Анкета

За кого ще гласувате на президентските изобри ?

Георги Първанов
6 (23.1%)
Волен Сидеров
11 (42.3%)
Неделчо Беронов
4 (15.4%)
Георги Марков
5 (19.2%)

Общ брой гласове: 17

Гласуването приключено: 09 Октомври, 2006, 23:08

Автор Тема: Президентски избори  (Прочетена 10714 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

asendaskalov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 43
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 18 Октомври, 2006, 10:22 »
Цитат на: "Buhtata"
Боже пази България от тоя шизофреник.Първия застъпник на ДПС е Волен.И не го крие като го запитат,неудобно му е и увърта,всичко в нашата страна може да се провери.Вижте трудовете му като главен редактор на весник Демокрация.И като го питат казва,че човек се променял.Как се променя човек от пръв застъпник на ДПС,държавен изменник и противник на национализма(национализма е последната форма на комунизма-автор Волен Сидеров)във недъгав фшизоид?????????????????????????????????????????????????????????????
Нещастната им пртийка се разцепи и стана семейна фирма.Единия педофил,сина му наркоман аве нямам думи.Никой разумен млад човек няма да гласува за тоя.Дейба и лумпена му дейба.Стане ли президент България дърпа с 20 години назад.

Бухта БРАВО!!! Добре си разказал автобиографията на Болен Лидеров:) Нека хората да знаят! Само си пропуснал, че Доволен (защото вече се нахрани в парламента) Лидеров даже няма висше образование, а тръгнал президент да ми става?!?!?! Представате ли си - президент със средно образование?!?!?!?! Боже, пази България!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от asendaskalov »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 18 Октомври, 2006, 10:34 »
Цитат на: "djenip"
Цитат на: "Rosko"
Абе дави кажя никога не съм бил фен на В.Сидеров,обаче напоследък почвам нещо да му вярвам.Сноши имах гост един заклет фен на Атака живял е 30 г. в Европа разбира човека.Разправяше ми много хубави неща,незнам но като се замисля какво губим ако му дадем шанс.Бяхме при Сдс (лайна),Царя(големият провал)Комунист(Ако има на света не по лошо от войната това е комунизма.Цял свят се отървал от това зло само ние сме под влияние още)
да ти кажа честно аз бих подкрепила комунизма до някъде.има си лоши черти,но като цяло е нямало никой жаден и гладен.бях много малка като се махна комунизма,но имам едни бегли спомени за хубавите дъвки Идеал и за опашките за шпеков салам.нашето цялото семейство работеха в един голям завод и не се оплакваха.и цялата махала децата щастливи и си играем иии абе прекрасно беше :)))))))))))))):lol:

Кажи го на някое севернокорейско или кубинско дете.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 18 Октомври, 2006, 10:41 »
Цитат на: "millwall_fan"
Цитат на: "djenip"
Цитат на: "Rosko"
Абе дави кажя никога не съм бил фен на В.Сидеров,обаче напоследък почвам нещо да му вярвам.Сноши имах гост един заклет фен на Атака живял е 30 г. в Европа разбира човека.Разправяше ми много хубави неща,незнам но като се замисля какво губим ако му дадем шанс.Бяхме при Сдс (лайна),Царя(големият провал)Комунист(Ако има на света не по лошо от войната това е комунизма.Цял свят се отървал от това зло само ние сме под влияние още)
да ти кажа честно аз бих подкрепила комунизма до някъде.има си лоши черти,но като цяло е нямало никой жаден и гладен.бях много малка като се махна комунизма,но имам едни бегли спомени за хубавите дъвки Идеал и за опашките за шпеков салам.нашето цялото семейство работеха в един голям завод и не се оплакваха.и цялата махала децата щастливи и си играем иии абе прекрасно беше :)))))))))))))):lol:
Кажи го на някое севернокорейско или кубинско дете.

написала съм 'до някъде' Левенски.чети!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Buhtata

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 34
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 18 Октомври, 2006, 13:54 »
Да ве Асенчо пропуснал съм.Обаче Болен и Доган бяха колеги в Шуменския Университет(знам го със сигурност).Но после болен прекъсва заради шизофрения :lol:
Недай си боже да стане президент,както си сменя на 180 градуса мненията и разбиранията,няма гаранция,че няма да го направи и като държавен глава.Аман от луди.Бахти истерика братче,не мога да го гледам.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Buhtata »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 19 Октомври, 2006, 21:04 »
ВМРО за мен винаги е била една симпатична партия и нищо повече, но това ми хареса!

« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

Buhtata

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 34
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 20 Октомври, 2006, 13:35 »
Има много какво да ти хареса,от това което правим,и за което се борим.Поздрав.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Buhtata »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 25 Октомври, 2007, 11:25 »
Цитат на: "fede"
Цитат на: "Evg0`"
Волен !!! АТАКАТА продължава !!! Гласувайте с бюлетина №6 !!!
i vse pak imash li 18 zada glasuvash   :roll:  :twisted:  8)
ако той спечели без никакви огранизения заебавам тази дъежава.ще си сменя и гражданството колкото се може по бързо.целия свят ще ни обърне гръб......той няма никакви икономически цели,а само говори приказки,които всички ги знаят и плюе.

Скоро не си писала във форума и незнам дали ще видиш това мое мнение, но какво прави баща ти в листата за общински съветници на АТАКА за Русе? Доста се зачудих като го видях на плаката... май май не са добре нещата?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 25 Октомври, 2007, 20:27 »
Цитат на: "Footman"
Цитат на: "fede"
Цитат на: "Evg0`"
Волен !!! АТАКАТА продължава !!! Гласувайте с бюлетина №6 !!!
i vse pak imash li 18 zada glasuvash   :roll:  :twisted:  8)
ако той спечели без никакви огранизения заебавам тази дъежава.ще си сменя и гражданството колкото се може по бързо.целия свят ще ни обърне гръб......той няма никакви икономически цели,а само говори приказки,които всички ги знаят и плюе.
Скоро не си писала във форума и незнам дали ще видиш това мое мнение, но какво прави баща ти в листата за общински съветници на АТАКА за Русе? Доста се зачудих като го видях на плаката... май май не са добре нещата?

В какъв смисъл не са добре нещата?Баща ми какво прави в листата ще питате него. :roll:
Аз с политика не се занимавам и съм далеч от тези неща.Имам си собствен живот както се вика :wink:
И все още си държа на мнението за тази партия.Имам си право на лично мнение :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 26 Октомври, 2007, 19:45 »
Footman,

Бобоков има хора във всички листи. Пейчев е изтеглил късата сламка и се е паднал в листата на Атака.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 29 Октомври, 2007, 11:47 »
Пейчев ще е общиснки съветник  :roll: Атила като стане зам кмет ще освободи едно място в листата и Пейчев ще се намърда.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »