Автор Тема: Квалификации за Евро 2008  (Прочетена 39368 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #45 -: 28 Март, 2007, 20:31 »
Цитат на: "Rosko"
Просто незнам ще се хвъля през терасата....

:clap2  :clap2  :clap2  firstprize.gif  firstprize.gif  firstprize.gif  :clap  :clap  :clap
Давай бате скачай ние сме с теб. :P  :P  :P

Стойчков трябваше да вземе Ники Михайлоф и дедо Боре и можеше и да бием само говеда,аз не съм съгласен Лусио Вагнер и особенно тоя Зоран Янкович те незнаят какво е да играеш за Българския национален отбор и незнаят химна незнаят лъва а ми тръгнали да защитават Българския трибагреник.Йовов боже господи тоя незнае топката кръгла ли е квадратна ли е ? ? ?Браво на Митко Иванков,Мечо Телкийски,Тунчев и Бербо.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2005
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #46 -: 28 Март, 2007, 20:52 »
Единствения чужденец, достоен да играе за България е Томашич. Страхотен защитник, ориентиран и без излишни простотии като другите. Също евала за страхотната игра на Мечката ... СТОИЧКОВ ВЪН !
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2005
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #47 -: 28 Март, 2007, 20:55 »
А ето, че нахалството на някои вече почва да граничи с простотия !!!

Цитат
Стоичков: Каква оставка?!
Наставникът на националния отбор Христо Стоичков бе бесен след квалификацията с Албания. Камата обаче сподели, че не мисли да подава оставка.

"Не обръщам никакво внимание на приказките за оставка от моя страна. Няма какво да коментирам по този въпрос", заяви той.

"Не съм доволен от играта ни в днешния мач. Старахме се да покажем добър футбол, но понякога в тази игра се случват и такива неща. Знаехме, че албанците ще играят затворено и въпреки това създадохме много положения за гол. Но когато няма късмет, не става", допълни Стоичков.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #48 -: 28 Март, 2007, 21:15 »
София. Има два месеца до следващите мачове, за да се анализира представянето на националния отбор. Това заяви пред репортер на Агенция "Фокус" президентът на БФС Борислав Михайлов след нулевото равенство с Албания в европейска квалификация. "Благодаря на публиката, която ни подкрепяше. Мисля, че имаше 25 000 зрители на стадиона. Надявам се и в следващите мачове да е така. Албанците играха доста добре, все едно те са кандидати за Европейското първенство. Дано да играят така и срещу другите отбори в групата и нашите съперници също може да допуснат грешки", допълни легендарният ни вратар.
Оставката на Христо Стоичков като селекционер на националния отбор не стои на дневен ред. Това заяви пред репортер на Агенция “Фокус” първият вицепрезидент на БФС Йордан Лечков. "Публиката е в правото си да бъде недоволна и да иска оставки. Това решение обаче ще вземе ръководството на БФС. В този момент няма такъв етап да се разсъждава за такова развитие. Не трябва да бързаме. Утрото винаги е по-мъдро от вечерта. Стоичков не е единственият виновник. На терена не игра треньорът, а футболистите. Затова не го коментирам него изобщо. След равенството с Албания ситуацията ни много се усложнява. С такава игра обаче реално погледнато, не виждам къде можем да наваксаме”, допълни Лечков. Той посъветва президента на ЦСКА Александър Томов да се концентрира върху собствения си клуб, а не да коментира националния отбор.
“Допуснахме доста грешки, от страна най-вече на футболистите. Не знам какво е говорил Христо Стоичков на разбора, не съм присъствал”, заяви треньор №1 на ХХ век Димитър Пенев. “По-важно е самите футболисти да направят най-сетне един мач, какъвто очакват феновете. В последния ни мач посрещаме Румъния, така че надеждите остават дотогава”, допълни селекционерът на четвъртите в света.
Полузащитникът на шампиона на България Левски и националния отбор Христо Йовов заяви веднага след мача на “лъвовете” срещу Албания, че се надява противникът ни в този мач да поднесе изненади и в другите си мачове.
“За съжаление не успяхме да реализираме положенията си, но има и такива мачове във футбола. Надявам се, че ще успеем да наваксаме в двубоите си нататък. Видяхме, че албанците са силен отбор и надеждата ми е, че ще поднесат изненада и в някоя от срещите си срещу нашите преки противници”, заяви футболистът, който взе участие само в първото полувреме на двубоя и бе заменен на почивката.
Българският национал Мартин Петров заяви след нулевото равенство с Албания, че до края на квалификационната кампания за Евро 2008 има още много мачове и България все още не е изгубила шансовете си за класиране.
Полузащитникът на Атлетико (Мадрид) не взе участие в срещата, тъй като лекува контузия, но изрази надежда, че ще е готов за мача с Беларус. "Загубихме две точки, но има още много мачове до края. Ако всичко е наред, ще подновя тренировки след две седмици. Вече треньорът ще реши кога да ме пусне в игра. Смятам, че ще съм готов за мача с Беларус", каза Мартин Петров.
Натурализираният защитник на Левски и националния отбор на България Игор Томашич заяви веднага след равенството на тима с Албания, че не може да си обясни защо тимът не е успял да спечели този двубой. “Не мога да си обясня защо не победихме в този мач. Играхме добре, но не можахме да реализираме положенията си и загубихме важни точки, които трябва да наваксаме. Не искам да коментирам изказванията, че не се раздавам в мачовете на националния отбор, тъй като съм чужденец. Хората могат да си мислят каквото си искат, но аз давам всичко от себе си”, заяви Томашич.
Капитанът на националния отбор на България Димитър Бербатов заяви веднага след нулевото равенство на тима срещу Албания на стадион “Васил Левски”, че целият тим е разочарован, но не губи надежда да се класира на еврофиналите догодина, предаде репортер на Агенция “Фокус”. “Не мога да ви опиша колко сме разочаровани всички. Все пак трябва да вдигнем глави и да гледаме нататък и да използваме възможностите си до края, за да се класираме. Не се представихме по най-добрия начин и загубихме важни точки. Радвам се, че имаше толкова много публика, но съжалявам, че не успяхме да ги зарадваме”, заяви веднага след двубоя капитанът на националите.
Милен ГЕРМАНОВ
Димитър ГЕОРГИЕВ
focus-sport.net

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #49 -: 28 Март, 2007, 22:24 »
Грехота е че излязохме с 1 нападател само първото полувреме.А и тия Янкович и Пеев за кво играят,ако питате мене и на Кишишев времето му в този отбор е изтекло.

Стоичков неискам да го коментирам,безличен ми е.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #50 -: 28 Март, 2007, 22:44 »
РЕЗИЛ!
като видях Пеев на терена и--и-и-и-и-и онемях :shock:
тоя имаше ли една вярно подадена топка? :shock:
чак не ми се коментира просто.такива нерви цял мач не съм имала отдавна :evil:
счупих чак една чаша е така уж без да искам.абе много се ядосах :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #51 -: 28 Март, 2007, 22:48 »
Цитат на: "millwall_fan"
Грехота е че излязохме с 1 нападател само първото полувреме.А и тия Янкович и Пеев за кво играят,ако питате мене и на Кишишев времето му в този отбор е изтекло.

Стоичков неискам да го коментирам,безличен ми е.
Това за самия нападател напред незнам от кога го разправям. Дори в някоя друга тема бях споменал за това , че Бербатов е мудничък и като ми се разсърдиха как мога така да го наричам... ами факт е, че сам не му се отдава да играе отпред. Добър нападател е, но когато е сам неможе да разгърне потенциала си. Трябваше с 2-ма нападатели да си играем през целия мач.

Цитат на: "fede"
РЕЗИЛ!
като видях Пеев на терена и--и-и-и-и-и онемях :shock:
тоя имаше ли една вярно подадена топка? :shock:
чак не ми се коментира просто.такива нерви цял мач не съм имала отдавна :evil:
счупих чак една чаша е така уж без да искам.абе много се ядосах :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Пеев също. Немога да разбера докога ще вика Пеев и Янкович в отбора.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #52 -: 28 Март, 2007, 22:50 »
Пеев е много эле ама поне е българин ,пък тоэ плешивия некадърник янкович хем беше наи слаб хем е сърбин абе неэнам смешни сме
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #53 -: 29 Март, 2007, 00:00 »
Цитат на: "BeHuTo"
Зоран титуляр  :?:
Пеев титуляр  :?:

Да се маха час по-скоро тоя смешен "треньор".То се видя , че на европейско няма да отидем ,въпреки че имаме потенциала и много добри футболисти, ама .... ташак.Да идва някой друг тренер да гради отбор за световните квалификации..

Аз ще стана треньор. firstprize.gif
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #54 -: 29 Март, 2007, 00:11 »
от левскарите евала на мечока и томашич.....смятам че и ангелов има място на терена....но дотук....никакви топчовци, никакви йововци,никакви лусиувци.....е там у моя квартал има един айлин, лусио му викам (досещате се що)...е той поне е борбен и мноо по добре ще се справи от тоя смешко вагнер..........

къде са данчо тодоров-най добрия на цска през пролетта??????
къде е вили, къде е ицо янев??? цецо генков???

ами тоя чавдар що нищо не казвате за него......обърка буквално всички топки...ама всички....чак хвърлих дистанционното по едно време.......пеев, янкович няма да ги коментирам.......йовов то мисля че отдавна няма място там......то туй да не ти е черноморец бургас че да прайш хеттрик.....абе мафиа мафиа е този отбор.......ако наско беше пич щеше да каже че и йовов не става....той се изеба.......значи и левски са в мафиата
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 581
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #55 -: 29 Март, 2007, 00:20 »
ЦИРК!
Не знам Стоичков как има очи още. Смешен състав, смешна схема и никаква идея.
Абе Зоран не е лош, но той е таран, все едно да пуснат Бербатов като плеймейкър. Спомнете си при Пламен Марков и при Херо Зоран не игра зле. Вагнер никога не ми е допадал, толкова ли няма ляв бек, да вземат Скерлев :). В Литекс нали имат няколко млади леви защитника. Единствено Томашич е железен от чужденците. Телкийски раздвижи играта на полувремето, само не разбрах защо смени Йовов а не Пеев?
И каква е тази схема с един нападател, все едно играем с Холандия?
Аз още един мач с хубав футбол при Стоичков не съм видял. Само ритат топката, и центрирания. Като Дунав при Феро :)
И пича провали 2 квалификации, при това групите не бяха трудни, тез Хървати при Пламен Марков ги напрайхме криви, а година по-късно ни биха с 1:3 в София.

Сега едвам се отървахме с Румъния, но ето че издънката не закъсня. Остава да изтърпим до края че оня каза че ако се провали тея квалификации ще се махне.

Как може в тази лесната група да не можем да пробием, гледам другите групи че там има по 2-3 гранда. Нашата е най-лесна. Едни Румънци само да надминем по точки. При това имаме не лоши единици, само някой да ги сглоби.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #56 -: 29 Март, 2007, 15:16 »
:(
Шведският рефер Йонас Ериксон и асистентът му Витберг не са зачели редовен гол на България във вчерашната европейска квалификация с Албания (0:0), показа анализ на репортери на Агенция "Фокус". На повторенията се вижда, че в 57-та минута топката е преминала изцяло голлинията при удар с глава на Александър Тунчев, след което албанският защитник Лала я избива. Реферите, обаче не реагираха. При анализа на положението се вижда категорично, че топката е поне на една линия с дясната обувка на вратаря Бекай, която от своя страна със 100 процентова сигурност е изцяло зад голлинията. Освен това, очевидно е, че топката е доста по-назад в сравнение с тялото на Светльо Тодоров, който е на самата голлиния.

fede

• Напредващ
  • Публикации: 353
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #57 -: 29 Март, 2007, 16:24 »
и какво?съдията пак виновен? :roll:
дори и така да е.наа отбор като Албания трябваше поне 3 гола да се вкарат,а и бяхме домакини! :evil:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fede »

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 581
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #58 -: 29 Март, 2007, 18:21 »
Бе ти вкарай 3 гола на тез смешници пък съдията ако ще и два да отмени! Той Сашо Диков ще го опрай Стоичков :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от iliobg »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #59 -: 29 Март, 2007, 20:13 »

Днес 7дни спорт много хард започват :twisted:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »