Автор Тема: Меридиан мач - Дунав се разля в лъжа  (Прочетена 19527 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

christomir

• Напредващ
  • Публикации: 321
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 21 Февруари, 2007, 15:43 »
Цитат на: "vivanov"
Друг отбор близо до В група е Скалите (Русе), за Аристон незнам догодина, много неща могат да се случат до тогава.

От областната група във "В" тази година вероятно ще влезе "Борово". "Аристон", ако всичко върви нормално, би трябвало догодина поне да се борят за първото място. В "Б" група пък със сигурност ще гледаме дерби "Дунав"-"Бенковски". Бисер Белчев се закани неговите да бият "Дунав" насред Русе;-)
« Последна редакция: 21 Февруари, 2007, 17:59 от christomir »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 21 Февруари, 2007, 15:55 »
Ще бият те центара няколко пъти !!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 21 Февруари, 2007, 20:51 »
Нерде статията на Радко, нерде Аристон.
Понеже повечето от вас не са наясно как работят медиите трябва да ви кажа, че ако Приста ойл беше рекламодател на Мередиан мач, статията на Радко щеше да излезе, ама през крив макарон.
Бобоков ако си беше платил, сега щеше да се кипри едно хвалебствие как извадил Дунав от смъртта. Даже мога да ви я напиша статията как би звучала и то напълно достоверно и с много факти.
Или ако съм някой заинтересован, ще дам някой лев да редактора и само срещу Дунав ще пише, а той ще подскача от щастие. Има хора, за които Дунав е трън в очите. А тука някой само това чакат, някой да им даде повод да си оправдаят плюещия стил, ми изкарайте по някой милион и станете спонсори на Дунав, то е лесно на чужди пари да правиш сметката, не виждате в Бургас какви пари са, няма как да ги стигнем...американците, на футбол да, но на организация и база...Балонът ще се спука, когато няколко хора кажат баста и си заминат и тогава ще видим какви ще ги пишете. За мене, това са неблагодарни мнения, гледам Дунав от 18 години вече и съм видял какво ли не, за да не казвам на хубавото лайно, за това за мен и това е хубаво, по-добре от нищо, от Дунав на Вальо и Жани, от Дунав на Барбука, от Дунав на Севдалин/когото уважавам, просто нямаше възможности/ И накрая заради мрънкльовци като някои от вас Бобоков ще си вдигне чукалата и тогава ще издигна вас за президенти заедно с тия дето все фенклуба им крив.
Казвам всичко това както съм казвал на Пейчев по телефона или в очите какво не ми харесва, както съм го казвал по вестниците на Севдалин и на Вальо и Жани.  Предните главно чакаляха, дойде един, втори спонсор...Приста ойл, Мегахим, Общината, ясно е, че ако искам да правя отбор няма да купя Шевченко, ами ще направя стадион, бази, юноши, ама първо Общината да ми даде порутения стадион Дунав, да го съборя, да ми даде МОЛ и Спортна зала да построя, за да има за мен и за обществото. Не разбирате ли колко е лаичен този спор.
И да добавя,че в Дунав никой не стои за красота, понеже не е козметичен салон, и Ферарио и всички останали са за пари и пет пари не дават колко обичате Дунав, хората работят с пари, не с обич. Любовта не е задължителна.
И айде стига, да си пия бирата...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 21 Февруари, 2007, 20:55 »
Ако ще сравняваме Пейчев с Наско Педерасков може да сравняваме и Батков с Берлускони или Батков с Митал/между другото Митал е прав, иска да направи стадиони, бази, а не да взема някакви поляци за 2млн.евро, това е друг спор, но ми напомня за същото/

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 21 Февруари, 2007, 21:16 »
Тодоров: "Калта срещу "Дунав" е провокация

- Г-н Тодоров, какво е настроението след мача със "Спартак" /Варна/?

- Тъкмо сме се събрали и четем глупостите в един спортен всекидневник. Хайде да не ви преразказвам, за да не му правя реклама, но ще ви кажа, че се "наслаждаваме" на нецензурни и долни инсинуации.

- За какво става дума?

- Че, видите ли, спонсорът на отбора Пламен Бобоков е президент едва ли не на книга и че клубът се издържа само от общината. Глупости, глупости... Хайде, да не казвам какви са инвестираните от г-н Бобоков пари, но нека се знае, че са прекалено много за отбор от "Б" група. Освен това се внушава, че отборът изпуснал куп звезди. Та нали с тези "звезди" тимът завърши на пето място в първенството! Крауч /б. р. Кристиян Цанев/ ли е звездата, Дамян Дамянов ли? Колко мача пък изигра Митко Дамянов? Приемаме, че Петев и Ремзи са големите. Единият обаче се подсигури с трансфер в "Марек", а другият не иска да играе за "Дунав". Нека да кажа и други - възнагражденията в нашия тим са нормални за отбор със статут във втория ешелон.

- Какво ви дразни толкова тази статия?

- Имам усещането, че някой иска нарочно да отрови климата в отбора. Завистта е и ще остане типично русенска черта. Ние не си помагаме, а само се ритаме по кокалчетата.

- Как мина мачът със "Спартак"?

- Вероятно знаете, че изпуснахме доста положения. Не сме достатъчно ефикасни пред вратата на съперника. Не обичам да се оправдавам, но и съдийството беше безобразно.

- Не се ли страхувате, че тимът е прекалено млад?

- Млад е, но пък футболистите работят сериозно. Аз вярвам в бъдещето на "Дунав", вярвам, че през пролетта ще играем по - добре. Напук на всички, които злобеят.

- Каква е програмата през седмицата?

- Днес ще играем с "Политехника". /в-к "Утро"/
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 21 Февруари, 2007, 21:34 »
Лично моето мнение е, че с Ферарио Спасов сбъркахме. Не казвам, че съм фен на М. Тодоров, но нека му дадем шанс така и така се вижда, че А група е мираж. Още малко може да е тренер ако се дъни последните кръгове трябва да се търси друг треньор, че по от рано да си реди нещата за другия сезон.

Против съм за това, че се разхищават пари. 40 000 лева за екипировка като се оказа, че каквото се щампова на нея пада. Г-н Пейчев сам си призна, (след като го питахме защо няма емблема на екипите) че самите номера на гърба на фланелите се белят. На самия плат явно нещо щампата нестава. Чак се чудя да не е менте Адидас (то Адидас ли беше :twisted: )

Бобоков наистина инвестира доста пари до момента и нека бъдем поне малко благодарни.

Не съм влизал, но доколкото знам съблекалните на ст. "Дунав" са ремонтирани основно. Относно желанията ви за големи ремонти по ст. Дунав е тъпо докато не бъде даден на концесия. Относно Градския също не виждам как ще стане в момента. Искате седлаки, първо на първо, че без козирка седалките се сговнясват много бързо за 1-2 месеца гарантирам ви. Да не говорим, че от тея седалки дето имат ЦСКА и Левски за които така плачете струват по 10лв горе/долу бройката. Нашия стадион сега е за 22 000 човека, като се сложат седалки ще стане с малко по-малък капацитет (защото са по-широки от сегашните) и стадиона горе-долу ще стане на 18 000. Ако приемем, че е 10 лева (преди бях чел, че наистина е толкова) елементарната сметка показва:
  • ~18 000 х ~10 = ~180 000 лева без труда по монтирането трябва да бъдат инвестирани в едни седалки в стадион, който не е наша собственост, а и никой не знае колко време ще издържат седалките (наистина бързо се чупят когато няма козирка и като са подложени на дъжд и сняг)

Нека се изчака още малко да видим как ще тръгне отбора на пролет. Въпреки, че лично аз като нямаме добър нападател въобще не съм оптимист. Нека изчакаме да видим как ще започне строителството на спортната зала (въпреки, че не засяга отбора директно).
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 21 Февруари, 2007, 21:55 »
Не, аз предлагам да оплюем Мариян и другите и да спукаме този балон. :shoot2  :spider  :slap  chair.gif

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 21 Февруари, 2007, 22:25 »
не аз не мога да разбера,тука 2-3 човека винаги са контра и винаги създават някакво напрежение......как едва ли не всички били против дунав и как всички злобеели и някакви такива????

добре бе пешо-кой са толкова завистниците на дунав???????
защо винаги трябва да се създава напрежение????

аз ви казах да изчакаме да мине март месец-първите 4-5 мача и тогава да правим коментари.
сега каквото и да казваме и чесане на езиците и губене на време
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 21 Февруари, 2007, 22:30 »
точно поради това, че е твърде рано смятам, че тази статия е излишна, балона ще се спука като не вдигнат спортна зала, не построят ст.дунав и не вкарат отбора в а група, другото е ТАШАК.

187

• Напредващ
  • Публикации: 168
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 21 Февруари, 2007, 23:38 »
Аз предлагам Пейчев да организира конкурс за поста си.Нещо като Мюзик айдъл или нещо подобно.
   Хора,мислите ли че този човек по някаква случайност е на ръководен пост или Бобоков е най-наивния управник.
     Много ясно,че му е гласувано пълно доверие.То на Феро и другите наемници им беше супер да си живуркат и да "доят" Русе,клуба и да ни се смеят зад гърба.НЕ БЛАГОДАРЯ.Да се прави селекция заради имената.Ами ние да не сме Реал Мадрид ве.Или да имаме супер продуктивна школа и на момчетата да не им се дава шанс а???????????????????????
          ЩОМ ЗМИИТЕ ЗАСЪСКАТ ЗНАЧИ НЕЩО ЩЕ ИЗЛЕЗЕ!!!!!
              Да мислим трезво и да отчетем моментната обобщена ситуация:Тва е ,такъв футбол ще гледаме ,засега на това ниво за съжаление.
     "dunavec", Пич, не те познавам лично ,но ми се струва че единствен мислиш по начина който би бил полезен на любимия отбор точно в този момент.Уважавам и всяко едно друго мнение граничещо с опозицията,но кому е нужна тя точно сега.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от 187 »
187

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #25 -: 22 Февруари, 2007, 00:07 »
Аз я наричам опозиция на нищото, понеже "опозицията" нищо не предлага. Преди искахме оставки, защото знаехме, че има хората от ръководството душат отбора и града и няма как да дойдат спонсори. Сега спонсора дойде, колко години сме викали приста ойл по стадиона, обаче спонсора е АД, не фондация с благотворителна цел или перачница от типа Кеби, Пламен Тимев, Барбука и прочее комунистическа плеяда споснори, които вкарваха Академик София в А група и някакви такива и купуваха наред и даваха луди пари за премии. Дойде една голяма фирма и каза, ще даваме при ясни правила, бази, условия...Народа реши, че някой като дава пари за черните му очи, понеже обичал Дунав, трябва не само да поддържа отбора, ами и да го направим мегатим.
Само да ви напомня, защо в статията на Меридиан мач не пишеше колко младежки национала има в Дунав, че бихме Левски, Марек и Беласица, че отборът бие по посещаемост почти всички в А група, а ни занимава защо рибата Илиян Василев ни напуснал, нещо което радва всеки фен на Дунав, защо средния Цанков напуснал, защо дълбоките резерви си тръгнали...и как балона се спукал.
Абе вие да сте чули Бобоков да стане и да обещае, че Дунав ще играе в А група догодина? Някъде да сте чули??? Какъв балон, като Бобоков даже не го е надул?

vilio

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #26 -: 22 Февруари, 2007, 00:20 »
именно....аз пък мога да ви кажа да спрете да мрънкате против пейчев,щот мрънкате все едно на кухо......докато има бобоков ще има и пейчев.....те двамата вървят в пакет......в края на крайщата и цска си има лупи и всички чорбари го ненавиждат щот разбира от футбол,толкоз колкот аз разбирам от калкулации и икономиа....но той е там....солташака му е ......тей е и пейчев......

ай дайте да спрем вече с тея спроове.......има само едно решение на проблема

3 март, 10 март, 17 март, 24 март ,31 март и т.н.  :lol:

e6e6

• Напредващ
  • Публикации: 177
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #27 -: 22 Февруари, 2007, 00:21 »
пичове,вие сте като зомбнита в нета.след мач като барса-ливърпул-кво да каже човек?кога ще ги стигнем!
според мен оставете ги да играят,то ще се разплете възела.сега ще идват да ни лицензират от ес и ще има промени навсякеде. :P  :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от e6e6 »
ДАЙТЕ ДУЗПА,СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #28 -: 22 Февруари, 2007, 00:23 »
Цитат на: "dunavec"
Аз я наричам опозиция на нищото, понеже "опозицията" нищо не предлага. Преди искахме оставки, защото знаехме, че има хората от ръководството душат отбора и града и няма как да дойдат спонсори. Сега спонсора дойде, колко години сме викали приста ойл по стадиона, обаче спонсора е АД, не фондация с благотворителна цел или перачница от типа Кеби, Пламен Тимев, Барбука и прочее комунистическа плеяда споснори, които вкарваха Академик София в А група и някакви такива и купуваха наред и даваха луди пари за премии. Дойде една голяма фирма и каза, ще даваме при ясни правила, бази, условия...Народа реши, че някой като дава пари за черните му очи, понеже обичал Дунав, трябва не само да поддържа отбора, ами и да го направим мегатим.
Само да ви напомня, защо в статията на Меридиан мач не пишеше колко младежки национала има в Дунав, че бихме Левски, Марек и Беласица, че отборът бие по посещаемост почти всички в А група, а ни занимава защо рибата Илиян Василев ни напуснал, нещо което радва всеки фен на Дунав, защо средния Цанков напуснал, защо дълбоките резерви си тръгнали...и как балона се спукал.
Абе вие да сте чули Бобоков да стане и да обещае, че Дунав ще играе в А група догодина? Някъде да сте чули??? Какъв балон, като Бобоков даже не го е надул?

само да те поправя за едно нещо.спонсора не е АД,а само един човек от това цялото АД.незнам как до сега не го разбрахте това.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

vilio

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #29 -: 22 Февруари, 2007, 00:30 »
добре бе....дженип....1 въпрос имам само към тебе,да не кажеш че пак се дразня.......ей тей кат си говорите с баща ти.....абе задай му въпроса ако можеш  "тате,абе ти по скалата до 10 колко рабираш от футбол?"  

ама не казвай че пак се дразня.....според мнозинството георги пейчев е некадърен да управлява дунав и то е очевадно......толкова голям дунавец ли е че стои още или е дясната ръка на бобоков???

питам сега,въпроси нормални задавам