Анкета

Колко публика ще дойде на ст. "Дунав" за първия официален мач в СИ Трета лига?

до 300 зрители
2 (8.3%)
до 500 зрители
5 (20.8%)
до 800 зрители
5 (20.8%)
до 1.000 зрители
7 (29.2%)
над 1.000 зрители
5 (20.8%)

Общ брой гласове: 24

Гласуването приключено: 16 Август, 2020, 12:20

Добавени събития

• СИ Трета лига: Дунав (Русе) - Спортист (Генерал Тошево) 4:1: 16 Август, 2020

Автор Тема: Дунав (Русе) - Спортист (Генерал Тошево) 4:1  (Прочетена 2040 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 167
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Стана ли интересно във ФБ страницата на отбора, че фен на Генерал Тошево също взе отношение относно изображението на емблемата на Спортист. Сигурно ще има и гостуващи фенове.

Винаги съм изпитвал удоволствие от аматьорския футбол: Трета и Четвърта лига. Футболът в малките градове и села е социална активност и място за забавление (подобно на дискотеките, барчетата в големите градове) , каквато е и оригиналната идея на този развлекателен спорт, неопетнен от мерканитлността. Мачове по време на селски сборове, приповдигната атмосфера, все елементи на романтичния футбол.

Естествено, дали петият по големина град в България, както и няколко други големи градове, трябват да имат отбор в аматьорския футбол е съвсем друга бира. Но едно е сигурно присъствието ни в Трета лига ще ни донесе много емоции.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 387
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
Аз ще вкарам едни 50 лв. Все едно като абонаментна карта.

Ще има много народ си мисля. Ново начало. Това ще ми бъде и първият и последният мач за сезона, понеже живея в чужбина.

Колко е официалният капацитет на стадион Дунав? Защото нали има 30 или 50% ограничение? Да знам колко по-рано да отида?  :D
Спомням си, че според статистика, която ми е попадала, клубният ни стадион биваше считан, като спортно съоръжение с 12 хил. места. Но това от времето, когато седалките ги изработваха от по няколко реда успоредни дървени фризове несепарирани  индивидуално.

Чест и почитания за всички, които направиха възможно марката Дунав да продължи да съществува.

Arch, няма да сме на ст. "Градски" този сезон, а на ст. "Дунав" в кв. Здравец, който няма седалки.

Утре си закупувам билет със солидна сума аз. Ако е възможно да публикувате в събота още веднъж моментния статус с билетите.
OK, ясно ми е. Пиша за това, как в МИНАЛОТО изглеждаше нашият клубен стадион - т.е. ст. "Дунав" . Градският не ни е клубен, а  официален  стадион за цял Русе.

Пък да се похваля, че и аз вече съм с билет.
« Последна редакция: 13 Август, 2020, 17:29 от Arch »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5734
  • Одобрение: +81/-10
    • Профил
Към този момент са продадени 68 билети онлайн на стойност 1.200 лв. И това 3 дена и половина преди събитието. Похвално!

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 428
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
Супер! Много добра инициатива на ръководството на отбора. Аз мисля, че най-евтиния билет трябва да е 5 лева. 2 лева ми се вижда твърде малко.
« Последна редакция: 13 Август, 2020, 14:15 от BeCkSa »

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Да не забравяме все пак, че сме в Трета лига и други отбори пускат дори при свободен вход. Освен това няма намаление за пенсионири, така цената от 2 лв е оправдана и никой не може да се оплаче. Който иска ще даде повече, както се процедира в момента.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1242
  • Одобрение: +43/-21
    • Профил
Браво за инициативата с онлайн билетите!
Направете такава и за гостуванията!

Аз за жалост няма да съм на стадиона, но се включих с билет за 50 лв  ;D

Само Дунав!

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 167
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Колеги,

Ако мога да Ви попитам, някой правил ли е проектно проучване колко би струвало да се сложат седалки на ст. "Дунав" и колко би струвало. Както и трябва ли да се мине през "РД Инвест" ака "Доктор Инвест", за да се случи?

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Вече са продадени онлайн 85 билети на обща стойност от 1.511,00 лв.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 780
  • Одобрение: +25/-10
    • Профил
Колеги,

Ако мога да Ви попитам, някой правил ли е проектно проучване колко би струвало да се сложат седалки на ст. "Дунав" и колко би струвало. Както и трябва ли да се мине през "РД Инвест" ака "Доктор Инвест", за да се случи?
Опасявам се, че не е добра идея теренът на градския да остане дълго време неизползван. Случи ли се така, един ден, когато потрябва, просто няма да го има. Два метра тръни и бодили ще е. Такъв е за съжаление манталитетът по тези земи, не разчитайте на съвестни стопани.

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 246
  • Одобрение: +7/-7
    • Профил
Закупих 2 билета и ще ги гледам от Америка.
Dunav is being loved all around the world !

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1445
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
Ще гледамЕ, ако дават мача някъде. И аз купих, още като ги пуснаха :D

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3707
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Убеден съм, че хората, от които зависи това, ще положат усилия за предаване на срещата. Виждам, че мачовете от двете южни групи се стриймват в интернет платформа. На Север все още няма излъчен мач през новия сезон, но някои срещи от предния са излъчени по Спортал ТВ. Ако няма някакви обструкции от страна на евентуалния държател на правата (ако има такъв), не би трябвало да е проблем да се организира собствено излъчване.

WorldWideDunav

• Напредващ
    • Профил

Ши гледамИ разбира се!

Видях по-нагоре някъде, някой колега беше споменал, че мача ще се предава пряко по фейсбук страницата на отбора и официалният сайт. Това означава ли, че ще имаме карантина за тези, които са в чужбина?

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3707
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил

Ши гледамИ разбира се!

Видях по-нагоре някъде, някой колега беше споменал, че мача ще се предава пряко по фейсбук страницата на отбора и официалният сайт. Това означава ли, че ще имаме карантина за тези, които са в чужбина?
Май тази пандемия ни идва в повече напоследък.  ;D

WorldWideDunav

• Напредващ
    • Профил
ХаХаХа!😂

Нямам коментар колега, това беше добро от моя страна! Иначе ще имаме ли Картина хахахах?