Автор Тема: Правила на форума->прочети преди да пишеш!!!  (Прочетена 27359 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
Правила трябва да има и всичко го знаем...крайно време е и в нашия форум да има такива...тук като за начало ще обсъдим правилата за да няма чули недочули и после ще направим правилника. Засега даваме предложения и моето предложение е от форума на Литекс:

http://http://www.pfclitex.com/forum/viewtopic.php?t=4

Моля, давайте примери и вие за да направим нашия правилник :roll:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vzlatev »
Да живее Дунав-Русе!

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 02 Ноември, 2006, 14:14 »
мнението е изтрито заради писане на латиница и несъответствие с темата :!:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 02 Ноември, 2006, 14:15 »
1.Без мнения на латиница,всички мнения на латиница да се трият.
2.Мнения относно двата гранда на БГ футбола само в темата Левски-ЦСКА.Дори и в офтопика всичко написано за гореспоменатите отбори да се трие.
3.Да се трият всички мнения които са като чат,за тази цел има лични съобщения,да се трият мнения незасягащи дадената тема,мнения обижданищи отбора(Дунав).
аз се спрях на тия три точки.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

vzlatev

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 02 Ноември, 2006, 14:18 »
ВИТО ако имаш нещо против модераторите тук не е тема за това...направи си тема и предлагай там кой да е модератор или не...моля те уважавай форума и пиши на кирилица :!:
Да живее Дунав-Русе!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #4 -: 02 Ноември, 2006, 14:21 »
vzlatev mislq 4e 160 ot mneniqta sa mi na kirilica, v momenta sym na rabota, ne rabotq v bulgaria i sledvatelno nqmam kirilica na rabotnoto pc...aide po poleka sys zabalejkite li4no az tova za kirilicata sym go govoril 100 pyti, ama v momenta nqma kak...

vzlatev

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #5 -: 02 Ноември, 2006, 14:23 »
добре де трябва ли да разводняваме темата тук кажи ми? целта и е съвсем друга...ако има нещо дай на лични
Да живее Дунав-Русе!

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 02 Ноември, 2006, 14:24 »
абе стига простотии бе, ако ще на китайски да пише.
има компютри дето няма кирилица, има хора, които не знаят, стига простотии.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #7 -: 02 Ноември, 2006, 14:26 »
всички сме, на работа, ебати работата! стоим и се караме по форумите, хахах, дейба работните дето сме сички
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #8 -: 02 Ноември, 2006, 14:31 »
XAXA mnogo ba4kame da eba...moeto predlojenie zaradi, koeto ne mislq da pravq druga tema shte si go kaja tuka. Kakto go kazah i na vzlatev na li4ni: neka moderatorite se izbirat ot vsi4ki 4rez glasuvane i da nqma 100 moderatora, a da sa po malko i da si znaqt rabotata. Syshto taka sam protiv pishlemetata moderatori.

vzlatev

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #9 -: 02 Ноември, 2006, 14:38 »
нищо против нямам и аз срещу тебе ВИТО!

най харесвам аватара ти защото съм фен на Preson Break!!

за модераторите реално не са направени случайно...лебеда и fcdunav(митака) са си по default Wink

Red Herring, joga10, crisronaldo-отговарят за прогнозите - там има много работа както знаеш

BeHuTo, millwall_fan, dunavec, vzlatev, iliobg - това са модераторите които бяха добавени наскоро и аз нямам нищо против да се направи гласуване и да не са толкова много(макар че всички ги познавам и не са пишлемата, а хора милеещи за отбора!).. Не се натискам за модератор де...никой от нас не си е използвал модераторските права и може би затова мненията почнаха да се разводняват...незная кажете вие :?:
Да живее Дунав-Русе!

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #10 -: 02 Ноември, 2006, 14:56 »
ми аз така като гледам за темата за прогнозите само joga10 проявява инициатива.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #11 -: 02 Ноември, 2006, 15:11 »
Преди известно време като ме нямаше Red Herring и crisronaldo ме заместваха.За мене модератори трябва да са тези който всеки ден влизат и пишат във форума.
Според мене редовно влизат и пишат.
djenip,vzlatev,crisronaldo,dunavec,Velizar-Greece е има и други ама не мога да изброя всички.

vzlatev

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #12 -: 02 Ноември, 2006, 15:18 »
несериозно е да са модератори само тези които пишат най много :!:

трябва да се види и кой какво приказва :wink:

модератора трябва да е личност, която не се пали лесно, няма други клубни предпочитания(или не ги показва открито) и най-вече да вдъхва респект в потребителите на форума :!:
Да живее Дунав-Русе!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #13 -: 02 Ноември, 2006, 15:41 »
Аз не крия че имам и други пристрастия,но както искате като искате някой друг да стане на моито място,но незнам кой ще прави класирането,защото е много гадна работа ама както виждате аз дадох идеята за играта и аз си и водя класирането и не се оплаквам,колкото до пристрастията почти всеки има някакви други пристрастия освен дунав,и аз гледах да не ги показвам казвам ГЛЕДАХ,защото някой ме изкараха че съм 10 годишно лапе което е гледало 2 мача на ЦСКА и се мисля за голям фен,както и да е да не развалям темата.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #14 -: 02 Ноември, 2006, 15:59 »
Цитат на: "Vito"
XAXA mnogo ba4kame da eba...moeto predlojenie zaradi, koeto ne mislq da pravq druga tema shte si go kaja tuka. Kakto go kazah i na vzlatev na li4ni: neka moderatorite se izbirat ot vsi4ki 4rez glasuvane i da nqma 100 moderatora, a da sa po malko i da si znaqt rabotata. Syshto taka sam protiv pishlemetata moderatori.

Имам само 1 въпрос към теб ??? Какво против имаш към по-малките ??? 15 годишен може ли да се нарече пишлеме ??? Ае моля те без такива изказвания защото и ти си бил на тази възраст и е странно да пускаш такива мнения.
Иначе за кирилицата има онлайн сайтове , в които като напишеш нещо на латиница и след това ти го преобразува на кирилица - ще се погрижа да намеря такова и ще пусна линк към него .
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.