Анкета

За кого ще гласувате на президентските изобри ?

Георги Първанов
6 (23.1%)
Волен Сидеров
11 (42.3%)
Неделчо Беронов
4 (15.4%)
Георги Марков
5 (19.2%)

Общ брой гласове: 17

Гласуването приключено: 09 Октомври, 2006, 23:08

Автор Тема: Президентски избори  (Прочетена 9580 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Президентски избори
« -: 09 Октомври, 2006, 23:08 »
Любопитно ми е закого ще гласувате на идващите през октомври президентски избори.Аз лично ако имах възможност бих гласувал за Георги Марков кефи ме като човек и ми изглежда добряк.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 09 Октомври, 2006, 23:10 »
На мене не ми дреме.Все пак ще кажа Волен Сидеров.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 09 Октомври, 2006, 23:17 »
Расист ли си  :wink: Иначе как може се гласува за Волен демократична страна сме ,но тоя ми изглежда изперкал и тоя ако стане президент ша избие стратаната.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2005
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 10 Октомври, 2006, 14:10 »
Волен !!! АТАКАТА продължава !!! Гласувайте с бюлетина №6 !!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #4 -: 10 Октомври, 2006, 15:13 »
Цитат на: "Evg0`"

ku ku??????????
i vse pak imash li 18 zada glasuvash   :roll:  :twisted:  8)
ако той спечели без никакви огранизения заебавам тази дъежава.ще си сменя и гражданството колкото се може по бързо.целия свят ще ни обърне гръб......той няма никакви икономически цели,а само говори приказки,които всички ги знаят и плюе.зада управляваш една страна не е нужно само да говориш в миналото какво е станало.трябва да кажеш и за в бъдеще каква ще е икономическата цел.защото в една държава икономиката е най важна зада просперира.преди да стане на власт царя Сидеров му лиза гъза само и само да влезе в парламента?но нямаше кой да пусне.хех...неможе по такъв начин да се гавриш с хората независимо дали са цигани или турци.неможе и да напишеш писмо на който и да е министър и да го обидиш по такъв начин!просто е непростимо!незнам до колко сте запознати с този проблем в момента,но това си е чист български гаф,който ни злопоставя пред целия свят.и най лошото е че най големия болен мозък от тази партия се кандидатирва за президент!
пълен УЖАС!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Re: Президентски избори
« Отговор #5 -: 10 Октомври, 2006, 15:46 »
Цитат на: "Rosko"
Любопитно ми е закого ще гласувате на идващите през октомври президентски избори.Аз лично ако имах възможност бих гласувал за Георги Марков кефи ме като човек и ми изглежда добряк.

Ми да пича ползва градския транспорт как няма да е добряк и в смученето е добряк :twisted: и в риституциите е добряк :twisted:

БТВ какви са тея теми във форума... има политически настроени форуми където може да си пишете по цял ден със сини, жълти и червени маймуни.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 16 Октомври, 2006, 14:13 »
Гласувайте за мене,иначе по принцип футболните фенове са поначало с крайни убеждения,или леви или десни.Първанов ще спечели,просто няма конкуренция.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

r.h.

• Нов
  • *
  • Публикации: 18
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #7 -: 17 Октомври, 2006, 03:06 »
Цитат на: "djenip"
ku ku??????????
i vse pak imash li 18 zada glasuvash   :roll:  :twisted:  8)
ако той спечели без никакви огранизения заебавам тази дъежава.ще си сменя и гражданството колкото се може по бързо.целия свят ще ни обърне гръб......той няма никакви икономически цели,а само говори приказки,които всички ги знаят и плюе.зада управляваш една страна не е нужно само да говориш в миналото какво е станало.трябва да кажеш и за в бъдеще каква ще е икономическата цел.защото в една държава икономиката е най важна зада просперира.преди да стане на власт царя Сидеров му лиза гъза само и само да влезе в парламента?но нямаше кой да пусне.хех...неможе по такъв начин да се гавриш с хората независимо дали са цигани или турци.неможе и да напишеш писмо на който и да е министър и да го обидиш по такъв начин!просто е непростимо!незнам до колко сте запознати с този проблем в момента,но това си е чист български гаф,който ни злопоставя пред целия свят.и най лошото е че най големия болен мозък от тази партия се кандидатирва за президент!
пълен УЖАС!

Напълно те подкрепям в това мнение. Първанов може да е всякакъв, но е доста по-добрия вариант от Волен Сидеров. Ти говориш за национален гаф. И това е още отсега преди да е станал президент. Представям си ако по някаква случайност стане. Е тогава ставаме страната на "гафовете" което ще ни скапе във всички отношения като държава.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от r.h. »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #8 -: 17 Октомври, 2006, 13:29 »
Абе дави кажя никога не съм бил фен на В.Сидеров,обаче напоследък почвам нещо да му вярвам.Сноши имах гост един заклет фен на Атака живял е 30 г. в Европа разбира човека.Разправяше ми много хубави неща,незнам но като се замисля какво губим ако му дадем шанс.Бяхме при Сдс (лайна),Царя(големият провал)Комунист(Ако има на света не по лошо от войната това е комунизма.Цял свят се отървал от това зло само ние сме под влияние още)

asendaskalov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 43
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #9 -: 17 Октомври, 2006, 17:05 »

Нормален ли си?!?!?!?!?!?!
Ако тоя стане президент това ще е четвърта национална катастрофа за България!!!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от asendaskalov »

Buhtata

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 34
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #10 -: 17 Октомври, 2006, 17:36 »
Боже пази България от тоя шизофреник.Първия застъпник на ДПС е Волен.И не го крие като го запитат,неудобно му е и увърта,всичко в нашата страна може да се провери.Вижте трудовете му като главен редактор на весник Демокрация.И като го питат казва,че човек се променял.Как се променя човек от пръв застъпник на ДПС,държавен изменник и противник на национализма(национализма е последната форма на комунизма-автор Волен Сидеров)във недъгав фшизоид?????????????????????????????????????????????????????????????
Нещастната им пртийка се разцепи и стана семейна фирма.Единия педофил,сина му наркоман аве нямам думи.Никой разумен млад човек няма да гласува за тоя.Дейба и лумпена му дейба.Стане ли президент България дърпа с 20 години назад.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Buhtata »

Footman

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #11 -: 17 Октомври, 2006, 18:56 »
Стига сте се карали, Волен не виждам как ще стане президент. Ебати трябва балотажа да е Първанов - Сидеров и цялата десница да подкрепи гласуване за Волен а такова нещо не ми се вярва... не виждам как ще бъде избран.

fede

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #12 -: 17 Октомври, 2006, 20:17 »
Цитат на: "Rosko"
Абе дави кажя никога не съм бил фен на В.Сидеров,обаче напоследък почвам нещо да му вярвам.Сноши имах гост един заклет фен на Атака живял е 30 г. в Европа разбира човека.Разправяше ми много хубави неща,незнам но като се замисля какво губим ако му дадем шанс.Бяхме при Сдс (лайна),Царя(големият провал)Комунист(Ако има на света не по лошо от войната това е комунизма.Цял свят се отървал от това зло само ние сме под влияние още)

да ти кажа честно аз бих подкрепила комунизма до някъде.има си лоши черти,но като цяло е нямало никой жаден и гладен.бях много малка като се махна комунизма,но имам едни бегли спомени за хубавите дъвки Идеал и за опашките за шпеков салам.нашето цялото семейство работеха в един голям завод и не се оплакваха.и цялата махала децата щастливи и си играем иии абе прекрасно беше :)))))))))))))):lol:

Footman

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #13 -: 17 Октомври, 2006, 20:46 »
да ти кажа честно аз бих подкрепила комунизма до някъде.има си лоши черти,но като цяло е нямало никой жаден и гладен.

Северна Корея? Има комунизъм и комунизъм. А това в момента да има комунизъм в България е доста странно и невъзможно.

fede

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #14 -: 17 Октомври, 2006, 20:49 »
Цитат на: "Footman"
да ти кажа честно аз бих подкрепила комунизма до някъде.има си лоши черти,но като цяло е нямало никой жаден и гладен.
Северна Корея? Има комунизъм и комунизъм. А това в момента да има комунизъм в България е доста странно и невъзможно.

аз да не казвам,че искам да има в момента?