Анкета

Колко публика ще присъства на Градския стадион?

по-малко от 1.000 зрители
5 (26.3%)
между 1.000 и 1.500 зрители
7 (36.8%)
между 1.500 и 2.000 зрители
6 (31.6%)
над 2.000 зрители
1 (5.3%)

Общ брой гласове: 19

Гласуването приключено: 29 Август, 2020, 18:34

Добавени събития

• СИ Трета лига: Дунав (Русе) - Спартак (Варна) 1:1: 29 Август, 2020

Автор Тема: Дунав (Русе) - Спартак (Варна) 1:1  (Прочетена 2226 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Champion

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 61
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Здравейте, фен съм на Лудогорец , Писал съм тук няколко десетки пъти, когато имахме дербита на по-високо ниво.
Сега естествено следя и В групата защото имаме отбор там - Лудогорец 3, момчета набори 2003 и 2002г.
Интересно е че живея във Варна , в квартала на Спартак Варна, та затова и има връзка в темата. Така че имам интерес във В група поради участието на родния ми отбор Лудогорец, отбора от града в който живея и Дунав - отбор който също ми е симпатичен, тъй като имам много роднини в Русе :)

Понеже видях, че се обсъжда предаването онлайн , мога да кажа че Лудогорец излъчхваха мача с Кубрат по фейсбук и по клубната телевизия. Това значи, че няма авторски права в този смисъл както са А и Б група.

За мача ...със Спартак съм за Спартак по обективни причини, но пожелавам успех нататък на Дунав. Харесва ми вашия ентусиазъм и това е смисъла на фенството - да предизвиква емоции !

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1445
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
Видях продажбата на билетите онлайн.
В мен се породиха няколко въпроса.
Ако си купя билет за 10 или 20 лв то ще имам ли достъп до сектора под козирката, след като при закупен от 5 лв - може? И ако да - защо не е отбелязано при цената на билета?

Аз си купих VIP за 50лв. Купи си билет и ще ги разменим  ;) И без това не мога да присъствам. Не се майтапя, за съфорумци бих го направил.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3707
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Здравейте, фен съм на Лудогорец , Писал съм тук няколко десетки пъти, когато имахме дербита на по-високо ниво.
Сега естествено следя и В групата защото имаме отбор там - Лудогорец 3, момчета набори 2003 и 2002г.
Интересно е че живея във Варна , в квартала на Спартак Варна, та затова и има връзка в темата. Така че имам интерес във В група поради участието на родния ми отбор Лудогорец, отбора от града в който живея и Дунав - отбор който също ми е симпатичен, тъй като имам много роднини в Русе :)

Понеже видях, че се обсъжда предаването онлайн , мога да кажа че Лудогорец излъчхваха мача с Кубрат по фейсбук и по клубната телевизия. Това значи, че няма авторски права в този смисъл както са А и Б група.

За мача ...със Спартак съм за Спартак по обективни причини, но пожелавам успех нататък на Дунав. Харесва ми вашия ентусиазъм и това е смисъла на фенството - да предизвиква емоции !
Добри спомени от мачовете ни с Лудогорец през първия сезон в Първа лига - 2016/17. Играхме като равен с равен и във всеки от четирите мача имахме реална възможност за победа или поне за равен (при загубата 3:5). Може би за това допринесе и фактът, че "Лудогорец Арена" беше домакинският ни стадион почти цял сезон.

Надявам се да се възобнови излъчването на мачовете, както беше с контролните срещи предишните сезони. Това е не само прищявка на феновете, а е добре и от маркетингова гледна точка. Дунавци от София и чужбина купуват билети онлайн, често за по-големи суми и най-малкото, което могат да получат, е пряко излъчване на срещите. Това ще затвърди интереса към отбора и ще доведе до поддържане, а защо не и увеличаване, на приходите от билети.

Само ДУНАВ!

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10518
  • Одобрение: +171/-52
    • Профил
Видях продажбата на билетите онлайн.
В мен се породиха няколко въпроса.
Ако си купя билет за 10 или 20 лв то ще имам ли достъп до сектора под козирката, след като при закупен от 5 лв - може? И ако да - защо не е отбелязано при цената на билета?

Да, имаш достъп до козирката. Просто пропускът е наш, че тоа не е описано в правилата. От 50 лева нагоре, имаш и достъп до ВИП сектора. Скоро ще пуснем и комбинирани билети за цели компании.
Only the dead fish follow the stream

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1445
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
Дано добрите новини като тази, стават все повече и Дунав стане отново притегателна дестинация за футболистите, а не тези свързани с клуба, да се чудят как да се спасят час по скоро, както ставаше през последните няколко години:
https://www.kotasport.com/dunav-uredi-napadatel-ot-italia/

Идеален повод да вгорчим празника на варненци още на следващия ден  :)
https://www.kotasport.com/spartak-varna-sas-spetsialna-iznenada-za-chrd-na-kluba/
« Последна редакция: 22 Август, 2020, 20:02 от boti4eli »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5734
  • Одобрение: +81/-10
    • Профил
Една от многото статии след пресконференцията днес - РусеИнфо:

Възраждането на ФК Дунав върви с пълна сила, отборът ще се завърне в елита
« Последна редакция: 25 Август, 2020, 10:49 от vivanov »

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Онлайн продадени са вече 47 билети за мача в събота, на обща стойност 649 лв.

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 167
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Браво много добре се движим! Ще се получат нещата, време трябва.

В социалните медии част от нашите привърженици не могат да разпознаят отбора за съжаление.. В смисъл, че го асоциират с бившите собственици или пък се възмущават, че сме фалирали (което само по себе си е шокиращо, тъй като има ново ръководство, а не нов отбор).

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Това е в кръга на нормалното. Дунав има широка аудитория и не може всички да са винаги отлично информирани. Асоциацията след изпадане от Първа лига и доброволно отказване от участие във Втора лига е точно фалит и ново начало, което последните 20 години и нещо не се случва за първи или втори път.

Желаем в събота атмосферата на стадиона да надмине като емоции повечето срещи от кръга на Първа лига. Канете приятели и говорете за Дунав, обеснявайте, купувайте и подарявайте билети на тези, които иначе не биха отишли. Всеки един от нас може да допринесе с нещо за развитието на клуба.

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Клубът отчита към този момент 70 билети продадени онлайн на стойност от 1.093,00 лв.

venci55

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 53
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Здравейте,
Има ли вариант да се гледа мача някъде,че не съм в Русе.

rusensko_vareno

• Дунавец
  • Напредващ
  • Публикации: 550
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
0:0 на полувремето.

Много мъжка игра на нашите, Спартак имат около 55-60% владение, но само един точен удар във вратата и около 2-3 неточни. Нашите имаха няколко опасни бързи контраатаки.
Около 80 души агитка от Варна и не повече от 1,000-1,500 русенци по моя преценка.

jimi_hendrix

• инжИнера
  • Стартиращ
  • **
  • Публикации: 24
  • Одобрение: +0/-0
  • Седя и мисля, по едно време, гледам - а, само седя
    • Профил
Dunavmost пише "мощна агитка над 100 души от Варна"...
Дано не надвикат нашите...

rusensko_vareno

• Дунавец
  • Напредващ
    • Профил

rusensko_vareno

• Дунавец
  • Напредващ
    • Профил
Мач в момента не се играе, играч на Спартак ляга не терена на всеки 40 секунди игрово време