Автор Тема: Дунав/Русе/ - Марица/Пд/  (Прочетена 29973 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 29 Октомври, 2006, 18:30 »
Много ясно че шефовете на клуба трябва да си направят бизнеса, за да имат някаква файда от цялата работа. Никой не дава пари за този дето духа, дори и да ги има в излишък. И е ясно че не бързат да влизат в А група преди да са си канализирали нещата. Но нещото което ме дразни е че обявиха цел А група този сезон. А все по-ясно става че те нямат такова намерение. Ми да не лъжат хората. Затова от 6000 на мача с Черноморец предния кръг имаше не повече от 1000. През пролетта очаквам още по-ниска посещаемост ако нещата не се променят. Хората достатъчно провали преживяха за да гледат още един.
Като ще работят професионално и в перспектива защо взеха юноши от Литекс? Да им ги обиграваме ли? Да върнат няколко момчета от Бенковски вместо тях. Златната среда ни е в кърпа вързана.
Изобщо работата на ръкоодството е доста недомислена според мен.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 29 Октомври, 2006, 19:48 »
И аз съм на това мнение за Литексарите.Къв е смисъла да ги обиграваме като догодина си заминават.Вместо да работим за себе си работим за Литех.Ама си мисля,че това е заради Феро.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: сухо
« Отговор #17 -: 29 Октомври, 2006, 19:51 »
Цитат на: "weeny da pooh"
Уважаеми г-н Бобоков,

В събота романтиката умря край морето.Пиша ви чрез форума,щото знам че сте му фен и се подвизавате тук с няколко ника   :)
Умря романтичната, или по-точно утопичната идея,че без купуване на мачове (или поне индиректно възползване от позицията ви в БФС)
можежда се прокопса.Има време да за честна игра,но нека това да стане след постигане на целта - А група.А целта оправдава средствата.Справка - конкуренцията.Справка - първите години на Гриша Ганчев в Ловеч - брутално купуване на мачове преди да се стигне до сегашния,поне така изглеждащ, изчистен вид на Литекс.
Много още може да се разнищва тая тема,извода е,че поне за момента
бакшиша му е мамата,рушвета му е татето,01.01.07 е само дата,а ние продължаваме да живеем в България.

Cheers

Ти си луд!!!А Б*********н,го оправих на България.Без такива думи в стил Г.А. моля.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 29 Октомври, 2006, 20:00 »
Цитат на: "iliobg"
Много ясно че шефовете на клуба трябва да си направят бизнеса, за да имат някаква файда от цялата работа. Никой не дава пари за този дето духа, дори и да ги има в излишък. И е ясно че не бързат да влизат в А група преди да са си канализирали нещата. Но нещото което ме дразни е че обявиха цел А група този сезон. А все по-ясно става че те нямат такова намерение. Ми да не лъжат хората. Затова от 6000 на мача с Черноморец предния кръг имаше не повече от 1000. През пролетта очаквам още по-ниска посещаемост ако нещата не се променят. Хората достатъчно провали преживяха за да гледат още един.
Като ще работят професионално и в перспектива защо взеха юноши от Литекс? Да им ги обиграваме ли? Да върнат няколко момчета от Бенковски вместо тях. Златната среда ни е в кърпа вързана.
Изобщо работата на ръкоодството е доста недомислена според мен.

Тука съм много съгласен с тебе.Прекалено големи приказки се изприказваха преди сезона.Как отбора щял да играе от мач на мач по-добре и т.н.Просто ръководствата на бургаските отбори са по-силни от нашето.Не съм съгласен за момчетата от Бяла,от там става само Тошко.Видя се че не Феро е  виновен,че и той има вина има,цялата работа взе да става ясна,футболистите са "кривите пишки" а не Феро.
Изглежда ми смехотворно с треньор М.Тодоров да атакуваме А група :thumbsdownn .Видя се в Шумен че не е никакъв психолог и колко е неопитен,мисля че някаде до 50мин.(даже май и на полувремето) си изгърмя смениете.

P.S. М.Тодоров не е единствения който след 45мин игра прибягва до 3-те си смени,снощи Анчелоти смени 3-ма миланисти на полувремето :slap  :thumbsdownn .
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5803
  • Одобрение: +90/-10
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 02 Ноември, 2006, 12:41 »
Памуков сменя Хубенов в дербито с "Марица"

Дисциплинарната комисия към БФС лиши очаквано от състезателни права за 1 мач защитника на "Дунав" Недялко Хубенов. Освен това сърцатият бранител трябва да плати глоба от 125 лева. Като цяло през този сезон играчите на русенския тим не са сред челниците в класацията "Антифеърплей".

Мястото на Хубенов вероятно ще бъде заето от Илиян Памуков. След дългото лечение на контузия абсолвентът от Националната спортна академия се намира в много добра спортна форма. /в-к "Утро"/

"Сините" пак без Василев в дербито срещу "Марица"

Завърналият се с добри игри на титулярния пост в "Дунав" Илиян Василев отново е пред угрозата да отсъства дълго време от терена. Вратарят мина на преглед с магнитен резонанс след получената в Несебър травма. Най-лошите съмнения са, че Василев може да е скъсал връзки на левия крак. Подобно контузия означава дълга почивка от поне няколко месеца.

При каквато и да е диагноза, Илиян няма да играе в съботния мач на Градския стадион срещу "Марица" /Пловдив/ от 14. 30 часа. /в-к "Утро"/
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vivanov »

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 358
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 02 Ноември, 2006, 13:44 »
Ха, аз съм бил луд,а ти дали можеш да дадеш смислен отговор на въпроса защо си фен точно на Милуол? Гледал ли си ги някога как играят? Или може би е заради кротките и разбрани фенове, с които
се слави отбора?!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от weeny da pooh »
ихтамнет

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 02 Ноември, 2006, 19:41 »
Еврофутбол много си ни е харесал и пак е решил да ни включи в програмата си  :clap2  
За момента коефицента на Дунав е 1.6 , а за Марица е 4.0...миналата година когато паднахме в Русе пак беше 4 за Маричани...
Ако ще залагате за наште побързайте , защото прогнозирам коефицента да падне някъде до 1.3 :wave
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от BeHuTo »

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 03 Ноември, 2006, 10:24 »
DUNAV igrae istinski ma4ove i zatova e v tirajite na eurofootball vsiaka  sedmica.ina4e za ma4a utre dano ne vali pak sniag 4e tova 6e otkaje horata da doidat na ma4a.DUNAV-marica=2:1
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 03 Ноември, 2006, 11:45 »
Вярвам, че Марица няма да повторят миналогодишната покупко-продажба. А ако се пробват предлагам да ги хване икономическа полиция. Докато някой не изгори в Б група тия работи няма да се успокоят. Стига в БФС са вадели на умряло куче нож...визирам Черноморец-Бс-Сф, Пирин...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 03 Ноември, 2006, 11:59 »
Аз жече сложих на Дунав на коефицент 1,60 затова залагайте по-бързо че ще падне много жалко,че Недялко Хубенов няма да може да играе.Дано да бием Марица!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #25 -: 03 Ноември, 2006, 12:06 »
Бием ги и всичко се оправя , странно защо ,но оптимистичната част в мен се събуди :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #26 -: 03 Ноември, 2006, 19:21 »
хаааааайдеееее!
утре дано всички да са здрави,че имат здравословни проблеми някои ииии да бием! :twisted:
и всички на стадиона и този път агитката да не се излага ей :twisted:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #27 -: 03 Ноември, 2006, 19:53 »
Утре мача от колко часа беше ?

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #28 -: 03 Ноември, 2006, 19:59 »
14;30
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #29 -: 03 Ноември, 2006, 20:34 »
Много интересен мач ще се получи утре,ако вали още сняг ако съдията свири за тях ще можем да го целим бъзик не тряя целим никои щото после наказания ДУНАВ-Марица 2:0 ако позная ще ме черпите една бира