Автор Тема: Хасково - Дунав  (Прочетена 27755 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #30 -: 11 Ноември, 2006, 16:35 »
Аз пък да ви кажа съм доволен. За целия полусезон имаме 1 загуба само. Още в началото след серията равни като се разбра, че ще е трудно да се преборим за А група и оттогава очакванията ми понамаляха.

Какво искаме? Бием в Русе, навън правим равни, в горната половина на таблицата сме, играем добър футбол.

Халал да им е на Нафтата и Черноморец А групата. Нека си играем добре, пък догодина като ги няма тях пак ще се натиснем и да видим какво ще стане.

Сега трябва зимната пауза да се помисли какво ще правим , след като на края на сезона си замината преотстъпените от Литекс. Добре е зимната пауза да се направи селекцията за догодина, за да може да се обиграят. А не както тази година стана до средата на сезона да не могат да влязат в час.

Само Дунав и в събота да напълним стадиона и да видим какво им е толкова доброто на Нафтата.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #31 -: 11 Ноември, 2006, 16:48 »
НЕКА МИНЕ МАЧА И ТОГАВА ШЕ ГОВОРИМ БЕ РОЗОВ БОКЛУК
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #32 -: 11 Ноември, 2006, 16:53 »
Цитат на: "Red Herring"
Аз пък да ви кажа съм доволен. За целия полусезон имаме 1 загуба само.

Да засега имаме само 1 загуба обаче,чакай имаме още един мач,който въобще не съм сигурен че няма да паднем,и не виждам от какво толкова си доволен,щом сме имали амбиций за А група,трябваше всеки мач да мачкаме,а ние от 13 мачa сме изгубили 17 точки,след тая селекция,тея футболисти,да изгубим 17 точки от 13 мача в Б група е недупостимо,но все пак САМО ДУНАВ.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #33 -: 11 Ноември, 2006, 16:57 »
be hiksa v Haskovo si e ok. Nie zagubihme 6 to4ki v Sliven, Dobri4 i St.Zagora. Izpusnahme pitomnoto. Trugnahme da gonim divoto. S tezi 6t. sega stqhme da dishame vav vrata na Nafteks i 4elsi, a na 18ti da im go s4ypim na Gradskia. Vsashtnost Nafteks gi 4aka nai-tejkia im ma4 tazi esen i purva zaguba.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #34 -: 11 Ноември, 2006, 17:00 »
ето какво сподели един хасковски фен..в общи линии каза , че Дунав е бил по-добрия отбор и е заслужавал победата, но особено второто полувреме сме имали както той каза "невероятни положения" , но топката така и не влязла във вратата..голът на Хасково станал след спринт на седмицата им , удар към вратата , но Цанков избил в краката на Иса и той вкарал за 1-0..а нашия гол станал след дълъг пас напред към Коцето , който надскочил двама, чукнал топката към Иво , тои шутирал, вратаря избил в него и от добавката 1-1 .леко еднотипни голове.накрая на мача сме се разминали със загубата след като футболист на Хасково останал сам срещу вратаря , но не успял да реализира  :twisted:
момчето ми каза , че имало трима наши фена  :clap2
а хасково са били абсолютно осакатени за тоя мач.в групата за мача били 12 човека и дори не успели да направят смяна.....
е трябваше да бием  :no
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от BeHuTo »

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #35 -: 11 Ноември, 2006, 17:00 »
Цитат на: "r10r10r10"
Цитат на: "Red Herring"
Аз пък да ви кажа съм доволен. За целия полусезон имаме 1 загуба само.
Да засега имаме само 1 загуба обаче,чакай имаме още един мач,който въобще не съм сигурен че няма да паднем,и не виждам от какво толкова си доволен,щом сме имали амбиций за А група,трябваше всеки мач да мачкаме,а ние от 13 мачa сме изгубили 17 точки,след тая селекция,тея футболисти,да изгубим 17 точки от 13 мача в Б група е недупостимо,но все пак САМО ДУНАВ.

Ами нали ти казах, че след загубените точки в началото ми стана ясно, че няма да влизаме тази година. Като притръпнеш и започваш да гледаш по друг начин на нещата. Ако не бяхме загубли 8 точки срещу Локо, Каварна, Сливен и Добруджа съвсем по друг начин щях да гледам. Но в момента такива са реалностите. И с оглед на тези реалности съм доволен от последните резултати и от играта на момчетата.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

Anonymous

• Фен
    • Профил
МОЖЕШЕ И ПО-ДОБРЕ, НО КАКВО ДА СЕ ПРАВИ
« Отговор #36 -: 11 Ноември, 2006, 17:10 »
Както написа dunavec, наистина срещу Локомотив Ст.З, Добруджа и  Сливен изтървахме питомното. За тези 6 точки трябва да се съжалява. Ние играем FAIR PLAY и не може да се очаква, че ще побеждаваме като гости в Хасково, Шумен и Несебър например.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #37 -: 11 Ноември, 2006, 17:31 »
Да,наистина!Каквото имахме да губим-го загубихме отначалото на шампионата!Сега остава само да се радваме на победи над нахални мазути  :evil: !Абе майната му на това равенство!В събота обаче нека всички подкрепим отбора си,пък за останалото...каквото сабя покаже!

187

• Напредващ
  • Публикации: 168
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #38 -: 11 Ноември, 2006, 18:02 »
Пак сме изпуснали 7-8положения.Все някога ако това е плод на някаква липса на късмет ще се промени в обратна посока.Така е било писано!!!!!!!КОГАТО ПЕЧЕЛИШ НЕ ЗНАЕШ КАКВО ГУБИШ И КОГАТО ГУБИШ НЕ ЗНАЕШ КАКВО ПЕЧЕЛИШ!!!!!!Нека момчетата да играят честен ,атрактивен и резултатен футбол и по този начин да провокират интереса на русенския зрител който по-рядко посещава стадиона.Ако това се получи значи сме на прав път независимо за колко време ще извървим пътя да А група.Чакали сме толкова дълго ще се наложи да почакаме още малко.НЕКА ИМАМЕ ВЯРА!!!!Аз лично мисля,че стойностен футбол се прави с ясно обоснована клубна политика на всяко едно ниво и най-вече време.Времето е това от което имаме нужда сега!!!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от 187 »
187

Marcel

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 67
    • Профил
    • http://www.freewebs.com/nikolay-ivanov
(Без заглавие)
« Отговор #39 -: 11 Ноември, 2006, 18:12 »
от какво да сме доволни- че миналия сезон имахме само 5 точки по-малко ли??? Н е ли позорно това? С тези пари- пак горе-долу същия актив!!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Marcel »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #40 -: 11 Ноември, 2006, 18:28 »
Кво да ми казвате аз също съм доволен от представянето.Защо си мислите,че сме най-добрите и,че трябва мачкаме наред.Може да е Б група ама има доста стойностни отбора и няма нищо нередно,че завършихме Х с Калиакра,Хасково,Несебър.Важно е да изградим един силен отбор пък майната и на А група тази година.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #41 -: 11 Ноември, 2006, 19:02 »
Това е статията за мача в сайта на Хасково:

Хасково” направи 1:1 с “Дунав”
10 играчи на домакините и треньорът в този мач Левент Аврамов се пребориха за равенството срещу коравия тим от Русе. В отсъствието на наказания старши треньор Стамен Белчев и поради многото кадрови проблеми, на 34-годишният ветеран му се наложи да играе цял мач и да ръководи отбора от терена. “Хасково” не направи нито една смяна. Единственият полеви играч от мъжкия отбор, който остана на скамейката, бе Димо Лозев. Треньорският щаб бе принуден да запише в стартовия лист четирима юноши, след като освен наказаните Христо Петев и Н. Димитров, мачът пропуснаха поради контузии Реджеб, Стоилов и Митко Апостолов. Йордан Василев пък заболя от шарка ден преди срещата.
Резултатът бе открит в 17-та минута. Цецо Матев получи пас в средата на наказателното поле на гостите, тръгна с ряз напред, освободи се от трима пазачи и стреля. Вратарят на гостите плонжира и изби, а нахлуващият на скорост отдясно Иса я довкара.
Пет минути по-късно по идентичен начин и гостите отбелязаха гол. След грешка на Младенов и Крумов, които не можаха да се преборят за една висока топка с играч на “Дунав”, кълбото попадна у Хазуров, той напредна и шутира, Илия Николов плонжира и изби, а притичалият отляво Ивайло Кирилов я вкара в мрежата.
В 30-та минута Добриков изсипа една топка в наказателното поле, Иса скочи и отправи удар с глава, но топката мина малко над напречната греда.
През второто полувреме и двата отбора направиха всичко възможно за да се победят, но до гол не се стигна. В 67-та минута Иса притича зад защитата на гостите, пласира се добре и малко му оставаше за да засече с глава центрираната топка, но сякаш сам не си повярва и кълбото излезе в аут.
В 71-та минута “Дунав” имаха своя шанс, но от около 10 метра Ивайло Петев пропусна да се разпише с глава. Гостите можеха да огорчат домакините и в 84-та минута, когато Хазуров засече една центрирана успоредно но голлинията топка, но от крака на защитник тя бе отклонена покрай левия страничен стълб на вратата на Николов.
Иса можеше да се превърне в герой на мача, ако в последната минута бе проявил повече борбеност пред врата на гостите. Младокът се оказа очи в очи с вратаря им, но вместо да породължи устремно атаката се поколеба за миг и от това се възползва пазачът му, който буквално под носа му изчисти топката. До края на срещата опит да промени резултата направи и защитникът Благовест Младенов, чийто силен далечен удар почти облиза напречната греда.

МАРИЯН ТОДОРОВ: Доста интересен двубой стана. Благодаря на домакините, че макар и с осакатен състав, играха с хъс и се бориха докрай. Мога да кажа, че загубихме две точки, а не че спечелихме една. Но не ме яд, защото ги загубихме срещу отбор, който се биеше и търсеше победата. На въпрос, не повлия ли неговата нервност и постоянни викове от резервната скамейка и на футболистите му, Тодоров отговори: Ми, аз съм си такъв,темпераментен. На някои футболисти ако не им викаш, те ще заспат на терена. Те даже забравят какво си им казал преди малко!

СТАМЕН БЕЛЧЕВ: Доволен съм от себераздаването на хората, които изиграха този мач! Няма да говоря за контузени и наказани! И ние , и гостите изпуснахме своите положения в края на мача. Не знам дали да се радвам, или да съжалявам за този резултат!

ЗДРАВКО УЗУНОВ: Бъдещето е на младите! Иса израства с всеки един мач. Догодина той ще е номер едно в атака! Не можем да го виним за пропуските, та той е само на 17 години. При положение, че играхме с 10 души плюс помощник -треньор цял мач, трябва да сме доволни от резултата.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #42 -: 11 Ноември, 2006, 20:02 »
Цитат на: "Marcel"
от какво да сме доволни- че миналия сезон имахме само 5 точки по-малко ли??? Н е ли позорно това? С тези пари- пак горе-долу същия актив!!!

Б група миналия сезон нямаше нищо общо с Б група тоя сезон....капиш?

Marcel

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 67
    • Профил
    • http://www.freewebs.com/nikolay-ivanov
(Без заглавие)
« Отговор #43 -: 11 Ноември, 2006, 20:50 »
Цитат на: "Vito"

Действително, миналия сезон нямаше такива смешни отбори като Локо СЗ и Добуджа :oops:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Marcel »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #44 -: 11 Ноември, 2006, 21:13 »
Цитат на: "Vito"

Действително, миналия сезон нямаше такива смешни отбори като Локо СЗ и Добуджа :oops:

Да,но нямаше и такива отбори като Нафтекс и Черноморец.Които са с класа над нас.