Анкета

Какъв ще е резултатът на баража за оставане в Първа лига?

Победа за Дунав (Русе) в редовното време
Победа за Дунав (Русе) в продълженията на редовното време
Победа за Дунав (Русе) след изпълнение на дузпи
Победа за Монтана 1921 (Монтана) в редовното време
Победа за Монтана 1921 (Монтана) в продълженията на редовното време
Победа за Монтана 1921 (Монтана) след изпълнение на дузпи

Добавени събития

• Бараж: Дунав (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) 1:4: 17 Юли, 2020

Автор Тема: Дунав (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) 1:4  (Прочетена 1958 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 151
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Дойде време и за решителния бараж за оставане в Първа лига срещу отбора на Монтана, който ще се проведе в петък от 20:00ч.

Ще бъде интересен и непредсказуем мач, предвид трудно предвидимия отбор на Монтана. Втора лига се прекрати през Май, а последният официален мач на Монтана беше през Март. Дунав е на пръв поглед фаворит в този мач, завършвайки плейаут групата с равенство и победа, докато отборът от Северозапада разчиташе предимно на контроли. Мотивацията и желанието ще изиграят голяма роля в такъв отговорен мач.

Днес, 14.07.2020, в централата на БФС ще бъде изтеглен жребият за новия сезон и вероятно ще се обяви и стадиона, на който ще се проведе баража.

Също така мачът ще се предава по Диема спорт, но съществува и вероятност мерките да не се удължат със затварянето на стадионите. Предприетите мерки бяха въведени до 15-ти юли (https://bfunion.bg/news/46918/0), така че същестува малък шанс да гледаме любимият отбор и на стадиона домакин.
« Последна редакция: 30 Юли, 2020, 13:12 от vivanov »

Danube

• Напредващ
    • Профил
Официално съобщение от БФС за баражите (https://www.bfunion.bg/news/46929/0):

17.07.2020 от 20:00ч    Дунав (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) - стадион "Славия", гр. София

18.07.2020 от 20:00ч    Царско село - Септември - Национален стадион "Васил Левски", гр. София

19.07.2020 от 20:30      Славия - Ботев - стадион "Славия", гр. София

« Последна редакция: 14 Юли, 2020, 13:29 от Danube »

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 357
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
Не особено подходящо място за срещата предвид, че нашите имат навика в последно време да пътуват в деня на мача...
ихтамнет

Danube

• Напредващ
    • Профил
Ами кофти късмет и за двата отбора, по-зле за Дунав, но уви.. какво да се прави.

Чакам утре решение на Министерството и на БФС дали ще удължат текущото положение. Ботев Пловдив излезе с позиция, че баражите трябва да са пред публика.

Аз съм базиран в София, така че, ако падне забраната, със сигурност ще подкрепя отбора.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2155
  • Одобрение: +72/-7
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 380
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
А не е ли някак тъпо точно това,  че искаме съдействие от мутрата  в момент, като този, когато толкова много хора излизат, за да му поискат оставката?
« Последна редакция: 14 Юли, 2020, 23:02 от Arch »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2821
  • Одобрение: +120/-19
    • Профил
Най-сериозният аргумент за преместване на мача в Ловеч е ,че София е инкубатор на заразата от вируса. И, важното е, че момчетата са се обърнали не само към Бойко, но най-вече към БФС и здравния министър. Лошото е, че няма да ни обърнат внимание и ще ни набутат в епицентъра на кризата, защото на БФС и Диема така им е удобно >:( >:( >:(

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1422
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
Наистина София не е най-подходящото място за провеждане на масови мероприятия в момента и заради това съм почти на 100% сигурен, че няма да допуснат публика. На всичкото отгоре не става въпрос за мачове на софийски или пловдивски отбори, гарнирани с лумпелските им агитки, защо да ни допускат? На баражите съм сигурен, че биха присъствали не повече от 1000 души на мач, което е супер лесно да бъде контролирано по всичките изисквания на провеждането им. Странното е и също, че се избират различни стадиони, включително и мачът за Суперкупата в Разград. Това доказва, че програмата и условията за провеждането на първенството ни, изцяло се определят от едно частно лице и медия, което е недопустимо и незаконно, защото това в крайна сметка е “държавното” ни първенство. Наистина, мачовете без публика, обезмислят мястото на провеждане, но въпросът е принципен.

Danube

• Напредващ
    • Профил
А не е ли някак тъпо точно това,  че искаме съдействие от мутрата  в момент, като този, когато толкова много хора излизат, за да му поискат оставката?

Съгласен съм с теб Arch! Боко го вземаха за Краля Слънце, да оправя всичко в държавата. Тук осъждам остро действието на Фенклуба, съдържанието е добре, но с адресат до Боко, това е абсолютно смехотворно. И тук ще се запра, че сме спортен форум, не политически.

Така е, предвид, че няма да има публика, Ловеч ми изглежда най-удачен вариант и за двата отбора, но сроковете за промяна са твърде малки и се съмнявам да има резултат.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1809
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил
  Трябва ли да се сърдим, че няма публика, след като първо при нас отпадна тази забрана? Видяхте какво беше по стадионите, дори в Русе.

jimi_hendrix

• инжИнера
  • Стартиращ
  • **
  • Публикации: 23
  • Одобрение: +0/-0
  • Седя и мисля, по едно време, гледам - а, само седя
    • Профил
Не съм запознат, нека знаещите да кажат. Изборът на стадион не е ли свързан и с наем на стадиона, как стои въпросът със съдиите - те в деня на мача ли пътуват и заминават, няма ли хотел (осигурен от кого?). Ако всичко излезе както подозирам - няма нищо лично, просто бизнес....

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 380
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
https://www.plovdiv24.bg/sport/983527.html
Как още не съм разбрал, че това е най-добрият футболен съдия.

venci55

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 52
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2155
  • Одобрение: +72/-7
    • Профил
https://7dnisport.bg/archives/118600?fbclid=IwAR3YQMmGdTZSEJrNWYyax2kyvn8zBeZGqndxM2GLSlAyE1XX9RLHLHl5W28

Ха добър ден....Един път стомна за вода ,втрои път стомна за вода, ама на третия път се чупи.....КЪДЕ СТЕ БРЕ...АЛПИН КОНЦЕПТ ИЛИ ТАМ НА МАЙКА ВИ ПУТКАТА КАКТО СЕ КАЗВАТЕ ...КЪДЕ СТЕ МЪРШИ ?????????????
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 357
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
Напълно разбираемо, сега остава да разберем къде ще се състезава отборът през новия сезон - Б или направо В група, явно и в 2-та варианта с юношите...
ихтамнет