Анкета

Прогноза за мача?

1
2 (14.3%)
Х
7 (50%)
2
5 (35.7%)

Общ брой гласове: 14

Гласуването приключено: 21 Юни, 2020, 11:25

Добавени събития

• Първа лига: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) 0:2: 21 Юни, 2020

Автор Тема: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 1154 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5691
  • Одобрение: +80/-10
    • Профил
21.06 /неделя/ Арда - Дунав 19:00 Диема спорт

След 4 дена гостуваме на Арда в Пловдив. Мачът ще се играе на Лаута и е официална подготовка на двата отбора за финалната фаза.
« Последна редакция: 22 Юни, 2020, 11:43 от vivanov »

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1219
  • Одобрение: +39/-18
    • Профил
Re: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) [19.06.20, 21:00]
« Отговор #1 -: 15 Юни, 2020, 22:48 »
Твърда двойка!  :P
Арда вече са отбор от нашата черга , че и млако по-ниско.
Ние би трябвало да сме на крилете на щастието - заплати, спонсори ...
На мача в Русе преди няколко дни , направо си ги изтървахме. Сега е ред да си вземем това , което ни се полага.
Всеки друг занк би бил нелогичен ...

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3666
  • Одобрение: +124/-25
    • Профил
« Отговор #2 -: 15 Юни, 2020, 23:09 »
На мача в Русе преди няколко дни , направо си ги изтървахме. Сега е ред да си вземем това , което ни се полага.
Респект към неотразимото ти чувство за хумор.
"На крилете на щастието - заплати, спонсори..."
С новия собственик ставаме страшилище за всички отбори, дори за Лудогорец. Следващия сезон го печелим с 30 точки преднина. :P

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1412
  • Одобрение: +55/-11
    • Профил
« Отговор #3 -: 16 Юни, 2020, 03:52 »
Респект към неотразимото ти чувство за хумор.
"На крилете на щастието - заплати, спонсори..."
С новия собственик ставаме страшилище за всички отбори, дори за Лудогорец. Следващия сезон го печелим с 30 точки преднина. :P

Майтапите се вие, но точно срещу тези ни беше най-изненадващия резултат през сезона, така че всичко е възможно, но и аз съм умерен оптимист за изхода на срещата с тази разклатена защита. Дано няма смяна на треньорското ръководство, защото това би имало по-скоро обратен ефект върху футболистите. Надявам се, че новото ръководство ще се по разтършува на футболният пазар за няколко играча, защото истинският проблем в момента ни е не треньора, а изключително късата ни резервна скамейка. Убеден съм обаче, че играчите ще покажат мъжество “на крилете на щастието”  :) и няма да се дадат без бой.

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 140
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #4 -: 16 Юни, 2020, 10:05 »
Аз съм на мнение, че трябва да откраднем, колкото се може, повече точки.

Вярно е, че сме на бараж, ако ще и да загубим всички мачове до края, но все си мисля, че е по-добре да срещнем Монтана накрая пред Септември. А Дунав е много по-слаб от времето, когато ги бихме в миналогодишнтия плейоф за спасение, а те са надградили отбора си.

А Златко Живков има по-големи приоритети да стяга бюджета на общината предвид КОВИД-19, от колкото да хвърля луди пари за футбол.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2802
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
« Отговор #5 -: 16 Юни, 2020, 11:53 »
Почти сигурно е, че тройката която ще продължи борбата за оцеляване ще е Дунав, Ботев Вр и Царско село. И предполагам, че първият от тройката след изиграване на мачовете помежду им се спасява директно. Въпросът ми е какво следва по-нататък - точките спечелени дотук запазват ли се, по два мача ли се играят или по един на н.т.?
 Аз вече изказах мнение, че срещу Монтана имаме по-добри шансове...

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2142
  • Одобрение: +71/-7
    • Профил
« Отговор #6 -: 16 Юни, 2020, 12:17 »
Точките се нулират,играе се по един мач,победителят се спасява,а другите два отбора са на бараж
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 374
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #7 -: 16 Юни, 2020, 13:15 »
19.06 /петък/ Арда - Дунав 21:00 Диема спорт

След 4 дена гостуваме на Арда в Пловдив. Мачът ще се играе на Лаута и е официална подготовка на двата отбора за финалната фаза.
Отлага се за неделя 21.06, 19.00ч.

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
Re: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) [21.06.20, 19:00]
« Отговор #8 -: 16 Юни, 2020, 18:40 »
Клубът дори не е получил логично обяснение за промяна на ден и час на мач в същата седмица.

Това се нарича професионализъм в България.

papimed24

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 76
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #9 -: 16 Юни, 2020, 20:02 »
Почти сигурно е, че тройката която ще продължи борбата за оцеляване ще е Дунав, Ботев Вр и Царско село. И предполагам, че първият от тройката след изиграване на мачовете помежду им се спасява директно. Въпросът ми е какво следва по-нататък - точките спечелени дотук запазват ли се, по два мача ли се играят или по един на н.т.?
 Аз вече изказах мнение, че срещу Монтана имаме по-добри шансове...
  rusenec65 е отговорил, но и аз ще наблегна, че мачовете ни в четворката с двата Ботев и Арда са чисто протоколни и имат характер на контроли. Което значи, че трябва да бъдат използвани за обиграване след дългата и непредвидена пауза, че трябва да се пазим от контузии и картони за да можем да сме в оптимални форма и състав за мачовете на истината срещу Селото и Ботев Враца. Добре би било да сме първи в тази опашкарска тройка и да избегнем непредвидимостта на бараж с някой измежду Монтана и Септември.

papimed24

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #10 -: 16 Юни, 2020, 20:07 »
Клубът дори не е получил логично обяснение за промяна на ден и час на мач в същата седмица.

Eдинственото обяснение, което аз си давам е, че на Ботев предстои реванш за 1/2 финала на Купата на България на 24 юни - сряда. И може би за да имат повече време за почивка между двата мача е това разместване в нашата четворка.

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 633
  • Одобрение: +21/-4
    • Профил
« Отговор #11 -: 16 Юни, 2020, 22:01 »
То нашият шампионат е за хартиените грандове, Лудогорец и напоследък за пловдивските клубове. Другите не са важни. И няма значение какво искат, за какво се борят, дали са ок или не. Те пък, от своя страна, въобще не се и опитват да променят нещо... зр, преклонената глава сабя не я сече. Но я тъпче всеки ден. Но явно това не е важно.

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 140
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #12 -: 17 Юни, 2020, 09:07 »
Точките се нулират,играе се по един мач,победителят се спасява,а другите два отбора са на бараж

Благодаря много за разяснението, този факт ми бе убягнал. В такъв случай това са 3 контроли, както казват колегите.

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #13 -: 17 Юни, 2020, 11:30 »

Eдинственото обяснение, което аз си давам е, че на Ботев предстои реванш за 1/2 финала на Купата на България на 24 юни - сряда. И може би за да имат повече време за почивка между двата мача е това разместване в нашата четворка.

Ние играем с Арда, не с Ботев Пловдив. Тяхната среща с Враца си остава за събота, както беше обявено в понеделник сутрин. Някой не е преценил, че ще има два мача в петък и само един късен в неделя и някой друг след това е решил да балансира програмата с два по-ранни мача в неделя и само един в петък вечер.

papimed24

• Стартиращ
  • **
    • Профил
« Отговор #14 -: 17 Юни, 2020, 19:17 »

Ние играем с Арда, не с Ботев Пловдив. Тяхната среща с Враца си остава за събота, както беше обявено в понеделник сутрин. Някой не е преценил, че ще има два мача в петък и само един късен в неделя и някой друг след това е решил да балансира програмата с два по-ранни мача в неделя и само един в петък вечер.
  Да, наистина е така, останал съм с погрешно впечатление, че техният мач е преместен от неделя в петък за сметка на нашия. Ами значи обяснението е по-просто - пословичното малоумие на всички, които редят програмата.