Автор Тема: Правила на форума->прочети преди да пишеш!!!  (Прочетена 27365 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 02 Ноември, 2006, 16:21 »
of ai stiga se 4udihte s kvi gluposti da se zanimavate...toku 2-3 ima det ne gledat dunav ami gledat koi na kvo pi6el i na kuv ezik pi6el...tui li  e to nai vajnoto u foruma??? emi aide iztrii mi nick-a ,az posle pak 6te si se regna i 6te si govorq.

tupi kompleksari,ne gledat kak da pomognat na dunav am trygnali da mi sravnqvat foruma na oneq selqni ot selo love4.....vzlatev to4no tebe viziram deto si nai komepetenten po vsi4ko i po vsi4ki vaprosi i deto samo tarsi6 pod vola tele.... :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 02 Ноември, 2006, 16:26 »
да прав си велизаре...комплексиран съм на тема Дунав и милея за любимия отбор :wink:
« Последна редакция: 02 Ноември, 2006, 16:31 от vzlatev »
Да живее Дунав-Русе!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 02 Ноември, 2006, 16:29 »
Дайте наистина да направим анкета за модераторите.Да не се обиждат някой но според мене трябва има на секция по 1-2 мах 3 души.Едните да отговарят за всичко свързано с Дунав а другите за темите в секция ОФФ ТОПИК.

vzlatev

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 02 Ноември, 2006, 16:42 »
С риск да втръсна на някой хора мисля че трябва да изкараме прогнозите в отделна секция извън главната за дунав и там да се дадат модераторски права на тия които и в момента я поддържат.

В главната секция трябва да останат 2-3ма модератори и толкова. Нека някой да пусне анкета и да видим кои да са те.

В секцията за всичко друго извън дунав също трябва да има 2ма модератори и там трябва да се направи анкета за тях.

Не трябва да се слагат модератори на offtopic - тази тема трябва да е извън главната секция. И там всеки да си говори за каквото иска. Без правила и задръжки!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vzlatev »
Да живее Дунав-Русе!

asendaskalov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 43
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 02 Ноември, 2006, 17:18 »
Цитат на: "vzlatev"
С риск да втръсна на някой хора мисля че трябва да изкараме прогнозите в отделна секция извън главната за дунав и там да се дадат модераторски права на тия които и в момента я поддържат.

В главната секция трябва да останат 2-3ма модератори и толкова. Нека някой да пусне анкета и да видим кои да са те.

В секцията за всичко друго извън дунав също трябва да има 2ма модератори и там трябва да се направи анкета за тях.

Не трябва да се слагат модератори на offtopic - тази тема трябва да е извън главната секция. И там всеки да си говори за каквото иска. Без правила и задръжки!

Абсолютно съм съгласен с теб!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от asendaskalov »

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 02 Ноември, 2006, 18:51 »
Модератори трябва да са преди всичко редовните юзери..тези които имат възможност да преглеждат форума почти ежедневно.
Аз лично мога да гарантирам , че ще трия всичко наред , което не е подходящо за нашия форум...например дискусиите левски -цска силно ме дразнят :!: Форумът и отборът на Дунав нямат нищо общо със софийските грандове..един ден живот и здраве като влезем в А по-голямо внимание можем да им обръщаме, но за момента е не на място.Като искате си пишете на лични съобщение и си спорете на воля , но не и да осирате темите....тва офтопик не значи ,че може да пишете за световните войни или музикалните награди на МТВ..темата е създадена , за да се коментират странични неща около Дунав , за които няма нужда да се създават нови теми.
Мен лично бройката на модераторите не ме бърка особено, важното е да има кой да следи за реда.Може и по-компактно да го измислим-един или двама да отговарят за играта, друг за излишни теми и мнения и т.н.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от BeHuTo »

vzlatev

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 02 Ноември, 2006, 20:21 »
аз гласувам с две ръце за Венито :!:

тя трябва да си остане модератор на форума :idea:
Да живее Дунав-Русе!

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 02 Ноември, 2006, 21:10 »
Правила, кой ти гледа правила оти искаме анархия.

Аз не се сещам за кой знае какво, да се пише на кирилица (трябва да видим да инсталираме някакъв KREDOR към форума, че и който няма инсталирана кирилица да може да пише).
Потребителите да проявяват уважение към Дунав (това се отнася за фенове на други отбори, че и такива има).
Да няма дразги между потребителите и да не се отварят малоумни теми.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 03 Ноември, 2006, 10:19 »
Последното технически погледнато не е сложно, нужно е само да се бутнат няколко includes от phpbb. За съжаление мисля че не е коректно и вероятно не е много законно да го правим без да сме им платили или най-малкото информирали. В момента сайта на кредор не работи обаче.

Хубавото е че кредор е американо-русенска фирма и офисът им се намира в някакъв блок по бул "Цар Освободител". Ако някой има идея и му се занимава може да мине да ги попита. Ако се съгласят могат да дадат кода (трябва да представлява един .js файл). Аз мога да го ембедна във кода на форума, но само при положение че тези от кредор знаят за това. В противен случай не.

Edit: гледам че са го оправили и скрипта е безплатен и може да се копи-пейстне от страницата им. Ако ми остане време мога да го вградя във форума. Съгласни ли сте?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от gat3way »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 03 Ноември, 2006, 11:07 »
estestveno, deistvai.

vzlatev

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #25 -: 03 Ноември, 2006, 11:14 »
няма да има никой който да е против така че давай смело... :wink:
Да живее Дунав-Русе!

vzlatev

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #26 -: 03 Ноември, 2006, 11:48 »
докъто чакаме това нововъведение може да ползвате това сайтче за превод от латиница на кирилица:

http://http://www.2cyr.com/
Да живее Дунав-Русе!

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #27 -: 03 Ноември, 2006, 13:32 »
Цитат на: "vzlatev"
аз гласувам с две ръце за Венито :!:

тя трябва да си остане модератор на форума :idea:

мерси , Васко  :beer2
аз мисля , че и ти си доста полезен за форума и трябва да задържиш поста си  :D
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от BeHuTo »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #28 -: 11 Ноември, 2006, 16:58 »
Моето предложение да се направи нещо както беше преди games форума на networx.  Значи :
1.- Да кажем се дават глоби от 5% до 15%
2.- За псувня , дразнене , форумно бандитство  и т.н.
3. - Когато се натрупат 100% нарушение , да кажем бан за 3 дни.
4. - Също и за очевадни правописни грешки , които и малките деца от 1ви клас не правят да се дават по 5% .
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #29 -: 11 Ноември, 2006, 17:02 »
eee не може да виниш хората че са неграмотни.А за лошия език,какво цензура ли да слагаме.Важно е няма дрязги между форумистите.И кви са тия банове,той може да се регистрира с друг ник и пак да пише.И кво е глоба от 5-15%,по какав начин ще ме глобяват.И кой ще ме глобява?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »