Автор Тема: Offtopic  (Прочетена 390620 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2005
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
Offtopic
« -: 20 Май, 2006, 15:45 »
Предлагам тук да пишем всички неща , за които няма теми , а и не си струва да отваряме нови , само за 2-3 мнения . Съжалявам , че толкова късно я отварям след предложението , ама няма значение , айде изливайте си душите ! :)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Evg0` »
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Red Herring

• Напредващ
  • Публикации: 426
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #1 -: 20 Май, 2006, 16:27 »
ОК  :P

Някой знае ли защо от 3 седмици няма канал3? Аз съм абонат на КИС. Не мога да гледам Сашо Диков... Не заради друго ами заради репортажите от мачовете дето ги пускат.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Red Herring »

vzlatev

• Напредващ
  • Публикации: 230
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
    • http://ruse.start.bg
(Без заглавие)
« Отговор #2 -: 20 Май, 2006, 17:11 »
Цитат на: "Red Herring"

Някой знае ли защо от 3 седмици няма канал3? Аз съм абонат на КИС. Не мога да гледам Сашо Диков... Не заради друго ами заради репортажите от мачовете дето ги пускат.

ами аз се обаждах в КИС и казаха че ще го пуснат...обикновенно се оправдават че от София определят програмите нали са каблетел вече...инъче същото преди време ми казаха и за Евроком Пловдив където дават доста мачове... :twisted:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vzlatev »
Да живее Дунав-Русе!

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #3 -: 20 Май, 2006, 20:13 »

От няколко седмици по време на предаването на С.Диков се обаждат хора от цялата страна, които се оплакват , че нямат Канал 3. Той(Диков) обясни че Кейбъл Тел са излъчвали Канал 3, без да плащат на телевизията и за това Канал 3 не предават за Кейбъл Тел.

Доколкото знам Кейбъл Тел са собственици на КИС и най-вероятно КИС-а ще е без Канал 3 докато КТ и К3 не си оправят взимоотношенията.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

dimitrovv1991

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #4 -: 22 Май, 2006, 16:35 »
На влизане точно като е резюмето на мача само да питам - дузпата не я ли би Урумов ?
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.

thunderbirdCZ

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 37
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #5 -: 22 Май, 2006, 17:57 »
Сигурно е поправена новината по твой сигнал, защото сега пише, че Урумов е пропуснал да кара. Иначе Евго, баси изрудския аватар дето си си сложил :lol:
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от thunderbirdCZ »
България в сърцата ни!

dimitrovv1991

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #6 -: 22 Май, 2006, 21:06 »
Гледам да съм забавен :)

vzlatev

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #7 -: 23 Май, 2006, 10:58 »
голяма скука из форума тия дни...получи се това което се опасявахме да се изчерпи темата за Шумен....и така не ми става ясно ще има ли екскурзия и някаква организация?

Агитката пак разделена ли ще е?
Да живее Дунав-Русе!

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #8 -: 23 Май, 2006, 12:03 »
Da be! Палиш форда, вземаш 4 човека още. Ще ти платим и за паркинг. :D  И като тебе още поне 2-3 коли знам.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от dunavec »
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

vzlatev

• Напредващ
    • Профил
Спартак (Вн) се мести на стадиона в Бургас?
« Отговор #9 -: 23 Май, 2006, 16:17 »
Бургас/Варна. Бургас няма да остане без футбол с марка "А" група през новия сезон. Спартак (Вн), който вече спечели промоция за елитната дивизия, ще иг­рае домакинските си ма­чове на стадион "Наф­текс", научи "7 дни спорт". Причината - комплекс "Спартак" във Варна не отговаря на новите лицензионни изисквания, които влизат в сила от новото първенство. Има идея Нафтекс и Спартак да се обединят. Новият отбор, чието име все още не е ясно, ще продължи да играе в Бургас. Това ще стане обаче само ако Нафтекс не ус­пее да се върне в "А" гру­па следващото първенст­во.

агенция фокус

е това вече е върха...те тия са като гастролиращ цирк! какво ли се чудя...
Да живее Дунав-Русе!

Red Herring

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #10 -: 23 Май, 2006, 16:47 »
Палячовци са Спартак, какво да говорим?

ама на нашия стадион да вземат да му сложат седалки с облегалки и да поразредят малко местата. Онзи ден хем нямаше чак толкова хора, ама понеже всички на сянката искат и като седнат от двете ти страни плътно хора и става кофти.

Да намалят капацитета до 12,000 да речем и да сложат пластмасови седалки с облегалки. И това да не се чака спонсора да го прави, щото той интерес няма от тази работа, ами кмета да отпусне някой лев.

Иначе стадиона ни си е много добър.

А, и кенефите де оправят както казах в една друга тема. С едни стотина хилки ще имаме чуден стадион.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #11 -: 23 Май, 2006, 17:59 »
Палячовци са Спартак, какво да говорим?

ама на нашия стадион да вземат да му сложат седалки с облегалки и да поразредят малко местата. Онзи ден хем нямаше чак толкова хора, ама понеже всички на сянката искат и като седнат от двете ти страни плътно хора и става кофти.

Да намалят капацитета до 12,000 да речем и да сложат пластмасови седалки с облегалки. И това да не се чака спонсора да го прави, щото той интерес няма от тази работа, ами кмета да отпусне някой лев.

Иначе стадиона ни си е много добър.

А, и кенефите де оправят както казах в една друга тема. С едни стотина хилки ще имаме чуден стадион.

Pri kapacitet 12,000 q si pomisli ako igraem primerno sreshto Loko-pd, Litex, Levski, CSKA  i kato doidat 13 - 14 000 choveka, 1 - 2 000 zriteli trqbva da stoqt pravi li ..;]
Spored men na gradskiq trqbva da se opravi svetlinnoto tablo, da se sloji osvetlenie i da se boqdisat samo sedalkite, koeto spored men ne e zadyljitelno. (boqdisvaneto na sedalkite)
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Anonymous »

dimitrovv1991

• Фен
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #12 -: 23 Май, 2006, 18:25 »
12 000 са малко за голям град като Русе . Я си представи мач като този с Левски. Дойдоха 10 000 души в контрола при УЖАСНО време. Я си представете , че е мач от първенството , 2та отбора са с изравнени възможности 8) и Дунав се бори за шамп. титла :)  :roll:

Red Herring

• Напредващ
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #13 -: 23 Май, 2006, 19:04 »
Еееее, Вие бая се размечтахте  8)

12-13,000 са напълно достатъчно за нашия град и Дунав. Значи при голям интерес и добра игра може да се очаква максимум 10% от населението на града да посети мача. Вижте Локо и Ботев миналата седмица - 11,000 казаха че са били зрителите.

Като оставиш 1 сектор за клетка за гостуващия отбор и другите седалки ги разредиш с по 10 сантиметра от двете страни и сложиш пластмасови и ще стане някъде 14,000 капацитета.

Аз предпочитам да ми е комфортно на всеки мач, отколкото да чакам някой ден евентуално да се напълни стадиона до 20,000. Ами то може и никога да не стане... Дали ще са 15,000 или 20,000 и да се блъскаме като луди и да няма човек една вода къде да пусне...

А за седалките не сте прави. Дори и Спартак Вн с техния умирисник стадион имат пластмасови седалки с облегалки. Плюс това - съгласете се че и Русе има доста селяни дето плюят семки дето им падне.

С Добруджа съм си седнал и по едно времеаверчето ми казва - "виж си гърба" гледам целия в семки. Двама тъпанари седнали зад мен и си люпят семки и ме плюят. Е да ви е*а майката селска, не може ли на земята в краката си да плюете? Ако има облегалки - проблема със селянията е решен и няма да ми цапат дрешките  :roll:

А осветление - не ни трябва още. По-добре таблото да оправят. И да отворят северния вход. И кенефите - много е важно да има работещи кенефи, а не всеки да го вади в храстите и да пикае.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5520
  • Одобрение: +68/-9
    • Профил
(Без заглавие)
« Отговор #14 -: 23 Май, 2006, 23:11 »
Според мен, пластмасови седалки или найдобре такива, който се разтвържат като искаш да седнеш и се прибират като станеш, така и в сектора на агитката ще има повече място и няма кой да скача по седалките и да ги омърсява. А ако са пластмасови, нека да има сектор и за правостоящи, сектора на феновете на ФК Дунав. А ако има осветление, то ще е най-накрая, като останалата инфраструктура е оправена, и вероятно спортната зала построена ...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от vivanov »