Автор Тема: Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас)  (Прочетена 98672 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 12 Ноември, 2006, 19:00 »
Ako nie biem i 4ernomorec bie Nafteks otivat v zona baraj i ste im stane malko kofti i moje da se sdavqt s 4elsito i da gi precakat neshto, ot koeto da namajem
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 12 Ноември, 2006, 20:33 »
Цитат
Калиакра пропусна да победи Нафтекс - 0:0 в Бургас

12 ноември 2006 | 17:00 | Агенция "Фокус"

Бургас. Калиакра завърши 0:0 като гост на Нафтекс в мач от 12-ия кръг на Източната "Б" група, предаде репортер на Агенция "Фокус". Отборът от Каварна пропусна да запише победа над лидера в класирането. В 5-та минута реферът Владимир Вълков отмени гол на Георги Георгиев за гостите. През второто полувреме нападателят на Калиакра Иван Караджов на три пъти остана сам срещу вратаря на Нафтекс Свилен Симеонов, но не успя да вкара гол. Това бе втори мач за първенство на Източната "Б" група за главния мениджър на Калиакра Велислав Вуцов. Миналата седмица неговият отбор победи Хасково с 3:2 в Каварна. В другите мачове от Източната "Б" група днес:
Локомотив Стара Загора - Черноморец 1:4
Миньор Раднево - Спартак Пловдив 2:2
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 12 Ноември, 2006, 21:34 »
Не знам защо но си мисля че Палермо (Бургас)след мача с Левски,навлизат в няква криза въпреки че полусезонът свършва.
С две думи сега ако бием Палермо,незнам до колко сме в играта,но в последния кръг играят Челси  (Бургас)-Шумен,така че ако ние бием,а Шумен паднат в Бургас,може би ще зимуваме 4ти.Дано Марица да се спъне в Сливен,и ако Хасково отмъкне нещо от Търговище и ще зимуваме на 3то място и на 5 точки от 2рия Нафтекс,само трябва ние и Челси да бием,макар че ако Челси се спъне с Шумен ще зимуваме по назад но ще сме по близо до лидерите,но стига толкова сметки,най важното е победа над Палермо в събота.
Събота нека да се съберем към 5000 и да подкрепим отбора пък каквото стане.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 13 Ноември, 2006, 01:04 »
Така...след поредното равенство като гост(аз не смятам че е провал),сме длъжни да  победим коравия(като Хуй) отбор на Нафтекс.
При евентуална победа разликата става 6 точки,имайки предвид че втория полусезон домакинствата са ни с едно повече това не е маловажно.Проблема е че гостуваме наистина на корави съперници,като Черноморец,Нафтекс,Спартак Плд,Марица и Светкавица разбира се(където си играем трудно).
Сами си утежнихме положението след тъпите равенства в Каварна,Стара Загора,Сливен и Добрич,това са си 8 изпуснати точки,като добавя и мача в Шумен където направихме невероятни пропуски(а загубата там я отдавам на груби тактически грешки на Мариян) точките набъбват.Но не можем да печелим навсякаде,конкуренцията се вижда че и тя греши,дори като домакин.
Искам да подчертая че мачът ни с Калиакра също няма да е от леките,може би това ще е най-трудното ни домакинство.Притесняваме че времето може би ще е лошо,възможно да е да има сняг и т.н.Същото важи и за втория мач с Локо(Ст.З.),те са по слаб противник от нас ,но евентуално един лош терен би поизравнил везните,така че неочаквам изразителна победа с Локото.
Но да се върнем на сблъсъка с "нафтата",предполагам ще е интересно на стадиона,очакват се и около 50-на фена от Бургас,ще има с кого да се надвикваме.За посещаемостта не мога да кажа отсега каква ще е,тя е пряко свързана с климатичните условия,ако случим на добър ден и ясно време като с Марек,може и 5-6 000 пак да се съберат,при студено време,валеж,гаден вятър и други лайна не виждам как ще има повече от 2 000 човека.
Дано момчетата се амбицират и покажат че са добър отбор.
« Последна редакция: 13 Ноември, 2006, 15:13 от millwall_fan »

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 13 Ноември, 2006, 13:07 »
за съжаление и този мач ще пропусна по сватбени причини, но ще наваксам на пролет :wink:  надявам се стадиона да се понапълни и съм сигурен че поне 6-7 хиляди ще дойдат да викнат Само Дунав оле! Този път съм сигурен в момчета и се надявам на победа над розовите :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vzlatev »
Да живее Дунав-Русе!

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 13 Ноември, 2006, 13:13 »
И аз съм сигурен, че ще има доста хора. Прогнозата за времето е слънце и 20 градуса температура. За средата на ноември това е супер. Противника е дразнител и ще има много хора. Аз съм запалил поне 10 души дето рядко ходят на мач да са на линия в събота.

Очавкам поне 6,000.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 13 Ноември, 2006, 13:31 »
Аз мисля да си направя кефа за Рождения ден и да се изтъпаня в агитката като преди това съм загрял с пиене. Така че няма радиопредаване, всички на стадиона.:)
Преди мача ще има ли сбирка?

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 13 Ноември, 2006, 15:10 »
Аз също навивам   мойте приятели да отидем на мача. Някой от  тях не са ходили на мач през живота си ,но веднага се навиха.Предвид хубавото време и това че нафтекс е дразнител,очаквам да се съберем поне 6000 эрители като на мача с цаца-булллгас.ВЪН ОТ Б-ГРУПА БУРГАСКИТЕ ОТБОРИ
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 13 Ноември, 2006, 15:37 »
Е това е добре,че навивате хора.Така повече хора ще се запалят по Дунав.Аз също върша нещо по въпроса :wink:

dunavec

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 13 Ноември, 2006, 15:44 »
Абе 3-4 000 ще си има, дано да са 5-6 при добро време.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10524
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #25 -: 13 Ноември, 2006, 22:01 »
Наистина ще има доста вълнения на този мач  :wink: !Дано те са с положителен заряд за нас!С прогнози не се наемам (случайно да не омагьосам отбора и да стане някоя излагация  :wink: )Вярвам,че имаме силите да победим...УСПЕХ НА ДУНАВ И НЕКА ДА НЕ РАЗЧИТАМЕ НА РАДИОПРЕДАВАНИЯ И Т.Н.,А НА СОБСТВЕНИТЕ СИ ОЧИ  :wink: !
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от RIVER »
Only the dead fish follow the stream

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #26 -: 13 Ноември, 2006, 22:18 »
az so 5 navih,ama sq nadqvam 4e moje i 10 000,da ima izglejda mnogo i prekaleno ama se nadqvam rusenci da se zapalqt. :o

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #27 -: 13 Ноември, 2006, 22:41 »
Днес на предаването "Стадион" по кис13 , Георги Христов каза ,че агитката готвела изненада за мача ;)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #28 -: 13 Ноември, 2006, 22:55 »
Изпълкомът ще решава за Нафтекс и Черноморец

13 ноември 2006 | 19:55 | Агенция "Фокус"

София. Работната комисия сформирана специално, за да разследва случая със собствеността на двата бургаски клуба Нафтекс и Черноморец – Бургас не излезе с конкретно решение по този казус, предаде репортер на Агенция “Фокус”. Това означава, че съдбата на двата тима ще бъде решена на редовното заседание на Изпълкома на БФС в четвъртък. Както е известно, двата клуба се разследват заради информации, че са на един и същ собственик – Митко Събев. Най-тежката санкция, която грози Нафтекс и Черноморец е изваждане от участие в Източната “Б”.

http://www.focus-sport.net/?do=n1148764046693

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #29 -: 14 Ноември, 2006, 01:31 »
Абе всичко е много хубаво, гледам и едни хубави оптимистични прогнози сте наредили. Лошо няма, макар и да са нереални. Само не ми е ясно от каде тази злоба у вас срещу бургаските отбори във футбола?! Не че ми пука за някой псевдо фен на Дунав, дето ако играете с Левски ще вика за говедата, ама просто ми е много интересно. Явно се чудите кой да мразите и понеже ние сме най-силния отбор в Бг, а цаците - най-калитарския и дай да ги мразим. Ми ОК! Само дето ако не ни извадят от групата до година и да ни мразите, ще ни гледате само по телевизията!