Анкета

Как ще стартираме пролетния полусезон?

Победа
5 (33.3%)
Равенство
7 (46.7%)
Загуба
3 (20%)

Общ брой гласове: 15

Гласуването приключено: 16 Февруари, 2020, 13:43

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 0:2: 16 Февруари, 2020

Автор Тема: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 0:2  (Прочетена 1727 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1412
  • Одобрение: +55/-11
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 0:2
« Отговор #30 -: 17 Февруари, 2020, 22:02 »
Нямам нищо против Диан Димов ама защо Киров го пуска защитник,не му е там силата.
++++++++++++++++++++++++++++++
Всъщност Дидо, освен че е висок, друго в защитен план не притежава. Вижда се, че направо се мъчи на тази позиция, а Любо Николов мястото си му е там, освен ако няма друга причина.
Колкото до изказването на Люси за “единия час и половина физическа подготовка” ми се струва, че има в предвид, че вече се готвим за плейофната фаза, без да се надяваме на нещо в редовния сезон, т.е. играем контроли на този етап

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1219
  • Одобрение: +39/-18
    • Профил
« Отговор #31 -: 17 Февруари, 2020, 23:58 »
Какви контроли?
Нали уж надградихме през паузата и сега трябва да сме с 20% по-силни  :o :P
Аз мисля, че Люси вече няма и грам идея как да ги нареди и как да ги мотивира.
Просто си кюскат топката и каквото стане  ( и то става - бият ни като тъпани)!

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1412
  • Одобрение: +55/-11
    • Профил
« Отговор #32 -: 18 Февруари, 2020, 02:24 »
Какви контроли?
Нали уж надградихме през паузата и сега трябва да сме с 20% по-силни  :o :P
Аз мисля, че Люси вече няма и грам идея как да ги нареди и как да ги мотивира.
Просто си кюскат топката и каквото стане  ( и то става - бият ни като тъпани)!
Точно казано - каквото стане е май работата. Тези приказки с 20-те % надграждане ги слушаме от два сезона вече, а резултата е плачевен, ставаме дори и по-слаби, текучеството на играчите е тревожно, а несигурността тревожи и натоварва абсолютно всички.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #33 -: 18 Февруари, 2020, 10:37 »
Нямам нищо против Диан Димов ама защо Киров го пуска защитник,не му е там силата.
За съжаление на Дидо силата му след завръщането от 1948 е само в Канто...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 175
  • Одобрение: +17/-7
    • Профил
« Отговор #34 -: 18 Февруари, 2020, 11:07 »
Не мисля ,че е само от играчите ви...преди да станат нещата с финансите май бяхте набрали и на тренера доста  :D ,а нашите играха срещу Берое добре (само дето трябва и да се вкарва)и се личи ,че е вършена работа зимата ,има мисъл и дисциплина и кондиционално бяха на ниво ,което есента липсваше в повечето мачове ,е да видим занапред де ,смятам че колкото и да са кът финансите първото нещо е да се намери кадърен треньор ,пък ако ще и да са посредствени играчите ,той ще ги накара да играят ,като се бориш ,бягаш и имаш тактическа грамотност то си личи на терена, трябва да имат мотиватор ,страх ,дисциплина и респект от човека ,поне в БГ така съм ги забелязал ,иначе всеки отбива номера,не ми харесват изказванията на вашият човек ,много са пораженчешки и едно квот такова ,играят за здраве все едно.