Анкета

Биг Брадър 3 или "Сървайвър БГ"

Харесвам повече ББ3
9 (45%)
Повече ми допада "Сървайвър''
3 (15%)
Гледам и двете предавания
3 (15%)
И двете "риалита'' са ми еднакво противни
5 (25%)

Общ брой гласове: 12

Гласуването приключено: 17 Октомври, 2006, 08:38

Автор Тема: ББ3 или "Сървайвър БГ"?  (Прочетена 4943 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
ББ3 или "Сървайвър БГ"?
« -: 17 Октомври, 2006, 08:38 »
Хайде да разведрим атмосферата във форума,защото напоследък много негативни работи ни се насъбраха!ББ3 или "Сървайвър" :?: Кое предпочитате от двете,или и двете еднакво не ги харесвате!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 17 Октомври, 2006, 13:31 »
ББ това е просто някво уникално предаване,колкото и да казват някой хора че било простотия,децата гледали само простутии.Е ние ако нямаме предаване за забавление каква държава сме.Сървайвер уникално тъпо просто нема такава простотия.Значи гледал съм го 4-5 пъти е то бива ,бива,но само седят седнали на пясъка и толкоз.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 17 Октомври, 2006, 14:39 »
Аз по принцип гледам и двете но ББ3 ми е по интересно.
Нова трансферна бомба Панайот Кючуков е нов играч на Елегант Шабла.
Трябваше ние да го привлечем и щяхме да си оправим проблемите в атака.
 :D  :D  :D

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 17 Октомври, 2006, 14:43 »
И на мене по ми харесва Биг Брадър 3.
Трябваше наистина да вземем Панайот :D  :D  :D .
Трябваше анкетата да бъде кой ще спечели ББ3.Щеше да е по интересно поне според мен.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #4 -: 17 Октомври, 2006, 14:52 »
За мен тази тема е глупава и е само за създаване на постове ...

Мнението ми може да не се хареса на по-голямата част но според мен нетрябва и за такива глупости да правим теми  :evil:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

asendaskalov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 43
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #5 -: 17 Октомври, 2006, 17:20 »
Цитат на: "Evg0`"
За мен тази тема е глупава и е само за създаване на постове ...

Мнението ми може да не се хареса на по-голямата част но според мен нетрябва и за такива глупости да правим теми  :evil:

За разлика от мнението ти за Болен тук съм съгласен с теб. БРАВО!!! Показваш развитие!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от asendaskalov »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 17 Октомври, 2006, 17:45 »
:) В темата за не ми се струва ,че и темата за Президентските Избори е толкова полезна , но няма значение ... А там това за бюлетина номер 6 го бях написал на майтап и да видя какви ще бъдат реакциите на хората от форума . Иначе никой от тея сичките не ме кефи . Дори и на следващите избори , когато ще имам възможност да гласувам няма да го направя ,защото не виждам каква е разликата между всичките :) Пък и дали с моя и без моя глас няма да има кой знае каква разлика ,така че ...  :thumbsdownn за 2те теми :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #7 -: 17 Октомври, 2006, 18:54 »
Поредната глупава тема... какво ви става? Президентски избори ББ3 ала бала, скоро ще почнете да пускате теми за всеки терористичен акт, за всеки паднал самолет, за всяко цунами, за всяко спиране на тока, за еврокомисари и евроизбори и т.н и т.н.

Има страшно много форуми насочени към въпросните теми, нека си останем спортен форум...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #8 -: 17 Октомври, 2006, 20:17 »
Ами не си прав.Нали това е секция ВСИЧКО ДРУГО ОСВЕН ДУНАВ.Не виждам нищо лошо да си правим подобни теми или анкети.Не може само за футбол да говорим.Това е все едно за баскета и футбола,нали е футболен форум ???

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #9 -: 18 Октомври, 2006, 10:27 »
ааааааааааааааа И двете предавания са ми кухи.ББ3 съм гледал два пъти и веднъж "Голямата уста",а Сървайвър точно веднъж за около 3мин.
Предпочитам Лас Вегас пред тях.Да си го набият всякакви продуценти и идиоти които правят тия предавания,бозави са,но се харесват на голяма част от аудиторията,аве като чалгата са.Айде чао.Че чак на торенти ги има...да еба майка им.

Iначе темата е излишна,но щом ви кефи може да си пишете.Айде да направим анкета Алф vs Семейство Симпсън:)))) лалалалал
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »