Автор Тема: Квалификации за Евро 2008  (Прочетена 43647 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #30 -: 23 Март, 2007, 20:43 »
Абе footmann като ти чета мненията по нагоре и последното.Ти сигурно ще иэпиташ душевен оргаэъм ако наще се провалят срещу албанските цигани и Стоичков бъде уплют нали.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #31 -: 24 Март, 2007, 09:41 »
Днеска топ мача е Гърция-Турция,няма спор просто че ще е страхотен спектакъл.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от millwall_fan »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #32 -: 25 Март, 2007, 14:07 »
Пицурка не брои България за фаворит
Румъния и Холандия ще се класират за финалите, твърди селекционерът след 0:0 в Ротердам
"Отборът на Холандия ще завърши първи в групата, ние ще сме втори и също ще се класираме", заяви селекционерът на румънския национален отбор Виктор Пицурка след нулемото равенството в Ротердам снощи.
Домакините пропиляха възможността с евентуална победа да си осигурят на практика класиране на едно от първите две места в групата, докато сега остават начело с 11 точки, но с по 8 ги следват България и Румъния.

За разлика от колегата си Ван Бастен, Пицурка бе доволен от играта и резултата.

"Дойдохме, за да победим или да постигнем задължително равенство. Моите футболисти играха с тази мисъл през целия мач", заяви наставникът.

"Много съм доволен от моите момчета, те изпълниха на 100 процента указания ми - да останат добре организирани и концентрирани през целия мач и да играят на контраатаки - допълни Пицурка. - Играем все по-добре от мач на мач и съм оптимист, че ще се класираме. Доказахме го и днес, когато принудихме най-добрия отбор в групата ни да играе слабо на собствения си стадион".

"Ще има промени в състава още за следващия ни мач със Словения - заяви селекционерът на холандския национален отбор Марко ван Бастен след безличното равенство у дома с Румъния. - Тепърва ще анализирам защо играхме слабо и ще направя нужните корекции. Това, което веднага се набива на очи, е липсата на идеи в средата на терена. Не може при наличието на трима наши нападатели халфовете да ги търсят непрестанно само с дълги пасове".

В предстоящия мач в сряда със Словения отборът на Холандия, освиркан снощи от публиката в Ротердам, ще трябва да победи на всяка цена, за да не постави под съмнение водачеството си в групата.

От Топспорт.бг
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #33 -: 25 Март, 2007, 14:43 »
Лошо,че холанците не победиха Румъния(а и не заслужаваха).Румъния ми се видяха доста добър отбор,ще ни е адски трудно тука в София с тях.Холанците униклано слаби,просто ако бяха в по тежка група надали щяха да видят европейското.Тука в София явно съм се подлъгал,че са няква сила,ама явно ние сме били адски слаби.

vilio

• Напредващ
  • Публикации: 823
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #34 -: 25 Март, 2007, 14:52 »
много ми е 4удно кои 4 футболисти ще отреже стоичков за мача с шиптърите...в момента са 22, а той има право само на 18......смятам че е голяма грешка налагането на цялата защита на левски.......тия хора от 2-3 години играят със същата защита и ве4е нямат никаква конкуренция между тях си........също така смятам че лусио вагнер и топузаков нямат място в националния

за мене защитата трябва да изглежда така: кишишев,тунчев,илиев(томашич) и ангелов. всичко друго е пунта мара
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vilio »
Да бъдем пъъъъърви ааааааааале-и никoй никъде няма да ни спреееееее

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #35 -: 25 Март, 2007, 19:22 »
Цитат на: "DR.KUCHO"
Абе footmann като ти чета мненията по нагоре и последното.Ти сигурно ще иэпиташ душевен оргаэъм ако наще се провалят срещу албанските цигани и Стоичков бъде уплют нали.

Душевен оргазъм няма да изпитам. Просто съм реалист за себе си. За мен и срещу Румъния и срещу Холандия не бяхме достойни за Х-а.

Все пак мисля, че няма да се класираме за Европейското. Ако това се случи страшно много ще се радвам т.к. към момента съм го отписал.

Ехх... сега ако бием Албания с 2-3 гола разлика каква радост ще настъпи из форума :wink:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #36 -: 28 Март, 2007, 18:01 »
Над 20 хиляди са по трибуните а големия спор кой ще е капитан капитан е най добрия ни футболист Митко Бербатов.
Айде да пожелаем успех на нашите лъфчета.

DR.KUCHO

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #37 -: 28 Март, 2007, 18:53 »
първото сме много эле,дано второто да вкара ме и да бие че направо не энам.тоэ Янкович ко праи на терена, мъка, мъка

Footman

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #38 -: 28 Март, 2007, 19:53 »
първото сме много эле,дано второто да вкара ме и да бие че направо не энам.тоэ Янкович ко праи на терена, мъка, мъка
Ами вашият любимес Христо Стоичков го е пуснал на терена. Преди 5 дена написа:

Е сега какво? Трябва да го хваля ли Стоичков? Вярно е, че някои от нашите играха слабо (въпреки, че не съм напълно обективен т.к. не успях да изгледам целия мач), но в такива моменти вината се търси в треньора.

DR.KUCHO

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #39 -: 28 Март, 2007, 19:56 »
беэ коментар не энам ко да напиша

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #40 -: 28 Март, 2007, 20:03 »
Еее, баси и сега ако не си подаде оставката Стоичков, не знам кво трябва да правим, да стискаме палци Люксембург да ни обърне в София ли?
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Slex »

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #41 -: 28 Март, 2007, 20:03 »
Зоран титуляр  :?:
Пеев титуляр  :?:

Да се маха час по-скоро тоя смешен "треньор".То се видя , че на европейско няма да отидем ,въпреки че имаме потенциала и много добри футболисти, ама .... ташак.Да идва някой друг тренер да гради отбор за световните квалификации..
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от BeHuTo »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #42 -: 28 Март, 2007, 20:13 »
Просто незнам ще се хвъля през терасата....Толкова съм разочарован,че няма накъде.Днес се събудих и си казах:Е днес ще бъде хубав ден националният отбор ще играе ще има емоции..е да имаше емоции ама за жалост отрицателни.Толкоз много защитавах Христо Стоичков,толкова бях уверен,че ще се класираме за европейското явно съм бил доста наивен.Какво прави тоя шибан сърбин Янкович в националият ? По некъдърен футболист не съм виждал да облича националната фанелка.Този Пеев ебати некъдърника,защо още от начало не пусна Телкийски който е в супер форма ? Трябваше да играем целият мач както второто полувреме.Каквото и да си говорим мача свъриши,шансовете за класиране също.

Footman

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #43 -: 28 Март, 2007, 20:22 »
Ще се усетите вие... срещу Румъния 2 удара 2 гола... късмет
Срещу Холандия малко приличахме на "Опълченците на Шипка", днес си бяхме жалки. Албания неможеш да биеш а на европейско ще ходиш...

Жалкото е, че със Стоичков изтървахме Германия 2006 а сега по всяка вероятност ще изтървем и Евро 2008.

Ако стане някакво чудо и Румъния или Холандия направят непоправими грешки (което просто няма да стане, но да погледнем хипотетично) и се класираме за Евро2008 за мен Стоичков си остава същото треньорче.

DR.KUCHO

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #44 -: 28 Март, 2007, 20:27 »
до сега эащитавах стоичков, но сега се чудя эащо съм бил толкова наивен