Анкета

Колко публика ще дойде на ст. "Дунав" за първия официален мач в СИ Трета лига?

до 300 зрители
2 (8.3%)
до 500 зрители
5 (20.8%)
до 800 зрители
5 (20.8%)
до 1.000 зрители
7 (29.2%)
над 1.000 зрители
5 (20.8%)

Общ брой гласове: 24

Гласуването приключено: 16 Август, 2020, 12:20

Добавени събития

• СИ Трета лига: Дунав (Русе) - Спортист (Генерал Тошево) 4:1: 16 Август, 2020

Автор Тема: Дунав (Русе) - Спортист (Генерал Тошево) 4:1  (Прочетена 2039 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5734
  • Одобрение: +81/-10
    • Профил
Започваме сезон 2020/21 в добре позната Североизточна Трета лига с домакинство на новобранците от Генерал Тошево. Целта този сезон е да се преструктурира клубът, стъпи на здрава основа и положи начало на стратегическо градене на структури за един съвременен клуб, който да се превърне в кауза на града. Началото с представителен отбор, изграден от  старшата възраст, ще е трудно, но е крайно време да се преследват различни цели от временни успехи.

Купи си билет ОНЛАЙН!
« Последна редакция: 17 Август, 2020, 10:34 от vivanov »

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 167
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
С течение на времето ще станем боеспособен отбор, нивото на Елитните юношески групи е доста високо.

Този сезон никой няма да има очаквания, разбира се. Да се обиграе отборът, да се изградят дълготрайни структури, финанси и т.н.

Но според мен ще завършим на високо място в Лигата в края на сезона, предвид тазгодишната конкуренция. Може би само Спартак Варна са си запазили структурата и отбора, но само предполагам. Балчик май след Геша разпуснаха голяма част от отбора.

Да разцъкат юношите пък каквото стане. Ще сме на стадиона за първото домакинство. Аз лично ще накупя 10-15 билета, или ще даря.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1445
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
« Последна редакция: 11 Август, 2020, 07:27 от boti4eli »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2852
  • Одобрение: +120/-19
    • Профил
Този мач като първи за сезона е много важно да го спечелим! Една победа ще даде самочувствие на момчетата и надежда за ръководство, спонсори и фенове. Цената на билета ми се струва твърде ниска. Три лева би била и приемлива за публиката и малко по-доходоносна за клуба. Разбира се при положение, че дойдат над 1000 зрители(в което силно се съмнявам).

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Цената е съобразена и обмислена, затова няма намаление за пенсионери, но тези, които искат и могат да дадат повече, може да си закупят билет онлайн от 5, 10, 20, 50 или дори 100 лв и помогнат на клуба по този начин. Особено сега в началото са необходими средства за оперативните разходи, докато се водят разговори с потенциални спонсори, които да се включат с малки, но редовни суми.

thunderbirdCZ

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 38
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Аз се включих с 10 лв., но няма да мога да присъствам на стадиона.
България в сърцата ни!

Danube

• Напредващ
    • Профил
Аз ще вкарам едни 50 лв. Все едно като абонаментна карта.

Ще има много народ си мисля. Ново начало. Това ще ми бъде и първият и последният мач за сезона, понеже живея в чужбина.

Колко е официалният капацитет на стадион Дунав? Защото нали има 30 или 50% ограничение? Да знам колко по-рано да отида?  :D
« Последна редакция: 11 Август, 2020, 13:31 от Danube »

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
След като няма седалки е малко трудно да се определи точният капацитет.

Препоръчително е да се отиде по-рано в неделя. Рекламата за мача набира скорост. Всички отбори от школата ще бъдат представени на публиката преди начало на срещата.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1445
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
След като няма седалки е малко трудно да се определи точният капацитет.
Препоръчително е да се отиде по-рано в неделя. Рекламата за мача набира скорост. Всички отбори от школата ще бъдат представени на публиката преди начало на срещата.

В анкетата, като публика ще бъдат ли включена бройката от онлайн продадените билети? Ще бъде интересна статистика, а също и парите събрани от продажбата и дарения.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 387
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил

Ще има много народ си мисля. Ново начало. Това ще ми бъде и първият и последният мач за сезона, понеже живея в чужбина.

Колко е официалният капацитет на стадион Дунав? Защото нали има 30 или 50% ограничение? Да знам колко по-рано да отида?  :D
Спомням си, че според статистика, която ми е попадала, клубният ни стадион биваше считан, като спортно съоръжение с 12 хил. места. Но това от времето, когато седалките ги изработваха от по няколко реда успоредни дървени фризове несепарирани  индивидуално.

Чест и почитания за всички, които направиха възможно марката Дунав да продължи да съществува.

North

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 22
  • Одобрение: +7/-13
    • Профил
И аз си купих билет, макар и да съм в Америка. Ще следя резултата тук в сайта! Браво за инициативата с онлайн билети.

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Статистика с продадени билети онлайн и на място ще бъде публикувана след срещата в неделя.

Към този момент има продадени 45 билети онлайн, на стойност 820 лв.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1821
  • Одобрение: +52/-33
    • Профил
 Нали ще има  онлайн, виртуални билети и за гостуванията? 

Danube

• Напредващ
    • Профил

Спомням си, че според статистика, която ми е попадала, клубният ни стадион биваше считан, като спортно съоръжение с 12 хил. места. Но това от времето, когато седалките ги изработваха от по няколко реда успоредни дървени фризове несепарирани  индивидуално.

Чест и почитания за всички, които направиха възможно марката Дунав да продължи да съществува.

Arch, няма да сме на ст. "Градски" този сезон който е 12-13к към момента, а на ст. "Дунав" в кв. Здравец, който няма седалки.

Утре си закупувам билет със солидна сума аз. Ако е възможно да публикувате в събота още веднъж моментния статус с билетите.
« Последна редакция: 13 Август, 2020, 07:50 от Danube »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3707
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Похвална инициатива за продажбата на билети онлайн. Нещо, което въпреки призивите на част от привържениците, включително и в този форум, старото ръководство така и не въведе. Мисля, че ще има успех и приходите ще осигурят някаква, макар и минимална, основа, върху която да стъпи младият ни отбор.
Въпреки че са много млади, част от играчите ни вече имат опит в мъжкия футбол и това е предпоставка за добри резултати срещу "батковците" им от другите отбори. Мисля, че това ще си проличи още в неделя срещу "Спортист".