тръгне нагоре в А група. Ще тръгнат и по-добри пари (не от трансфери и билетчета разбира се).

Аз едно немога все още да разбера, защо Общината трябва да преотстъпва терена???
Защо собственика на футболния отбор не купи стадиона (терена)???
Всяко нещо се продава.
Организира се търг и това е.
Ами ако собствениците на Аристон искат да си играят мачовете от утре на Градския ... и могат да купят стадиона, що да не го купят???

От къде на къде общината трябва да подарява стадиона на Бобоков?
Аз имам оркестър - айде да ми подарят Операта, че да си скрибуцаме там ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от bobbi_Mk »
The heaven is for everyone.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
Re: Сиренето е с пари господа!
« Отговор #43 -: 22 Февруари, 2007, 10:42 »
Цитат на: "bobbi_Mk"

Аз едно немога все още да разбера, защо Общината трябва да преотстъпва терена???
Защо собственика на футболния отбор не купи стадиона (терена)???
Всяко нещо се продава.
Организира се търг и това е.
Ами ако собствениците на Аристон искат да си играят мачовете от утре на Градския ... и могат да купят стадиона, що да не го купят???

От къде на къде общината трябва да подарява стадиона на Бобоков?
Аз имам оркестър - айде да ми подарят Операта, че да си скрибуцаме там ...

Просто, защото концесията е най-добре за всички.

За Бобоков - защото му струва по-малко.
За общината - защото в концесионния договор може да се ограничи предмета на употреба (при смяна на собственост това не може да стане).
За феновете - защото така ще се "върже" спонсорът в един по-дългосрочен план да дава пари за отбора.

Много ясно, че Бобоков преследва някакви свои интереси със спонсорството на Дунав. Хората обаче са движени от такива интереси в почти всяко свое действие, така че не виждам нищо лошо в това, стига да съвпадат с общия интерес.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Slex »

^LEBEDA^

• Напредващ
  • Публикации: 171
    • Профил
    • http://fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #44 -: 22 Февруари, 2007, 18:10 »
bobbi_Mk уважавам това, че от разстояние следиш с болка всеки проблем свързан с любимия отбор, но някои от забележките и въпросите ти, ако не и всички, важат ако ДУНАВ беше АД или ООД, сиреч търговско дружество, каквото НЕ Е
 ДУНАВ Е РЕГИСТРИРАН ПО ЗАКОНА ЗА ЮРИДИЧЕСКИТЕ ЛИЦА С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ или както там се казва този закон в момента, че му сменяха името няколко пъти, за името Пещо ше каже със сигурност
Така, че няма смисъл да говориш за "основен пакет", "дялове" и други подобни
 И още нещо фк аристон, който предполагам е по същия закон регистриран, повтарям само предполагам, взе на концесия стадион локомотив преди време и чак наскоро май почна да се опитва някакви подобрения да му прави и никой не говори за това, а на всички им е виновен Бобоков и/или Пейчев, че искат стадион ДУНАВ на концесия и то с ясна програма за обновяване
 И ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ, ВИНАГИ В ТОЗИ ГРАД, КОГАТО НЯКОЙ СЕ ОПИТА ДА ПРАВИ НЕЩО ХУБАВО СЕ НАМИРАТ МНОГО ДРУГИ, КОИТО САМО ДА ТЪРСЯТ И ПОКАЗВАТ ЛОШИТЕ РАБОТИ И ДА ГО ИЗКАРВАТ НАЙ - ГОЛЕМИЯ ГРЕШНИК И/ИЛИ ВИНОВНИК ЗА ВСИЧКИ БЕДИ НА ЗЕМЯТА
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от ^LEBEDA^ »
ВЕДНЪЖ ДРАКОН - ЗАВИНАГИ ДРАКОН !!! ДУНАВ ЗАВИНАГИ !!!  http://www.fcdunav.com/ !!!