Автор Тема: Квалификации за Евро 2008  (Прочетена 38681 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #15 -: 03 Септември, 2006, 23:53 »
Все пак е Българин. Същото щях да говоря, ако беше и Тиаго Силва, а не Вагнер. И сърби, хървати и други подобни също не искам ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fcdunav »
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2001
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #16 -: 03 Септември, 2006, 23:54 »
И сега какво стана ? Кой ще играе срещу Словения. Валери ли ??? А според мен трябва Иванков да варди . Направи доста добри игри за Кайзери ... Стоян Колев е слаб вратар (поне според мен) ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

fcdunav

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #17 -: 03 Септември, 2006, 23:56 »
Иванков ще варди. Божинов и Мартин нападатели. Бербатов е контузен. Сигурно Footman се радва  :evil:   :roll:

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #18 -: 04 Септември, 2006, 09:35 »
Бе нападателите не са проблем, проблема е да не сме пак без халфове както в първия мач (Пеев,Кишишев...Янкович)...ако халфовете си свършат работата, който и да е отпреде ще стигнем все до някой гол.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #19 -: 04 Септември, 2006, 12:50 »
fcdunav - въобще не ме разбра.

Той е нападател който има страхотен голов нюх и може да играе добре с гръб към вратата след което да се обърне и да вкара. Харесвам Бербатов и то доста, но лично за мен е глупост да бъде сам напред. Или поне офанзивните трябваше да играят по близо до него. Че е муден, муден е. Аз съм последния който дели играчите на червени и сини.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Footman »

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #20 -: 07 Септември, 2006, 21:29 »
След мача с Румъния всеки критикува Стоичков вепреки важната спечелена точка като гост на пряк конкурент.
Миналата година отбора като не вървеше добре всички журналисти питаха Стоичков защо не вика Георги Пеев сега го викна той игра слабо и всички журналисти му викат как може да пуска Пеев,това били мениджърски интереси да могат да го продадът с Лъчо Танев и да може и Стоичков да вземе някой лев,защото той сигурно няма.
Не защитавам Стоичков защото го познавам,но за някой неща не сте прави не само вие но и журналистите.
КАДЕ СА СЕГА КРИТИЦИТЕ НА СТОИЧКОВ.
АРЕ СЕГА КАЖЕТЕ НЕЩО ЛОШО ЗА НЕГО.
АЗ ЩЕ КАЖА БЪЛГАРИЯ-СЛОВЕНИЯ 3:0.
БЪЛГАРИ ЮНАЦИ.
 :D  :D  :D

fcdunav

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #21 -: 07 Септември, 2006, 21:41 »
И на мен някои хора ми развиваха разни теории, че или ще бием много трудно или мача е Х. Мартин Петров беше прав като каза на журналистите, че не са българи. Ко стана с трудната победа ? Реалния резултат даже беше 5-6 на 0, но съдията попречи с безумните си отсъждания.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #22 -: 07 Септември, 2006, 23:30 »
Никога не съм критикувал Стоичков и никога няма да го нарпавя защото е дал толкова много на българия че просто нямаме право.Защо в България винаги трениорите са били виновни.Пламен марков бил мек,Стоичков много груб.За мене Стоичков е идеалният трениор заради това че внася респект и дисциплина.И на кои болни мозъци би им хрумнало това че Стоичков ще се занимава с мениджърски работи.Човека си е богат има авторите и имидж защо му е да се занимава с такива глупости.

Footman

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #23 -: 08 Септември, 2006, 19:57 »
Цитат на: "crisronaldo"
АЗ ЩЕ КАЖА БЪЛГАРИЯ-СЛОВЕНИЯ 3:0.
БЪЛГАРИ ЮНАЦИ.
 :D  :D  :D

На теб Словения ли ти е критерий? И аз се радвам за победата, но въпреки че рефера ни ряза първото полувреме пак си беше отвратително. Второто полувреме играхме прекрасно, но въпреки всичко това си е Словения.

spurs

• Напредващ
  • Публикации: 280
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #24 -: 09 Септември, 2006, 03:48 »
Footman,ok...Словения беше...затова 3:0...преди беше Румания...пряк конкурент....Х навън...както и да го представя пресата ЗА МОМЕНТА сме доста напред....не казвам ,че няма нужда от критика,но за момента фактите са в полза на Стоичков!
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от spurs »
Live And Let Die Tonight!!!Every Night!!!

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #25 -: 09 Септември, 2006, 13:46 »
Фактите с оглед на написаното на хартия: 4 точки и 3:0 говорят в полза на Стоичков.....но фактите за тия, които са гледали мача с Румъния са коренно различни  :idea: Казах вече тая смешна 1 точка (с 2 удъра 2 гола, като първият ни удър след 80 мин. на мача) въобще не ме ебе....Словения са футболно джудже и не може да са критерий...,а и добре, че се контузи Бербатов...Стоичков да му дойде акъла в главата да викне Мечо и Йовов (най-вече първият...който просто задължително трябжа да е титуляр от дясно....оня манекен с опашката да си ходи в "Звезда" да бяга като кон с капаци напреде)....

Както и да е ще видим какво ще стане в оставащите мачове, защото и миналата година Стоичков беше "голям" след хикса в Хърватска и някви смешни победи, но после видяхме какво стана.

И не на последно място искам да кажа, че както Стоичков е накарал всички българи да се гордеят с него...така до 1 година ще ни накара да се срамуваме със просташките си и селски изпълнения...визирам първо още предните квалификаций (отношение към шведи,журналисти и т.н.) и особено сега изгонването на румънските журналисти от пресконференцията и изказването, че когато тои карал мерцедес те карали колелета....абе просто без коментар.

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #26 -: 23 Март, 2007, 14:53 »
дано в вторник да победим Албания,много се надявам да се класираме за Евро 2008,но пътя ще бъде много труден,Холандия със сигурност ще заеме първото място а ние и Румъния ще спорим за второто,билетата за мача България-Албания са 15 лв за сектор "А",10 лв за "Б", по 5 лв за "В" и "Г".Наи интересното домакинство от оставащите квалификации е мача с Румъния есента,много съм навит да отида да гледам

Anonymous

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #27 -: 23 Март, 2007, 15:33 »
Според мене ще бием албанците със 2-0

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #28 -: 23 Март, 2007, 18:28 »
СПОКО БЕ ЩЕ ТРЕСНЕМ ШИПТЪРИТЕ С 4-1 :boXxX
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от DR.KUCHO »

Footman

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #29 -: 23 Март, 2007, 20:36 »
Цитат на: "Vito"
Фактите с оглед на написаното на хартия: 4 точки и 3:0 говорят в полза на Стоичков.....но фактите за тия, които са гледали мача с Румъния са коренно различни  :idea: Казах вече тая смешна 1 точка (с 2 удъра 2 гола, като първият ни удър след 80 мин. на мача) въобще не ме ебе....Словения са футболно джудже и не може да са критерий...,а и добре, че се контузи Бербатов...Стоичков да му дойде акъла в главата да викне Мечо и Йовов (най-вече първият...който просто задължително трябжа да е титуляр от дясно....оня манекен с опашката да си ходи в "Звезда" да бяга като кон с капаци напреде)....

Не само и с Холандия си беше голям късмет 1-та точка...