Автор Тема: Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас)  (Прочетена 98673 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10524
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #30 -: 14 Ноември, 2006, 09:46 »
Ще бъде много жалко ако извадят нафтата и цацата,че тогава кой ще бъхтим в събота   :lol:  :?: Изпълкома може пак да върне за поредно доразглеждане казуса!Все пак не може днеска да кажеш:Aде да извадим 2 отбора и толкоз,колкото и да ни се иска така да стане!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от RIVER »
Only the dead fish follow the stream

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #31 -: 14 Ноември, 2006, 10:12 »
Кво ви мразим ве, нормално е да искаме да падате, да се дъните и да не влезете, а и при тоя развой да искаме поне единия отбор да изхвърчи. Че не е редовно участието, не е, накрая ще сезират УЕФА по вашия случай, тъй като на ниво БФС е ясно, че нещата ще си останат непокътнати.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #32 -: 14 Ноември, 2006, 13:49 »
А също не мразя бургаските отбори даже Нафтекс са ми доста симпатични,но наистина е нормално да искаме да падате нали сте ни конкуренти.Все едно Етър да не иска да падат Пирин и Видима,но не значи,че ги мразят.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #33 -: 14 Ноември, 2006, 14:22 »
Цитат
Дунав         - Нафтекс             Валери Петровски

Този е съдията. Ще кажете ли дали скоро ни е свирил на нас и на тях ?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #34 -: 14 Ноември, 2006, 14:42 »
Феновете готвят феерия за дербито с "Нафтекс"

Секретарят на фенклуба "Дунав завинаги" Юлиян Йорданов отправи апел към русенските любители на футбола да тръгнат масово към Градския стадион за мача с "Нафтекс". Дербито на Източната "Б" група ще се играе в събота от 14. 30 часа.
"Мнозина отписаха "Дунав", но ние не мислим така. Разликата с отбора на "Черноморец" е 8 точки, а "Нафтекс" има аванс от 9. Всички във фенклуба смятаме, че надеждата е жива и че целият град трябва да подкрепи отбора в последния му мач през есента. При една победа шансовете ни за второто място остават", смята Йорданов.
Той допълни, че фенклубът готви зрелищна хореография за дербито с "Нафтекс", но отказа да разкрие подробности.

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #35 -: 14 Ноември, 2006, 15:07 »
Известен послушко е Петровски, само дано не са си го довели Нафтекс, ама така като гледам има за какво да се притесняват. Може да изпуснат първото място.

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #36 -: 14 Ноември, 2006, 15:13 »
а с тая глоба в БФС показват, че просто си измиват ръцете, т.к. глобата няма да има никакъв ефект, целта е да няма такива собственици и нищо не се променя, двата отбора ще си влязат, а казуса ще продължи да си го има, щото Порточанов...пък бълха ги ухапала за 10-20 000лв.

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #37 -: 14 Ноември, 2006, 15:17 »
Петровски ни свири мача със Спартак Пд (2:0), както и мача Шумен-Нафтекс (1:1)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #38 -: 14 Ноември, 2006, 20:51 »
Red Herring ме превари за Спартакския мач...
Много псувни изяде тогава :!:

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #39 -: 14 Ноември, 2006, 22:38 »
Да бе нормално е да искате да падате. Но едно е това, което вие искате, друго е реалността, а е трето това, че има хора във вашият форум които злбеят.
На мен Дунав са ми симпатични и до сега ншщо лошо не съм казал за отбора, но явно сред вас феновете не е така. Много от вас пишат във форумите на говедата и се мислят за фенове на Дунав. Ние поне сме си само фенове на единственият отбор - НАФТЕКС-боговете!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #40 -: 14 Ноември, 2006, 22:53 »
А преди Нафтекс на кого беше фен?  :roll:
Знам кого визираш за "форума на говедата" дето се мислел за фен на Дунав, не се прави на мишка, говори с имена!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #41 -: 15 Ноември, 2006, 01:26 »
Цитат на: "Yordan V. Angeloff"
Знам кого визираш за "форума на говедата" дето се мислел за фен на Дунав, не се прави на мишка, говори с имена!

Кажи кой е "този", 'щото аз съм влизал там и съм виждал разни хора да пишат разни неща, в подкрепа на Дунав. Но наистина не ги знам точно кои са.
 "А преди Нафтекс на кого беше фен?" ?!?!?!?!?!?!.......нешо не разбирам? Как така "Нфтекс беше"? Ние на ниоого не сме били фенове! Даже от край време си имаме песен, която гласи: "Няма Левски, ЦСКА, има само НАФТАТА!"

Колкото до вас, аз въобще не искам да се заяждам, даже много ми се иска да пийнем по 1 преди мача, но съгласете се, че ако вие видите някой да злобее по адрес на Дунав и вие ще обърнете внимание на това.

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #42 -: 15 Ноември, 2006, 01:32 »
Цитат на: "PETRUCCIANI"
Цитат на: "Yordan V. Angeloff"
Кажи кой е "този", 'щото аз съм влизал там и съм виждал разни хора да пишат разни неща, в подкрепа на Дунав. Но наистина не ги знам точно кои са.
 "А преди Нафтекс на кого беше фен?" ?!?!?!?!?!?!.......нешо не разбирам? Как така "Нфтекс беше"? Ние на ниоого не сме били фенове! Даже от край време си имаме песен, която гласи: "Няма Левски, ЦСКА, има само НАФТАТА!"

Колкото до вас, аз въобще не искам да се заяждам, даже много ми се иска да пийнем по 1 преди мача, но съгласете се, че ако вие видите някой да злобее по адрес на Дунав и вие ще обърнете внимание на това.

така е.аз пък се надявам този път да се събере една стабилна агитка на мача и да не се излагаме 8) /много хора от други градове се подиграват за това гледайки репортажи по тв/
аз че няма да съм там ясно,но просто ми се иска някак си да бъде по-голяма понеже в последно време нещата не вървят.и много ми се иска и да видя изненадата от фен клуба :wink:
изобщо забава се очертава.дано е и с добър край  :twisted:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #43 -: 15 Ноември, 2006, 11:17 »
Проблема с агитката е, че много викачи просто ги няма в града, някои пък са разочаровани и чакат А група. И други причини.
Я кажете в парка ли, къде ще пием преди мача?

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #44 -: 15 Ноември, 2006, 12:10 »
ДУНАВ      -      нафтекс

3        :          1

Дамянов