Автор Тема: Дунав/Русе/ - Марица/Пд/  (Прочетена 29971 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #60 -: 05 Ноември, 2006, 15:19 »
Цитат на: "Red Herring"
Ами как няма да има малко публика в този студ? Хем на слънце стоях и вече 2 часа не мога да се стопля още.

Иначе мен ми харесаха всичките. Не мога да отлича някой - ама като сте казали по едно име, хайде и аз да добавя едно - Иво Кирилов  :D

Още нещо - имаше в нашия сектор (зад скамейката) някакви, дето от първата минута почнаха да псуват отбора. Правеха се на специалисти и даваха акъл постоянно и след всяко неточно отиграване псуваха. Не ми се занимаваше, иначе щях да ги подкарам наред  chair.gif  Викове като "ууу, боклук", "мърди", "айде играйте ве", "абе вие няма ли да играете днес ве" и т.н... Супер грозно беше. Едва се сдържах да не отида да ги разхвърлям.

Бях седнал там, малко по-нагоре, и наистина ми беше смешно и жалко как всички псуват, после пляскат, после пак псуват, пак пляскат...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #61 -: 05 Ноември, 2006, 15:28 »
Цитат на: "Yordan V. Angeloff"
Цитат на: "Red Herring"
Ами как няма да има малко публика в този студ? Хем на слънце стоях и вече 2 часа не мога да се стопля още.

Иначе мен ми харесаха всичките. Не мога да отлича някой - ама като сте казали по едно име, хайде и аз да добавя едно - Иво Кирилов  :D

Още нещо - имаше в нашия сектор (зад скамейката) някакви, дето от първата минута почнаха да псуват отбора. Правеха се на специалисти и даваха акъл постоянно и след всяко неточно отиграване псуваха. Не ми се занимаваше, иначе щях да ги подкарам наред  chair.gif  Викове като "ууу, боклук", "мърди", "айде играйте ве", "абе вие няма ли да играете днес ве" и т.н... Супер грозно беше. Едва се сдържах да не отида да ги разхвърлям.
Бях седнал там, малко по-нагоре, и наистина ми беше смешно и жалко как всички псуват, после пляскат, после пак псуват, пак пляскат...

и аз бях там някъде и чак по едно време супер тъпо ми стана.
имаше и една лелка с мъжа си и сина си и така яко псуваше Ники.той накрая горкия се обърна и  и измърмори нещо :lol:

иначе Калиакра-Хасково 2;2 след края на 1-вото полувреме след като Хасково водили с 0;2.хах.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5803
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #62 -: 05 Ноември, 2006, 16:40 »
Калиакра (Каварна) 3 - 2 Хасково (Хасково)  
0:1 Йордан Василев 12'
0:2 Делчо Стоилов 20'  
1:2 Латин Венков 27'
2:2 Г.Георгиев 45'+2' [д]
3:2 Николай Станчев 2п

И тука след мача на Аристон, е станал обрат. Същото се случва и в А група на Беласица срещу Литекс в полза на ловчанлии.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vivanov »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #63 -: 05 Ноември, 2006, 17:24 »
mnogo dobar rezultat...ako se vgledate oba4e v domakinskite ma4ove na haskovo 6te vidite : 2 pobedi sre6tu sme6ni otbori ot roda na dobrudja i lokomotiv , edin raven sys sreden otbor kato sliven i o6te 2 ravenstva ..predpolagam 4e sa bili 4estni ma4ove sys shumen i svetkavica otnovo 0-0 i 0-0...i edna zaguba s 1-4 ot naftex...toest ako priemem 4e sme otbor ot tipa na shumen i svetkavica nai mnogo 0-0 ili 1-1 da napravim......no 6te vidim...dano biem

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #64 -: 05 Ноември, 2006, 17:33 »
на нашия стадион са най-мобилните семкаджии. онзи,дребния,дето вика "мача мнооого нервен" и "средна кула води с 3-0",вчера предлагаше вафлички:P те се движат и сами идват при теб. дори и да не си ги извикал :o това е

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
(Без заглавие)
« Отговор #65 -: 05 Ноември, 2006, 18:50 »
така е а на един до мене тоя същия с вафличките вика на един друг ако си купиш трета вафла ще вкараме за 3:0 хахаха и тоя същия аз поне от както се помня( а аз ходя по мачове отдавна-20г.) е по мачовете дори и на гостувания се пуска явно е фен , освен семките хехехехе :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vzlatev »
Да живее Дунав-Русе!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5803
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #66 -: 05 Ноември, 2006, 19:26 »
A ot kude ima info kak se razviva macha na Prista Sredna kula ... mozhe bi i na tehni domakinstva prodava semki, a kato suvpadat s tezi na Dunav, predpochita estestveno gradskija stadion ;-)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vivanov »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #67 -: 05 Ноември, 2006, 21:13 »
Той човека ходи и на мачовете в Бенковски...

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #68 -: 05 Ноември, 2006, 21:17 »
Цитат на: "Rosko"
Ами не виждам чак такъв голям проблем да седят прави хората.Това за 3-те лева,да доста са,но Дунав има домакински мач 2 пъти в месеца.6 лв за 1 месец не мисля,че е много.Ами то може да е мазохизъм да ходиш по това време на мач,но как го правят в европа,не говоря за Англия,Германия и тези по големите...
Аз стоях прав през целия мач, да не говорим че постъпих супер малоумно да дойда с маратонки. В крайна сметка като си тръгвах имах кофтито усещане, че немога да ходя... и не само аз а и останалите покрай мен.

Цитат на: "vzlatev"
Пламене хубаво ще е да има поне барче(лафка) на почивката да си вземеш чайче :wink:

така човек няма къде да се сгрее - в Шумен имаха такава лафка :?

а това за седалки и такива щуротии не го виждам да стане в близките 3 години-жалко :!:

Нашата лавка продава слънчогледови и тиквени семки :D (нали така викат "лавката на Дунав моля-я-я" иначе и чай да продават от тея субекти дето продават семките няма да си купя.
А това със седалките и аз не виждам как ще стане в скоро време. И да сложат пластмасови седалки се сговнясват адски бързо и пак е гадно за сядане. Козирката му е майката, но изграждането на такава струва луди пари, то тогава няма да се мокрят трибуните и ще си стоя пак прав.

Иначе мача не ми хареса кой знае какво, хареса ми това че не допуснахме Марица много много да шава. Иначе много ме е яд за пропуските... отбор който иска да влиза в А група трявбва от нищо да прави гол, не Коце да има 4-5 положения и да не може да ги вкара.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »