Анкета

Как ще завърши срещата ?

Победа за Дунав с 2 и повече гола
2 (25%)
Трудна победа за Дунав с 1 гол разлика и спукване на топката от кюскане
1 (12.5%)
Скучен хикс с няколко спукани от кюскане топки
2 (25%)
Лесна победа за Славия
3 (37.5%)
Разгромна победа за Славия и оставка на Люси, който си тръгва обиден на играчите
0 (0%)

Общ брой гласове: 8

Гласуването приключва: 24 Февруари, 2020, 00:06

Добавени събития

• Първа лига: Славия (София) - Дунав (Русе): 24 Февруари, 2020

Автор Тема: Славия (София) - Дунав (Русе) 24.02.2020, 17:00 часа  (Прочетена 194 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1179
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Отварям темата за предстоящата среща.
Играе се в понеделник.

Гостуваме на коравия отбор на "белите", които си биха като гости Арда и вече са на 5-та позиция.

Ние пък стартирахме пролетния дял в стил " разпасана команда" и се орезилихме насред Русе.

Вашите коментари и очаквания?
« Последна редакция: 19 Февруари, 2020, 12:54 от vivanov »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3614
  • Одобрение: +122/-24
    • Профил
Re: Славия (София) - Дунав (Русе) 24.02.2020 17:00 часа
« Отговор #1 -: 18 Февруари, 2020, 00:27 »
Какви очаквания да имам? Вече сме с четирима бивши играчи на Витоша Бистрица, а останалите не са по-класни от тях. Нищо лично към момчетата, просто нямаме финанси, за да привлечем играчи с прилични качества. Всички от 10-о място нагоре ни бият без проблеми. Надявам се само на чудо, за да се докопаме някак си до 10-о или 11-о място и да избегнем бараж срещу силно мотивиран и финансово стабилен противник от Втора лига.

persin

• Напредващ
  • Публикации: 206
  • Одобрение: +15/-15
    • Профил
« Отговор #2 -: 18 Февруари, 2020, 20:29 »
Какви очаквания да имам? Вече сме с четирима бивши играчи на Витоша Бистрица, а останалите не са по-класни от тях. Нищо лично към момчетата, просто нямаме финанси, за да привлечем играчи с прилични качества. Всички от 10-о място нагоре ни бият без проблеми. Надявам се само на чудо, за да се докопаме някак си до 10-о или 11-о място и да избегнем бараж срещу силно мотивиран и финансово стабилен противник от Втора лига.
Мани майтапа наистина е така

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3614
  • Одобрение: +122/-24
    • Профил
« Отговор #3 -: 18 Февруари, 2020, 20:38 »
Мани майтапа наистина е така
Напълно сериозен съм. От видяното в мача с Черно море не съм оптимист. Ако в скоро време няой не развърже кесията за Дунав, чака ни сигурно изпадане и неизвестно колко още години по селата.