Автор Тема: EN/BG  (Прочетена 3021 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1255
  • Одобрение: +25/-6
    • Профил
EN/BG
« -: 30 Юни, 2006, 17:38 »
ОК, значи има нещо, което ми прави неприятно впечатление в началната страница на сайта и това е, че е някаква странна смесица между английски и български. Блъска доста на чалгаджийница, нещо като клип на Глория, в която ни в клин, ни в ръкав се мятат някви надписи Gloria на латиница, при положение, че девойката е за местна консумация така или иначе. Та така и с нашия сайт. Не мога да кажа, че е недопустимо, но най-малкото е кичозно и признак на безвкусие да се слагат надписи на английски в частност и на латиница като цяло, при положение че самото съдържание е на български. Ако имахме секция с инфо за отбора на английски, тогава - ОК, но при положение, че не е така, предлагам надписите
ENTER да се заменят с ВХОД
Official Website с Официална страница
Флаш презентацията също да бъде на български.

И, една препоръка малко в страни от тази. На въвеждащата страница да се махне това турско синьото и тя също да бъде издържана в цветовата гама на index1.html - т.е. светльо или небесно синьо, каквото е там и бяло.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Slex »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 07 Юли, 2006, 11:27 »
Това го бях казал същото преди 1 година поне...началната страница е много зле въобще не трябва да я има... :idea:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 07 Юли, 2006, 11:28 »
това бях аз
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

fcdunav

• Напредващ
  • Публикации: 500
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
    • http://www.fcdunav.com/
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 07 Юли, 2006, 12:41 »
Сега имам изпити, но след десетина дни ще съм свободен. Ще гледам да я променя малко и ако не ви харесва ще я махна.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от fcdunav »
Brigade Veterans Dunav Rousse Hooligans !