Анкета

Какъв ще е резултатът от мача?  

Победа за Дунав (Русе)
Равен
Победа за Царско село (София)

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Царско село (София) 1:0: 13 Юли, 2020

Автор Тема: Дунав (Русе) - Царско село (София) 1:0  (Прочетена 1094 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 151
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
Предстои ни последното домакинство за футболния сезон 2019-2020 срещу Царско село – един удобен съперник за нас, предвид резултатите от редовния сезон. До понеделник ще следим ситуацията с двете положителни проби за COVID-19 в отбора ни, както и цялостната обстановка в страната и спорта, която ще има влияние върху бъдещо решение на БФС за затваряне на стадионите за публика.

Най-искрено се надявам това да е последната тема, която отваряме, за този сезон!

Успех на „Драконите“!

Днес, 09.07.2020, ще се проведе и футболната среща Царско село – Ботев (Враца) от 18:00, пряко по Новаспорт.
« Последна редакция: 30 Юли, 2020, 13:50 от vivanov »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3677
  • Одобрение: +125/-25
    • Профил
От утре всички спортни прояви отново ще са без публика.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1809
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1422
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
На Село се уплашиха
Селото си е Село. Това са гениалните идеи на Чичовото. Очаквам, ако загубят мача срещу нас, да почнат да реват, как целият им отбор е заразен, да обжалват пред ФИФА, папата и МОСАД.
п.п. Официално, без публика от утре  >:(
« Последна редакция: 09 Юли, 2020, 18:44 от boti4eli »

Danube

• Напредващ
    • Профил
68' Враца повеждат 2-0.

По-добрият отбор са..
« Последна редакция: 09 Юли, 2020, 19:27 от Danube »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2821
  • Одобрение: +120/-19
    • Профил
Ботев се спаси. Дунав да се готви за Монтана евентуално :(

papimed24

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 86
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Някои нали много хвалеха Селото, видяхме какъв отбор са и Чичовото какъв калпав треньор е.
Не знам защо нашите отидоха във Враца като на заколение и играха такова опълчение,  сякаш гостуваме в Разград, на Армията или на Герена - стадиони, където сме с изути гащи през последните три години.

Danube

• Напредващ
    • Профил
Някои нали много хвалеха Селото, видяхме какъв отбор са и Чичовото какъв калпав треньор е.
Не знам защо нашите отидоха във Враца като на заколение и играха такова опълчение,  сякаш гостуваме в Разград, на Армията или на Герена - стадиони, където сме с изути гащи през последните три години.

Прав си.. Аз си мислех, че Селото ще надделее, предвид мачовете през редовния сезон с Враца, но... Тотално ги разнищиха този мач.

Борим се понеделник, гледаме да не загубим и чакаме Монтана.

papimed24

• Стартиращ
  • **
    • Профил

Прав си.. Аз си мислех, че Селото ще надделее, предвид мачовете през редовния сезон с Враца, но... Тотално ги разнищиха този мач.

Борим се понеделник, гледаме да не загубим и чакаме Монтана.
  Чичовото е такъв некадърник, че не трябва да му поверяват дори отбор на детски ясли да ръководи. И това е факт независимо дали в понеделник ще ги бием или не.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2821
  • Одобрение: +120/-19
    • Профил
Нещо много се умълчахме след като сметките се оказаха без кръчмар(разбирай без треньор). Пак ще се повторя - постройката на отбора ни срещу Ботев Вр. беше малко сбъркана и това ни лиши от атакуваща мощ. Такава каквато показахме срещу Арда. Не знам защо дуото ни треньори смяташе, че равен във Враца ще ни стигне за директно спасение? Ядец! Схемата срещу Арда се оказа печеливша и трябва да се пробва за втори път срещу Селото за да сме сигурни, че можем успешно да я изпълним и на баража. Мисля си за 4-4-2 или дори 4-3-3. Зависи дали Дуде Ндонгала е излекуван от контузията си. И при всички случаи без Долапчиев, а Ненов по крилото.  Победата е без алтернатива! Почти всички от форума сме на мнение, че Монтана ще е по-лесен за елиминиране. Не знам какво мисли нашето разузнаване. Жалко , че Любен Николов няма да играе в най-решителните мачове :( Добре, че все пак останалите ни футболисти се оказаха незаразени! 

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 446
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Царско село (София) [13.07.20 18:15]
« Отговор #10 -: 11 Юли, 2020, 21:19 »
Долапчиев си е едно футболно разочарование . Мисля ,  че  някой от младите момчета биха били доста по-мотивирани . Както е тръгнало догодина  ще трябва да се залага на повече   от юношите от клуба . Чудя се  колко от " баш" играчите ще останат( дори и да успеят )  да запазят мястото на Дунав в лигата . В явна безтегловност сме  .... за съжаление . Обещания и  плащания в автобуса никак  , ама никак   не могат да ме убедят   , че  ни чакат  нови светли бъднини ! :( :(

tipin

• Фен
  • Публикации: 1809
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил
« Отговор #11 -: 11 Юли, 2020, 21:57 »
 Младите момчета ще бъдат мотивирани, но не може да се хвърлят в най-важният мач накрая. Със сигурност ще прегорят.
 Ако има някой достъп да регистъра, може ли да погледне какво става с прехвърлянето.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1422
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
« Отговор #12 -: 12 Юли, 2020, 03:14 »
Младите момчета ще бъдат мотивирани, но не може да се хвърлят в най-важният мач накрая. Със сигурност ще прегорят.
 Ако има някой достъп да регистъра, може ли да погледне какво става с прехвърлянето.
Също съм на мнение, че младите трябва да са в пълна готовност, така или иначе ще трябва да се прибегне до тях, но Долапчиев е много ценен с опита си, а това в такъв род мачове е изключително важно. Същото се отнася и до Дуде, който също не е в най-добрата си форма, но и двамата са способни само с едно отиграване да решат мач. В тази връзка, Любен ще ни липсва изключително много. На баража, срещу който и да е, трябва да излезем със самочувствието на фаворити, с по-смела схема на игра и мотивация като за финал.

papimed24

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #13 -: 12 Юли, 2020, 07:55 »
Нещо много се умълчахме след като сметките се оказаха без кръчмар(разбирай без треньор). Пак ще се повторя - постройката на отбора ни срещу Ботев Вр. беше малко сбъркана и това ни лиши от атакуваща мощ. Такава каквато показахме срещу Арда. Не знам защо дуото ни треньори смяташе, че равен във Враца ще ни стигне за директно спасение? Ядец! Схемата срещу Арда се оказа печеливша и трябва да се пробва за втори път срещу Селото за да сме сигурни, че можем успешно да я изпълним и на баража. Мисля си за 4-4-2 или дори 4-3-3. Зависи дали Дуде Ндонгала е излекуван от контузията си. И при всички случаи без Долапчиев, а Ненов по крилото.  Победата е без алтернатива! Почти всички от форума сме на мнение, че Монтана ще е по-лесен за елиминиране. Не знам какво мисли нашето разузнаване. Жалко , че Любен Николов няма да играе в най-решителните мачове :( Добре, че все пак останалите ни футболисти се оказаха незаразени!
  За пореден път ръковоството, в това число и треньорското се оказа извън час. Ние като фенове може да се заблуждаваме относно регламента, но е недопустимо в уж професионален ФК да не знаят по кои показатели ще се направи класирането при равенство в точките. Другият вариант, който звучи конспиративно и дори зловещо, е умишлено да се търси отиване на бараж, там мачът да бъде загубен и смешниците от Алпин барабар с Фена да се изсулят като пръдни от гащи. И в двата случая обаче е недопустимо подобно неглижиране на мач с един съвсем посредствен и възможен за побеждаване съперник. Аз също мисля, че е по-добре да играем срещу Монтана, освен това в тези дни, когато на властта краката се клатят, едва ли може да има някакво лобиране от управляващите в тяхна полза. А че за нас никой няма да лобира е пределно ясно. Дано само не ни третират като отбор на ГЕРБ, че тотално да ни отсвирят. В БФС са доказали нееднократно, че знаят откъде духа вятърът и че се възползват максимално от всяка промяна в горните етажи на властта.

papimed24

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #14 -: 12 Юли, 2020, 08:03 »

Нищо не става с прехвърлянето. Към момента - 12 юли, малко преди 8,00 часа няма подадено ново заявление за вписване
Ето състоянието на Делото на ПФК ДУНАВ, видно е, че последното подаване на документи е онова нескопосаното, което получи отказ:
Подавани документи   Регистрация   Подадено чрез   Резултат   
Заявление А5   20200618170514   Интернет   отказ
Заявление Г2   20200618164239   Интернет   вписване 20200624154721
Заявление Ж1   20190502114456   Интернет   прието
Заявление А5   20190425150928   Интернет   вписване 20190502121153 Указания от дата 02.5.2019 г. 10:51:35

Между другото, всеки може да проверява в сайта на Агенцията по вписванията - на адрес  https://public.brra.bg/CheckUps/Verifications/VerificationPersonOrg.ra, маркира се "Юридическо лице", въвежда се ЕИК  205642904, въвежда се кода от картинката и се проверява в колоната Дело