Анкета

Според вас кой е най достоен да стане футболист на годината за 2006та година

Димитър Бербатов
13 (65%)
Мартин Петров
4 (20%)
Стилиян Петров
2 (10%)
Валери Божинов
0 (0%)
Димитър Иванков
1 (5%)
Някой от футболистите на ЦСКА
0 (0%)
Някой от футболистите на Левски
0 (0%)

Общ брой гласове: 11

Гласуването приключено: 14 Декември, 2006, 22:24

Автор Тема: Футболист на годината 2006  (Прочетена 5444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Футболист на годината 2006
« -: 14 Декември, 2006, 22:24 »
Поради поредния гол на Митко Бербатов преди 10 минути се сетих да направя нова тема за това според вас кой трябва да е победителя за 2006.
Според мене най достоен е Митко Бербатов,той от 1 месец на сам се разцепва да бележи в Англия.
А за Марто вярно че вкара някой доста важни голове за националния,обаче ако беше толкова добър футболист щеше да играе титоляр в Атлетико и те нямаше да се чудят на кого да го продадът,според мене той е абсюлютен дърводелец и само може да бяга,но все пак евала му давам за головете му за националния.
И последно играчите който съм включил в анкетата съм ги взел от http://anketa.focus-news.net/sport.php
Странно какво прави Иванков в анкетата,но няма значение.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 14 Декември, 2006, 22:28 »
Браво и аз мислех да направя такава анкета,ама нещо ме мързеше,добре че вие се сетихте да направите и за мене е странно какво прави Иванков в тая анкета :roll:
Иначе и аз съм за Митко Бербатов всеки мач прави гол и асистенция.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 14 Декември, 2006, 22:29 »
И аз съм за Митко Бербатов.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 16 Декември, 2006, 00:10 »
Някой знае ли кога ще се разбере победителя :?:  :?:  :?:

christomir

• Напредващ
  • Публикации: 321
    • Профил
Re: Футболист на годината 2006
« Отговор #4 -: 16 Декември, 2006, 02:36 »
Цитат на: "joga10"
А за Марто вярно че вкара някой доста важни голове за националния,обаче ако беше толкова добър футболист щеше да играе титоляр в Атлетико и те нямаше да се чудят на кого да го продадът,според мене той е абсюлютен дърводелец и само може да бяга,но все пак евала му давам за головете му за националния.

Мартин беше твърд титуляр в "Атлетико" - той им е звезда и един от най-скъпите им играчи. Не вярвам да не си чул, че в момента има тежка контузия и затова не играе.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от christomir »

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #5 -: 16 Декември, 2006, 02:54 »
Цитат на: "christomir"

Мартин беше твърд титуляр в "Атлетико" - той им е звезда и един от най-скъпите им играчи. Не вярвам да не си чул, че в момента има тежка контузия и затова не играе.

Е знам че вмомента е контузен,обаче защо няколко мача беше резерва и защо лятото искаха да се отЪрвЪт от него ами защото е абсюлютен дърводелец и само знае да бяга иначе пак казвам давам му евала за важните му голове на националния.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2005
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 16 Декември, 2006, 09:48 »
Колебаех се между Бербо и Мартин, но избрах първия... Може би защото формата му е по постоянна, докато Мартин избухна в един момент и за жалост беше спрян от тази контузия... Съмнявам се, че след нея ще играе по същия начин :(
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #7 -: 16 Декември, 2006, 10:48 »
--------------------------------------------------------------------------------

Някой знае ли кога ще се разбере победителя    
 Mislia 4e na 19.12.2006. ot 19.30
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #8 -: 16 Декември, 2006, 12:52 »
Стилиян Петров за мен.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

THE_ELF_ARCHER

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 41
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #9 -: 16 Декември, 2006, 12:57 »
Бербатов
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от THE_ELF_ARCHER »
Flying high, up in the sky,
We\'ll keep the blue flag flying high
From Stamford Bridge to Wemb(er)ley
We\'ll keep the blue flag flying high

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #10 -: 16 Декември, 2006, 14:10 »
MARTIN PETROV
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

christomir

• Напредващ
  • Публикации: 321
    • Профил
« Отговор #11 -: 16 Декември, 2006, 21:37 »
Цитат на: "christomir"

Е знам че вмомента е контузен,обаче защо няколко мача беше резерва и защо лятото искаха да се отЪрвЪт от него ами защото е абсюлютен дърводелец и само знае да бяга иначе пак казвам давам му евала за важните му голове на националния.

Аз пък не съм съгласен, че може само да бяга. А точно вкарването на голове му е слабата страна - липсва му хладнокръвие при чистите положения - вкарва от по-трудни позиции, а сам срещу вратаря не може. Иначе, освен страшната бързина, има и техника на скорост, много добре подава и центрира, а ударът му отдалеч и от фаул също е убийствен. Има добра ориентация и поглед върху играта, а не му липсва и борбеност и хъс на терена. Само да имаше малко повече самочувствие да се надиграва със защитник един на един и да вкарва от чистите положения, цена нямаше да има. Но то и без това на поста на който играе не му е работа да вкарва, а да пробива и да подава асистенции.
И аз обаче съм притеснен заради тази контузия и чакам да видя дали като се възстанови ще си върне и старата форма.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от christomir »