Анкета

Как ще завърши срещата в Шумен?

Победа за домакините
1 (16.7%)
Равенство
2 (33.3%)
Победа за "драконите"
3 (50%)

Общ брой гласове: 6

Гласуването приключено: 07 Ноември, 2020, 13:25

Добавени събития

• СИ Трета лига: Шумен 2007 (Шумен) - Дунав (Русе) 6:1: 07 Ноември, 2020

Автор Тема: Шумен 2007 (Шумен) - Дунав (Русе) 6:1  (Прочетена 1074 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5759
  • Одобрение: +82/-10
    • Профил
Шумен 2007 (Шумен) - Дунав (Русе) 6:1
« -: 03 Ноември, 2020, 13:23 »
В събота гостуваме на един от фаворитите този сезон. Отбор който определено разочарова с представянето на като гост, но е безупречен домакин с 6 победи от толкова срещи на разпадащия се стадион "Панайот Волов". Головата разлика от домакинствата им е 22:4, като още в първи кръг обърнаха пасив от 0:2 на 3:2 срещу Спартак Варна.

Очертава се изключително труден мач за младите ни момчета, като всяка точка ще се приеме като успех.

За съжаление срещата ще се проведе без публика, а щеше да събере приличен брой публика. Поне клубът е подготвен с преките излъчвания в официалната фейсбук страница.
« Последна редакция: 09 Ноември, 2020, 14:05 от vivanov »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2907
  • Одобрение: +123/-20
    • Профил
Гостуване без публика е по-добре за крехката психика на нашите момчета.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1261
  • Одобрение: +44/-22
    • Профил
Лошо първо полувреме и логично губим с 0-2.
по-лошото, е че не показваме абсолютно никакви футболни достойнства.
Защитата не знае как да се нарежда при статични положения. Вижда се отчетливо и че не притежаваме кой знае какви чисто футболни качества (не че Шумен притежават де).Много за кратко владеем топката и сме се окопали в нашата половина и в редките случаи когато минем центъра и почти веднага губим топката. Аз наша опасна атака така и не видях.
Ако продължим мача по същия начин - отиваме поне на 5-ца...

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Гола вода сме, но най-вече при статичните положения. Ако не бяха те, Шумен нямаше как да вкара гол. Дано малко се посъвземем второто полувреме... :-\

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1261
  • Одобрение: +44/-22
    • Профил
Лошо първо полувреме и логично губим с 0-2.
по-лошото, е че не показваме абсолютно никакви футболни достойнства.
Защитата не знае как да се нарежда при статични положения. Вижда се отчетливо и че не притежаваме кой знае какви чисто футболни качества (не че Шумен притежават де).Много за кратко владеем топката и сме се окопали в нашата половина и в редките случаи когато минем центъра и почти веднага губим топката. Аз наша опасна атака така и не видях.
Ако продължим мача по същия начин - отиваме поне на 5-ца...

Ами ...познах ...
След такава загуба с 1-6, след такава малодушна игра и липса на елементарни футболни умения - няма какво да се коментира!

tipin

• Фен
  • Публикации: 1845
  • Одобрение: +55/-33
    • Профил
 До доста след полунощ имаше як купон в квартирата на едно от 'футболистчетата' изминалата нощ. Добре, че имам антифони за такива случаи.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2218
  • Одобрение: +80/-7
    • Профил
До доста след полунощ имаше як купон в квартирата на едно от 'футболистчетата' изминалата нощ. Добре, че имам антифони за такива случаи.

Кажи името му ! Нека стане обществено достояние и да видим какъв коментар и каква реакция ще има!!!
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

tipin

• Фен
  • Публикации: 1845
  • Одобрение: +55/-33
    • Профил

Кажи името му ! Нека стане обществено достояние и да видим какъв коментар и каква реакция ще има!!!

Ще го направя, като се повтори случката. Но мисля, че е редно да говоря с родителите му първо, все още са деца...
« Последна редакция: 07 Ноември, 2020, 18:46 от tipin »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3728
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Много ясно, купоните в нощта преди мача са запазена марка за българските футболисти. Да свикват от малки, така се тръгва по пътя на Божинката!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Ехейййй, те ако можеха да изминат пътя на Божинката...халал им вера!

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 450
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Много  ми се искаше ,да  мога да напиша поне една добра дума  за която да се хвана , но уви ...
Ръковоството да не  се извинява сега на феновете  , ами  яко ,ама яко да надърпа ушите на тези младежи . Ако искат да станат футболисти трябва труд , много труд и  желание и доза можене .
Момчета , " опичайте си ума "  и  помогнете поне малко на хората , който искат да ви дадат шанс . 

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2218
  • Одобрение: +80/-7
    • Профил
Много  ми се искаше ,да  мога да напиша поне една добра дума  за която да се хвана , но уви ...
Ръковоството да не  се извинява сега на феновете  , ами  яко ,ама яко да надърпа ушите на тези младежи . Ако искат да станат футболисти трябва труд , много труд и  желание и доза можене .
Момчета , " опичайте си ума "  и  помогнете поне малко на хората , който искат да ви дадат шанс .

Много ми харесва това ,което казваш...."...и помогнете малко на хората,които искат да ви дадат шанс".....И аз да добавя нещо...Момчета,даден Ви е ШАНС !!!!!!! Искате ли да ставате футболисти ,или не  моля изяснете се сами със себе си.....и после да няма обидени ,защото ще дойде и това време РАЗДЕЛНО !!!
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3728
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Нека все пак да не ги разпъваме на кръст. Играха срещу почти професионален отбор, най-добрия домакин в групата, съставен от физически здрави мъже. Резултатът е неприятен, но по-важното е да си вземат поука и да се отнасят отговорно към евентуалната си бъдеща професия като футболисти.

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 665
  • Одобрение: +28/-6
    • Профил
Едно е ония от състава ни в А група да ги мъмрим, че нищо не са играли - взимаха сериозни заплати, противно на твърденията по медиите, когато най-много реваха, реално всичко им е било платено, и пак се сърдеха и правеха тъпотии. Друго е да се сърдим на тия момчета. Ми че те не са пълнолетни даже. Да се изясняли. Ми звучи лесно. Ама това е именно най-трудната крача в съвременния футбол. На 17-18 да решиш ще ставаш ли професионалист или не, да избереш пътя си за следващите 10-20 години. И то тъкмо като пред теб се разкрива животът - с купоните, жените и всякакви други изкушения. Точно тук се къса и нишката, и много прилични школи с добри резултати в ДЮШ турнирите не изкарват качествени играчи за мъжкия състав. Така че не е никак лесно за момчетата. И това, че имат хъс и че са играли няколко години заедно далеч не е гаранция за някакви прилични резултати. Предвид, че повечето клубове, които играят само с ДЮШ реално не печелят точки, даже и това е много. И засега само с това разполагаме. 

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 552
  • Одобрение: +21/-3
    • Профил
Няма какво толкова да коментираме, играта беше потерсаваща. Купончетата в някой от футболистчетата са доста често явление като цяло, просто напоследък сменят местата :) ФАКТ е че получават шанс, който много от техните връстници въобще не получават, ФАКТ е, че сега купоните, жените и т.н. са в повече защото те са "футболисти" и им се обръща повечко внимание от женската част на обществото на техните години. Все пак този отбор с тези момчета, не беше от водещите на тяхната възраст в БГ, нормално е да падаме, но поне да падаме с игра, да се вижда желание, да допуснеш 10 гола от Попово и Шумен в 2 мача ми идва в повече лично на мен. Много е важно, както казахте по горе да се разберат със себе си - ще стават ли футболсити или не, защото ако мислъта е "то сега няма пари искат не искат ще играя" по-добре не...
САМО ДУНАВ !