Автор Тема: Евтини билети за мачовете на Дунав  (Прочетена 4294 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Евтини билети за мачовете на Дунав
« -: 10 Септември, 2006, 15:02 »
Имам един въпрос. Имали някакви намаления на цените на билетите за домакинските мачове на Дунав за СТУДЕНТИ, каквито има да речем за пенсионери. Защото мисля че 3лв. е малко множко за мач от Б група. Все пак Русе е един от най-бедните градове в България и не мсиля че само дъжда спря зрителите за да има повече хора на мача с Светкавица, а точно скъпите билети. Не мисля че това е най-удачния начин да се печели от гърба на обикновенния фен. Нека спра до тука защото знам, че въпроса е доста дълъг и има бая да се коментира по него. Та само това ма интерисува въпросът за Студентите.
;)))))
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 10 Септември, 2006, 15:37 »
Ти пък Русе бил един от най-бедните добре ли си ???? И кво и 3 лв да е много ли е то едно такси е толкова.Ако човек не може 3 лв да отдели за един мач на 2 седмици то по хубаво да няма такива хора.Значи че не обичат Дунав а ходят просто еи така да убият времето.

П.С Русе в момента е един от най-прогресиращите градове в българия само за справка за 1-2 год изникват като гъби супер и хипермаркети ако беше беден нямаше да инвестират хората в Русе.Въри на центъра и виж как са направили площада и после говори че е  бил беден.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 10 Септември, 2006, 15:54 »
НЕ,НЕ,НЕ!!!Реално погледнато билетите за възрастни са се увеличили с...1 лев!!!Кажи ми каква е логиката преди да можеш да дадеш 2 лева а сега да не може да туриш отгоре още 1 лев!!!А в същото време да да дадеш с охота 3 лева за долнопробната чалга!!!Аде стига с тез приказки!Туй са тъпи оправдания!Билета бил скъп и всички почват да пищят!!!А за чалгата никой не се сети да пита що са такива цените!Аде стига простотии!!!Като са много ще спреш да пушиш (ако пушиш,разбира се)!!!Ако си фен на Дунав ще намериш 1 лев допълнително!!!Всичко на този свят си има цена!!!Тази дискусия е тъпа!!!
А,че Русе бил един от най-бедните градове в България...просто нямам думи!!!Защо слагаш нещата под общ знаменател?От всеки един от нас зависи,дали ще бъдем богати или бедни!!!И винаги човек при добро желание ще намери начин да живее спокойно и с 200лева заплата!!!И ще си ходи на мач...
Аде,че се отплеснах много!!! :lol:

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 10 Септември, 2006, 17:11 »
Иначе да му отговоря на студента на въпроса. Да има намаление за студенти е 1 лев. И ми е много интересно как студент може да напише евтини с "ф"  :slap
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fcdunav »
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
(Без заглавие)
« Отговор #4 -: 10 Септември, 2006, 20:31 »
това май си е провокация...защо ли ми звучи познато всичко...за беднотията и...липсва само това, че СЗ е по-голям град от Русе :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vzlatev »
Да живее Дунав-Русе!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5801
  • Одобрение: +89/-10
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #5 -: 10 Септември, 2006, 22:06 »
Чак ме издразни и го редактирах на "еВтини".
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vivanov »

gat3way

• Напредващ
  • Публикации: 484
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 17 Септември, 2006, 18:32 »
Оооо да, онзи психопат с хипермаркетите и Стара Загора дето била най-богатият град в БГ...

Тази година ми се случи да посетя "града на мечтите"...просто дори мисълта да сравниш онази обгазена панелна гадост с Русе е идиотска..да не говорим и за икономическият аспект.

Всъщност, според мен Русе е един от най-бързо развиващите се градове в тая държава...и точно напротив, един от най-богатите е. И много пълен с мрънкачи, за жалост..
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от gat3way »