Анкета

Прогноза за мача?

1
0 (0%)
Х
7 (87.5%)
2
1 (12.5%)

Общ брой гласове: 8

Гласуването приключено: 11 Юни, 2020, 19:35

Добавени събития

• Първа лига: Етър (Велико Търново) - Дунав (Русе) 5:3: 11 Юни, 2020

Автор Тема: Етър (Велико Търново) - Дунав (Русе) 5:3  (Прочетена 870 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1412
  • Одобрение: +55/-11
    • Профил
Re: Етър (Велико Търново) - Дунав (Русе) 5:3
« Отговор #15 -: 12 Юни, 2020, 20:12 »
Истински футболен трилър, но е добре, че резултата (особено за нас) не бе от такова значение, явно сме на бараж. Все пак беше похвално желанието и старанието на момчетата и с навлизане в решителната крайна фаза на първенството, нещата ще се наредят. Приятно ме изненада и факта, че въпреки димамиката на мача, не оказахме в края.  Единствено ме притесняват много късата резервна скамейка и тези картони, които така лесно получаваме. Другото, както Slex спомена, това е постройката ни в защита с трима централни защитници. Наистина се видя, че не е ефективна, защото ту Колев, ту Димов закъсняваха с изтеглянето и покриваха засадите. Не виждам нищо лошо Люси да пробва нещо по-различно и нестандартно. Също споделям мнението за класата на Дунгала, много се надявам да навлезе във форма, ще е много полезен със сигурност. Аз също съм обнадежден за благоприятно завършване на първенството и вярвам, че Люси и момчетата са на същото мнение, защото те го заслужават, след всичко през което преминаха. Благодарим ви!