Автор Тема: Дунав 1-1 Черноморец (Бургас)  (Прочетена 75297 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 25 Септември, 2006, 20:33 »
а забравих да ви кажа, че последния кръг ще бъдем поне 200 в русе
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 25 Септември, 2006, 20:51 »
Ако съберете 200 човека евала.
200 има отбори в А група кйто нямат 200 на домакински мач.
Знам че вие сте ни конкуренция но предпочитам в А група да има отбори с традиций и публика отколкото отбори като Черноморец Бургас ЕООД София или накратко Дражевците,що за отбор е това.
Сори за отклонението от темата.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 25 Септември, 2006, 21:25 »
не не приятелю, не ме разбра правилно.дражевия цингаморец е от софия.в Бургас също има един негов, но е боксовата круша на В група(0:9, 12:0и т.н.). аз говоря за един друг отбор със същото име на който ние му викаме херовия или ФК УРОД. това трябваше да бъде отбора на бургас според няколко алчни некадърници и един пиян кмет.той е създаден предимно от състезатели на НАФТАТА, които ни докараха до този хал(Б група),но ние не ги мразим.преди 2 седмици играхме с тях и ги смазахме с 2:0(И ТВА БЕШЕ НАЙ-МАЛКОТО С КОЕТО СЕ ОТЪРВАХА).като ви гледам вас и вие незнайте с кой цингаморец ще играете.абе дано да ги биите.а иначе за публика няма за кво да говорим.подкрепа до поиследно и тва е.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 25 Септември, 2006, 21:40 »
Цитат на: "berzerker"
а забравих да ви кажа, че последния кръг ще бъдем поне 200 в русе

Честно казано мисля че ако се съберете 50 човека пак ще е добре,с това 200 малко се поизхвърли като чекия на мокър пясък :4iki  :4iki  :4iki  ...ама нищо и 200 да сте няма да е проблем.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 25 Септември, 2006, 22:43 »
И ти не ме разбра добре приятелю,много добре знам кой са Черноморец Бургас и кой са Черноморец Бургас ЕООД София.

Черноморец Бургас са това отборче което в събота ще отнесем. :D  :D  :D

А имах впредвид че отборчета като Черноморец Бургас ЕООД София нямат място в А група те нямат една точка даже имат -3 точки и кво прави в А група това отборче.Вместо това отборче можеше да играе някой много по стоиностен отбор.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 25 Септември, 2006, 23:56 »
не искам да си мерим пишките по форума, приятелю. предпочитам на бира, но все пак има нещо, което е хубаво да знаеш. в БГ футбола започва ренесанс. след година-две А група ще се състои от 10-12 футболни клуба и недей си мисли, че нашия няма да е сред тях. точно за такива като новия(те) цингаморец засега този процес се отлага. както казах по-горе истинския черноморец играе във В група(което също ме радва) и е боксова круша.

така, че решаващ фактор ще бъдат базите, кинтите и феновете. някои хора започнаха да го разбират това и се мъчат да го постигнат. айде чао за сега, че по голямо мнение не съм писал.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 26 Септември, 2006, 08:52 »
Цитат на: "joga10"
И ти не ме разбра добре приятелю,много добре знам кой са Черноморец Бургас и кой са Черноморец Бургас ЕООД София.

Нищо не си разбрал.

Помниш ли онзи Черноморец в А група? Той мина в Б група, ние бяхме във В. Той слезе във В, ние се качихме в Б. Тогава Дражев му затвориха стадиона, Златко Янков си основа ОФК Черноморец 919, с когото играем сега. Истинския Черноморец, сега го бият всички, провери даже в bulgarian-football

berzeker right?

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 26 Септември, 2006, 15:04 »
Позициите на двата отбора преди сблъсъка в събота

отбор                        
1. Шумен                      6   4  2  0  9:4   14
2. Нафтекс                    6   3  3  0  10:5 12
3. Черноморец              6   3  2  1  7:5   11
4. Марица                     6   3  2  1  9:6   11
5. Дунав                       6   2  4  0  13:8 10  
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2243
  • Одобрение: +85/-7
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 26 Септември, 2006, 16:53 »
Съдийски назначения за седмия кръг на Източната “Б” група

26 септември 2006 | 12:46 | Агенция "Фокус"

Велико Търново. Във Велико Търново бяха обявени съдийските назначения за седмия кръг на Източната “Б” група, предаде репортер на Радио "Фокус". Нарядите:
Марица – Локомотив (СтЗ) - Иван Ангелов
Хасково – Несебър - Георги Хаджийски
Калиакра – Шумен - Николай Йорданов
Дунав – Черноморец (Бс) - Петър Стоянов
Светкавица – Добруджа - Анатоли Дончев
Сливен – Спартак (Пд) - Кольо Данев
Нафтекс – Миньор (Раднево) - Венцислав Кознички
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от rusenec65 »
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 26 Септември, 2006, 18:33 »
Цитат на: "Yordan V. Angeloff"
Цитат на: "joga10"
Нищо не си разбрал.

Помниш ли онзи Черноморец в А група? Той мина в Б група, ние бяхме във В. Той слезе във В, ние се качихме в Б. Тогава Дражев му затвориха стадиона, Златко Янков си основа ОФК Черноморец 919, с когото играем сега. Истинския Черноморец, сега го бият всички, провери даже в bulgarian-football

berzeker right?

да така е
истинския черноморец сега е на последно място във В група

това с което вие ще играете и което ние наричаме Урода е изродче създадено не от любовта на хората към играта както всеки нормален клуб а пръкнало се преди 1 година и заченато от алчността и властолюбието на 4-5 човека

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #25 -: 26 Септември, 2006, 19:35 »
HAIDE VSYBOTA DA SE SABEREM MO6NA AGITKA I DA POKAJEM KOQ PUBLIKA E NAI VELIKA NA SVETA 6E IMA I QKA HOREOGRAFIA ABE TRQBVA DA STANE 6OU
A ZA SUMEN DA VIDIM NQKOQ DRUGA  KOLA ZA MEN I KUBA

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #26 -: 27 Септември, 2006, 09:28 »
Ако в последния кръг дойдат 100-150 от Бургас, ние ще сме 10 000, ако мача е кой да влезе първи. Така като гледам, Нафтата се представят долу-горе като нас, сигурен съм че ще бием Челси-то, а после Шумен навън и ще се оправят нещата, но финалния щурм в Б група е винаги на пролет и нашата цел трябва да е силна пролет и добра есен, щото с две-три попълнения на зима отбора е готов. А с това темпо на смяна на футболисти в Дунав, нищо чудно да са повече новите.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #27 -: 28 Септември, 2006, 10:50 »
Цитат на: "dunavec"
Ако в последния кръг дойдат 100-150 от Бургас, ние ще сме 10 000, ако мача е кой да влезе първи. Така като гледам, Нафтата се представят долу-горе като нас, сигурен съм че ще бием Челси-то, а после Шумен навън и ще се оправят нещата, но финалния щурм в Б група е винаги на пролет и нашата цел трябва да е силна пролет и добра есен, щото с две-три попълнения на зима отбора е готов. А с това темпо на смяна на футболисти в Дунав, нищо чудно да са повече новите.

Извинявам се че се намесвам но не мисля че нови футболисти са нужни на този етап.Това скоето разполагаме  е качественно но все още без синхрон по между си което не става за дни а изисква време.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #28 -: 28 Септември, 2006, 12:22 »
i za dvata otbora tova sa vajni to4ki . ne znam kakav 6te e rezultata no se nadqvam 4ernomorec da vzemat pone 1 to4ka ot tozi ma4. do kolkoto publikata moga da vi kaja 4e 4ernomorec si ima istinski privarjenici i makar vs4iko koeto se slu4va okolo klubat mislq 4e vse pak 6te se nameri nqkoi koito da doide v ruse . uspeh i na dvata otbora i dano se polu4i dobra igra za zritelite .  :wink:  
 p.s. klubat si ima problemi no ne e nujno da zlobeete tolkova mnogo

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #29 -: 28 Септември, 2006, 12:40 »
dobre iskam da popitam burgazlii v tozi forum...samo tqh,ne 6ta rusenci da mi otgovarqt.......

predi 3 godini nqkade ima6e edin 4ernomorec burgas deto si igrae6e na negoviq si stadion....bqha 2-3 godini nqkade v a grupa....poizma4vaha grandovete i oficialno drajev mu be6e prezident.....

OT VSI4KI TEZI 4ernomorci...KOI E ONZI OTBOR OT PREDI 3 GODINI DETO SE PREDSTAA6E 6TO GODE DOBRE V A GRUPA????????/

i mi otgovorete to4no i qsno,a ne da mi obesnqvate koi v koq grupa bil s kvi igra4i i taka?

ae sha 4akam otgovor