Анкета

Прогноза за мача?

1
2 (14.3%)
Х
7 (50%)
2
5 (35.7%)

Общ брой гласове: 14

Гласуването приключено: 21 Юни, 2020, 11:25

Добавени събития

• Първа лига: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) 0:2: 21 Юни, 2020

Автор Тема: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 1155 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2142
  • Одобрение: +71/-7
    • Профил
Re: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) [21.06.20, 19:00]
« Отговор #15 -: 21 Юни, 2020, 19:52 »
Засега направо"цепим мрака" перфектно развитие на мача за нас засега....Не че има някакво значение,но ...все пак ....
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1219
  • Одобрение: +39/-18
    • Профил
Re: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) [19.06.20, 21:00]
« Отговор #16 -: 21 Юни, 2020, 19:56 »
Твърда двойка!  :P

Говорих ви аз, но не ме слушате  :P

papimed24

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 76
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #17 -: 21 Юни, 2020, 20:01 »
Добра контрола правим :) Иначе абсолютно безпредметни и протоколни мачове са тези в двете осмици, единствено утре между Етър и Селото има малко интрига, надявам се болярите да очаткат СПА отборчето и да го пратят в нашата компания с врачани. Мисля, че едва ли някой би предпочел в опашкарската тройка съперник да ни бъде Етър, а не Селото :)
Въпреки че днес резултатът няма значение, браво на драконите за хубавите два гола и за бойката игра, пожелавам им само да се пазят от картони и контузии.

zlatunski

• Напредващ
  • Публикации: 104
  • Одобрение: +5/-4
    • Профил
« Отговор #18 -: 21 Юни, 2020, 20:50 »
Този мач за  Арда въобще не беше протоколен, но пък след добрите новини около Дунав настроението се завръща при нас. :)

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2142
  • Одобрение: +71/-7
    • Профил
« Отговор #19 -: 21 Юни, 2020, 20:54 »
Честита победа...не че има някаква значение в настоящата ситуация ,но все пак за самочувствие и престиж!!!Браво на момчетата !!!
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Slex

• Фен
  • Публикации: 1226
  • Одобрение: +24/-4
    • Профил
« Отговор #20 -: 21 Юни, 2020, 21:06 »
Победата беше важна от гледна точка на самочувствието. Две неща ми направиха впечатление. Първо, играхме с двама централни защитници, а не трима, както досега. Второ, включването на Димитър Тодоров. Играта му беше много стабилна, без излишни рискове и с навременни намеси.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1801
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил
« Отговор #21 -: 21 Юни, 2020, 21:25 »
 Съдията не се уплаши да поеме отговорност. Юли Ненов доста го пооритват напоследък. Радвам се и за новият капитан днес :)

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2802
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
« Отговор #22 -: 21 Юни, 2020, 21:31 »
Свежа кръв в редиците на Дунав-Димитър Тодоров, един 16-годишен дебютант на когото за самочувствието и увереността могат да завидят и два пъти по-възрастните му колеги! Браво!

jimi_hendrix

• инжИнера
  • Стартиращ
  • **
  • Публикации: 21
  • Одобрение: +0/-0
  • Седя и мисля, по едно време, гледам - а, само седя
    • Профил
« Отговор #23 -: 21 Юни, 2020, 21:40 »
Аз ли нещо не съм разбрал? В четворката (група Б) имаме 6 мача с разменено домакинство, т.е. след днес 3 домакинства и 2 гостувания. С 9 точки се изравняваме с Арда (ако те не спечелят нито точица). Враца няма да им даде, Ботев Пловдив още по-малко. Значи освен 3-те домакински победи трябва и добро голово съотношение с Враца. Моля запознатите с регламента да коментират.

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 472
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #24 -: 21 Юни, 2020, 21:42 »
Аз ли нещо не съм разбрал? В четворката (група Б) имаме 6 мача с разменено домакинство, т.е. след днес 3 домакинства и 2 гостувания. С 9 точки се изравняваме с Арда (ако те не спечелят нито точица). Враца няма да им даде, Ботев Пловдив още по-малко. Значи освен 3-те домакински победи трябва и добро голово съотношение с Враца. Моля запознатите с регламента да коментират.
Мачовете са само три. Тоест остават гостуване на Ботев пд и домакинство на Ботев Враца.
След това Дунав, Ботев Враца и царско село/етър влизат в една група с нулиран точков актив.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 374
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #25 -: 21 Юни, 2020, 22:23 »
На мен ми се видя, че тази вечер имаше нещо, както в добрите години с Веско Великов - много тичане и преса по целия терен. Важно е с цената на всичко да тормозиш противника и да му пречиш да играе. Този стил доказано работи, но предполага добра физическа подготовка.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2802
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
« Отговор #26 -: 22 Юни, 2020, 08:51 »
До 70та минута бяхме физически доста добре. След това рязко намалихме темпото защото ни свършиха силите вероятно. Но и Арда не бяха по-добре подготвени физически. За добрата ни игра допринесе и сваленото напрежение от плещите на отбора, както и самочувствието ни на скрит фаворит в мач без особено значение за нас. Честито на Арда - стават новите ни "абонати".
Може ли някой да ми каже защо ние имаме 2 гостувания и само 1 домакинство в мизерабль групата? На какъв принцип е определено това?
« Последна редакция: 22 Юни, 2020, 08:55 от ЧИЧО МЪРИ »

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 472
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #27 -: 22 Юни, 2020, 10:06 »
До 70та минута бяхме физически доста добре. След това рязко намалихме темпото защото ни свършиха силите вероятно. Но и Арда не бяха по-добре подготвени физически. За добрата ни игра допринесе и сваленото напрежение от плещите на отбора, както и самочувствието ни на скрит фаворит в мач без особено значение за нас. Честито на Арда - стават новите ни "абонати".
Може ли някой да ми каже защо ние имаме 2 гостувания и само 1 домакинство в мизерабль групата? На какъв принцип е определено това?
Защото Дунав завърши на 13 място в редовния сезон. Програмата за двете групи в долната 8ца както и на първата шестица е направена предварително и е на база на класирането в редовния сезон. Влияние оказва и съкратения вариант на първенството, защото при изиграване на пълния формат домакинствата и гостуванията щяха да са с равен брой.

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 175
  • Одобрение: +17/-7
    • Профил
« Отговор #28 -: 22 Юни, 2020, 10:54 »
Интересно нещо е психиката ,когато си в комфортната зона ,например като си зимаш заплатката твърдо и както и да играеш знаеш ,че дохода ти е налице ,после идва момент в който няма пари няколко месеца и след като се изплатят ти идва музата и желанието да играеш по-добре и от преди тоя период  :D не казвам ,че това го правят всички съзнателно ,но на едно под съзнателно ниво поне. Дано да е така и в баражите ,че преди такава апатия беше на терена  ,аз ако съм щях да ги псувам цял мач  да се събудят малко, единствените играчи които може да прежалиш ,че не се скапват от бягане и преса са най-талантливите и надарените с топката ,а то такива в БГ почти няма,.може би Неделев е някакво подобие ,ама той ако не беше такъв мързел нямаше да е тук, на тва ниското ниво ,ако не им се и бяга и спазва тактическа дисциплина ,нямат място в отборите , така че следете ги тея работи ,който не се влага и дошъл да отбие номера го подхващайте от трибуните "койт не се усеща се подсеща" като фенове и тва ни е част от работата :D да видим
и  ние довечера какво ще направим, тежък мач очаквам.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5691
  • Одобрение: +80/-10
    • Профил
Re: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) 0:2
« Отговор #29 -: 22 Юни, 2020, 12:01 »
Най-важното от този мач е желанието за игра и самочувствие на играчите. Все пак е и официален мач и влиза в статистиката на Дунав в елита.

Някой знае ли, защо Стефан Христов и Диян Димов не бяха дори в състава за мача? Люси ги пази за финалната фаза?

Пожелаваме успех на Етър тази вечер, по-добре за нас е Царско село да участва във финалната тройка за 11-то място, не само защото може да ги изпратим на бараж вместо нашите съседи и приятели от Търново, но и имаме две победи над тях в редовния сезон и ако сме с еднакъв брой точки след 2 мача, ще завършим сезона пред Царско село!

Ще е необходимо на всяка цена в тройката да бием Ботев Враца, защото с тях имаме две нулеви равенства досега, а следващият мач няма да се зачита при равен брой точки в крайното класиране. Много кофти въртележка може да се получи с този съкратен формат с по един мач.