Автор Тема: Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)  (Прочетена 38214 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 22 Октомври, 2006, 21:36 »
Аве то е ясно ,че има уговорени мачове.То в цяла европа разобличиха какви ли не корупции,съдии и т.н.Ест ,че и в България има,ама не може за всеки втори мач да се говори за  уговорени срещи.Особено как може да говорите Несебър 0-2 Нафтекс и Сливен 1-4 Черноморец били уговорени като нито сте били на мача нито нищо.А това за Локо ПД и господ не може да ме убеди че е купен шампионата.Не може да купиш 15 отбора и да не се разбере.Особено ако си спомняте те имаха решителен мач като домакини с Славия и ако бият стават шампиони,тогава вкараха към 85 мин,дали ако беше уговорен щеше да има такова напрежение.А ти Велизаре точно ти нямаш право и на думичка гръчко чадо.Ходиш на 2 мача на Дунав през годината а не спря да си чешеш пръстите по клавиатура.И ти си още по неподготвен за някой работи особено за Пейчев дето нито го познаваш нито имаш близки отношения с него,та да говориш че бил еди какъв си.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 22 Октомври, 2006, 23:10 »
muhlio,moa da hodq na 2-3,ama hodq 6tot takiva sa obstoqtelstvata,puk ti kato hodi6 na vseki za mnogo interesen li se ima6?
pak i nqq sa zanimaam s tapaci i razira4i kato tebe...to moje s 2 ma4a da e , ama sym si zaslujil uvajenieto na kogoto i kadeto trqbva...

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 23 Октомври, 2006, 10:34 »
Цитат на: "Velizar-Greece"
muhlio,moa da hodq na 2-3,ama hodq 6tot takiva sa obstoqtelstvata,puk ti kato hodi6 na vseki za mnogo interesen li se ima6?
pak i nqq sa zanimaam s tapaci i razira4i kato tebe...to moje s 2 ma4a da e , ama sym si zaslujil uvajenieto na kogoto i kadeto trqbva...

Много съм щаслив че те изнервих  :wink: От кого имаш оважението може би от Гаргата с него имате виждам някви отношения.Старата любов ръжда на хваща нали така.Ае заминавай да гледаш АЕК Атина кво правиш тука.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 23 Октомври, 2006, 14:02 »
Аз съм напълно съгласен с Евго,че мача Загорец - Дунав беше уговорен,аз бях на мача и знам от едно място че беше уговорен и няма какво да се лъжем всеки искаше Орлин Танов да се махне защото правише мизерий и си прибираше доста пари,но миналата година мачкахме защото някой мачове ни бяха уговорени особенно за ноя в Нова Загора мога да си заложа апартамента.Сега го няма Орлин и няма уговорени мачове,което от една старана е добре че играем чесно,но си мисля че Нафтата 100% имат по 4-5 уговорени мачове на полусезон.

Роско не съм съгласен с теб за Велизар,човека живее на хиляди километра от тук,и пак евала му давам че постоянно влиза и пише във форума и винаги се интересува как е завършил любимият му отбор.

Велизаре не те познавам но евала ти давам че живееш на хиляди километри от България и все пак се интересуваш как е завършил любимия ти отбор.

:clap2  :clap2  :clap2
Респект.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 23 Октомври, 2006, 14:47 »
Добре,добре повече не ми се занимава.Всеки чул,казали му.Нямам думи просто.Те Нафтекс и Черноморец с 18 класи над нас няма бият наред.

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 23 Октомври, 2006, 14:49 »
Цитат на: "Rosko"
Много съм щаслив че те изнервих  :wink: От кого имаш оважението може би от Гаргата с него имате виждам някви отношения.Старата любов ръжда на хваща нали така.Ае заминавай да гледаш АЕК Атина кво правиш тука.

Между другото се пише уважава, той не ходи на мачове на АЕК и ти друг освен Гаргата да знаеш?
А за мача със Славия вече не съм сигурен ама май точно тогава се раздаваха две дузпички...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 23 Октомври, 2006, 17:19 »
Shte zastana na stranata na Velizar, zashtoto az jiveq v Germaniq i syshto ne moga da prisystvam na 90% ot ma4ovete, no tova ne mi pre4i da sledq otbora i foruma...I dvamata hodim na ma4ove kogato imame vyzmojnost.

Stiga se karahte za gluposti i ste si merili pishkite.

P.S. Sorry za latinicata ama sym na rabota.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 23 Октомври, 2006, 18:05 »
Несебър име на порода кучета ли беше? Или основния противник, който вече не се дискутира в темата?

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 23 Октомври, 2006, 18:34 »
кой на коя страна застава?ае стига лапешки истории.
дискутирайте си по темата.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Bass

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 47
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 24 Октомври, 2006, 22:10 »
O4akvam zaguba za Dunav za moe sajalenie estestveno pak moje i da go kupqt ko sq nqma da im e za parvi pat pak i min god imat lo6i spomeni 4:0 taka ni okapaha 4e nz.I stiga s toq ma4 v zagorec 1000% kupen prikam s futbolist ot kluba i toi li4no mi kaza i za Minior sam siguren 4e e kupen to 4ak za sramotite stanahme da kupuvame ma4ove na Radnevo izvesten futbolen grand ......
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Bass »

bobbi_Mk

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #25 -: 24 Октомври, 2006, 22:29 »
По темата ... ще повторя вероятно някой, като кажа, че ако е победа за Дунав ще е много измъчена. Очаквам Несебър да играят "както за последно" ... Така че варианта да се получи хубав мач, според мен отпада. Нека да не се пренавиваме ... Равен за нас ще бъде добре и без контузии. Ако имаме късмет може и да победим.

Относно Велизар ... Незнаех, че Гърция се намира на "хиляди" километра от Русе :D  :D  (реплика от младежа, който невярва че в България се продават и купуват мачове, както ... топъл хляб.)

Тъй като се позамисля малко ... какви са шансовете ни да влезем в А група ... Народа се е изказал по въпроса: "Утрото се познава от вечерта" ... Като си спомня как направихме селекцията си, и каква селекция направихме ... До последно, как умуваха умовете тук във форума, кои футболисти щели сме били да купим ... и в крайна сметка, кого купихме и колко взехме под наем ... Хммм ... не ми изглежда много като работа правена с переспектива.
Незнам как се развива младежката ни школа. Какво се работи там? Какви пари се инвестират в Русенски младежи, в базите за подготовка ... Но според мен, без Русенско ядро в Дунав, няма да тръгнат работите нагоре. Купи, продай ... прилича на търговия на дребно. Нямам предвид, че в Дунав това се прави. Вярвам че мениджърския екип се опитва да следва някаква стратегия ... НО !!! Има едно голямо НО!
Така ли ще се преследват целите които бяха афиширани??? (А група)
С тези играчи???
Ще влезем в А група и тогава продаваме тия, и купуваме нови, скъпи ... Щото вече сме в А група ... ???

Аз на мачове на Дунав отдавна не съм ходил. Много години.
Това не означава, че вече не съм фен на Дунав.
Това не означава, че ние, българите в Чужбина вече не сме българи и всичко Българско вече ни е чуждо.
Напротив.

Желая победа на Дунав в Несебър. Без контузии, със съдийска помощ и късмет, и грозна игра ... Но да бъде победа! :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от bobbi_Mk »
The heaven is for everyone.

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #26 -: 24 Октомври, 2006, 23:11 »
Не знам ама съм донякъде оптимист за тоя мач. Струва ми се че този път нашите ще се навият да играят, не знам защо.

Иначе...не знам. Това което става напоследък с отбора не мисля че е на добре, дано не съм прав..
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от gat3way »

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #27 -: 25 Октомври, 2006, 09:57 »
подобни деления на кой от къде е са излишни. животът е такъв, че праща хората къде ли не. важното, че е има доста фенове от чужбина, даже май сме един от малкото отбори с толкова "чужденци" във форума:)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #28 -: 25 Октомври, 2006, 11:59 »
Ето и съдийската бригада която ще ръководи мача в Несебър.
Несебър- Дунав: Ивайло Бозев, Емил Митев, Димитър Манолов, четвърти – Лъчезар Йонов

Тоя Бозев мисля че ни свири поне един мач миналия сезон.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
(Без заглавие)
« Отговор #29 -: 27 Октомври, 2006, 09:18 »
Пинчера поднови тренировки с «Дунав»

Старши-треньорът на “Дунав” Мариян Тодоров смята, че вече е назрял моментът неговият тим да вземе първа победа като гост в първенството на Източна “Б” група по футбол. В събота “сините” гостуват на “Несебър” и ще гонят първите си три точки извън пределите на Русе.
“Мисля, че вече е крайно време да зарадваме феновете с победа като гости. Футболистите ни натрупаха самочувствие и това трябва да си проличи още в събота. Отделно имаме и да си връщаме на “Несебър”, тъй като през пролетта те ни нанесоха единствената загуба. Затова очаквам пълна мобилизация. Не съм гледал мач на “Несебър”, но зная кои футболисти се подвизават там. Те играят с един и същи състав от една година”, завърши Тодоров.
В същото време нападателят Светлин Симеонов поднови тренировки с “Дунав”. Пинчера се възстановяваше от контузия, заради която пропусна мача с “Шумен”. Очаква се той да попадне в групата за двубоя край морето. Отборът пътува за Несебър в петък след обяд. Преди това русенци ще направят лека тренировка. Срещата е в събота от 14,30 часа.

Бряг
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vzlatev »
Да живее Дунав-Русе!