Анкета

Прогноза за мача?

1
10 (66.7%)
Х
3 (20%)
2
2 (13.3%)

Общ брой гласове: 15

Гласуването приключено: 06 Юни, 2020, 11:45

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Арда (Кърджали) 0:0: 06 Юни, 2020

Автор Тема: Дунав (Русе) - Арда (Кърджали) 0:0  (Прочетена 1918 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

persin

• Напредващ
  • Публикации: 247
  • Одобрение: +17/-16
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Арда (Кърджали) [06.06.20, 17:00]
« Отговор #30 -: 05 Юни, 2020, 21:17 »
Да попитам билетите на каква сена са.
Виж тук
благодаря

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 541
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #31 -: 06 Юни, 2020, 17:29 »
Исаевски май го е играл мача  :o :o шокираща форма

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1412
  • Одобрение: +55/-11
    • Профил
« Отговор #32 -: 06 Юни, 2020, 19:15 »
То формата на всички е спаднала, което въобще не е шокиращо, а забележката ти е доста неуместна. Колкото можеха, момчетата се стараха.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2142
  • Одобрение: +71/-7
    • Профил
« Отговор #33 -: 06 Юни, 2020, 19:26 »
Ако от три месеца не съм взимал заплата ,въобще няма да се мръдна да работя.Или пък само ще имитирам дейност.Поклон на играчите за раздаването им и най-вече за МОРАЛА ИМ да излязат и да играят.Феноменален МАКЕНДЖИЕВ - ПОЛОВИН ОТБОР!!!РЕСПЕКТ КЪМ АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ !!!!!!!!!!!!!!!!
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 140
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #34 -: 06 Юни, 2020, 19:33 »
Благой Макенджиев за мен е най-добрият и класен играч на Дунав в последните два сезона.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1219
  • Одобрение: +39/-18
    • Профил
« Отговор #35 -: 06 Юни, 2020, 19:40 »
РЕСПЕКТ към всички играчи на Дунав!!!
Огромно БЛАГОДАРЯ  за мъжеството!!!
Момчета - действайте така и до края и ще останете в сърцата ни завинаги !!!
Днес съм горд с отбора ни. Малко ме е и яд, че пропуснахме победата.
Все пак браво . мисля, че надиграхме Арда, бяхме по-класния отбор, но ни липсваше физическа издържливост. Именно тя щеше да даде разликатав мача.
Момчета , с вас сме !!!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2802
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
« Отговор #36 -: 06 Юни, 2020, 20:32 »
Браво на момчета, че решиха да излязат на терена заради публиката. Тя,публиката обаче, беше обидно малко. Изглежда, че истински обичащите Дунав са емигрилали масово, а в този толкова труден за отбора момент трябваше да са заети максимално допустимите места. Мисля, че физически бяхме по-добре подготвени и това си пролича второто полувреме. Не ни достигна майсторство обаче, за да се възползваме от статичните положения. Жалко, че не можахме да извлечем максимума от този мач и то след като късметът и Макенджиев ни спасиха от попадение първото полувреме.

persin

• Напредващ
  • Публикации: 247
  • Одобрение: +17/-16
    • Профил
« Отговор #37 -: 06 Юни, 2020, 21:32 »
РЕСПЕКТ към всички играчи на Дунав!!!
Огромно БЛАГОДАРЯ  за мъжеството!!!
Момчета - действайте така и до края и ще останете в сърцата ни завинаги !!!
Днес съм горд с отбора ни. Малко ме е и яд, че пропуснахме победата.
Все пак браво . мисля, че надиграхме Арда, бяхме по-класния отбор, но ни липсваше физическа издържливост. Именно тя щеше да даде разликатав мача.
Момчета , с вас сме !!!
+1

tipin

• Фен
  • Публикации: 1801
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил
« Отговор #38 -: 06 Юни, 2020, 21:50 »
Браво на момчета, че решиха да излязат на терена заради публиката. Тя,публиката обаче, беше обидно малко. Изглежда, че истински обичащите Дунав са емигрилали масово, а в този толкова труден за отбора момент трябваше да са заети максимално допустимите места. Мисля, че физически бяхме по-добре подготвени и това си пролича второто полувреме. Не ни достигна майсторство обаче, за да се възползваме от статичните положения. Жалко, че не можахме да извлечем максимума от този мач и то след като късметът и Макенджиев ни спасиха от попадение първото полувреме.
За мача са пуснати 1950 билета. Мисля, че бяхме там някъде. Централната телевизионна камера е от страна на сектор 'А', около който повечето хора обичат да бъдат и затова се виждат насрещните празни трибуни.
 Но си прав, че това е обидно малко.

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 541
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #39 -: 06 Юни, 2020, 22:34 »
Дам, написах коментара в първите 15 минути когато игра много неадекватно младежа. В последствие наистиа съм съгласен с по-горните мнения, че играха много мъжки нашите, а и самия Исаевски беше в час. Относо публиката - камерата показа секторите откъм Цар Освободител и наистна изглеждаше че бройката фенове е доста близка до пуснатите под 2000 билета. Браво за мъжеството на момчетата и на Люси. Голям Макенджиев! Раващо е, че и фен клуба зае най-накрая остра позиция срещу доктора.

ПП. Някой запознат ли е защо сме лицензирали толкова малко места за ППЛ? Враца напр. си броят и металните седалки и официално са над 20,000 души. Може би е свързано с по-високи такси около стадиона/лиценза?

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3666
  • Одобрение: +124/-25
    • Профил
« Отговор #40 -: 07 Юни, 2020, 00:51 »
Благодарности за мъжеството и борбеността на футболистите! Видя се, че Арда изобщо не е страшилище и при малко повече късмет можеше да грабнем победата. Феноменален Макенджиев - 5 удара, 5 спасвания - кое от кое по-виртуозни. Юли Ненов създаде доста проблеми по фланга и щеше да бъде напълно заслужено, ако беше вкарал гол. Дуде Н'Донгала също се включи с няколко добри отигравания.
Пролича си, че за две седмици подготовка няма как физическата форма да е на добро ниво. За щастие това важеше и за съперника и не се отрази на резултата. Добро впечатление ми направи реакцията на публиката при смените на тримата от Арда, играли в Дунав - Мартин Костадинов, Св. Ковачев и Иван Коконов. На стадиона според мен нямаше повече от 1000 души, което вероятно се дължи на катаклизмите около клуба. Затвърди се убеждението, че твърдото ядро фенове, които подкрепят отбора в добри и лоши времена, е около тази бройка.

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 633
  • Одобрение: +21/-4
    • Профил
« Отговор #41 -: 07 Юни, 2020, 01:11 »
Роля игра според мен и фактът, че се говореше, че едва ли не може да няма мач, а също така и тоталната липса на каквато и да е кампания от страна на някого да се продадат повече билети. Добро оправдание е, че при възможни 1 900 човека, около 1 000 на място са си половината. Предвид ситуацията, китайския вирус и т.н. - не е зле. Браво на момчетата.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5691
  • Одобрение: +80/-10
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Арда (Кърджали) 0:0
« Отговор #42 -: 07 Юни, 2020, 19:04 »
Справедливо равенство. Липсва ни креативност в нападение. Ахмедов в това отношение липсва. Иначе Макенджиев в вратар, който може накрая да ни остави в елита.