Автор Тема: Зима 2019/2020 (подготовка, трансфери, новини и спекулации)  (Прочетена 15351 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2143
  • Одобрение: +71/-7
    • Профил
Долапчиев: Шефът е д-р Симеонов!

:D ;D :D ;) :) А пък според петъчното Утро Оги Цветанов бил напуснал ,ама тоя път наистина.Предното напускане било фейк нюз..... :D :D :D
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

persin

• Напредващ
  • Публикации: 247
  • Одобрение: +17/-16
    • Профил
А защо цилия градски стадион и на другите помощни по малки игрища има само реклами на WINBET,дали само доктора дава пари,аз си мисля,че и WINBET дават ама колко някой знае ли ?

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 175
  • Одобрение: +17/-7
    • Профил
На нас тея уинбет ни обещаха табло 2017та още си чакаме.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1802
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил
А защо цилия градски стадион и на другите помощни по малки игрища има само реклами на WINBET,дали само доктора дава пари,аз си мисля,че и WINBET дават ама колко някой знае ли ?
Едва ли ще разберем колко дават.
Но щом са махнали всички други фирми, значи Доктора не лъже, че никой не подкрепя отбора.

persin

• Напредващ
  • Публикации: 247
  • Одобрение: +17/-16
    • Профил
Едва ли ще разберем колко дават.
Но щом са махнали всички други фирми, значи Доктора не лъже, че никой не подкрепя отбора.
Благодаря за отговора колега.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5691
  • Одобрение: +80/-10
    • Профил
Половината отбори в Първа лига вече се върнаха от тренировъчни лагери в Турция и продължават с подготовка при домашни условия, както ние досега на пролетни температури. Дали може да сме се подготвили по-добре от конкуренцията с лагер в чужбина? Не си спомням някога да сме играли 3 контроли като домакин и то на Градския стадион през зимната подготовка. Може и да е за добро, скоро ще разберем. Диян Димов ми сподели, че атмосферата в отбора е добра и има здрав колектив.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 470
  • Одобрение: +5/-8
    • Профил

Не знам кой и къде е обещавал табло,но това табло в момента на Градският е чисто ново,което го обеща общината след като се повреди старото...!
Там където Дунава минава,трева не никне!

rusenec65

• Фен
    • Профил

Не знам кой и къде е обещавал табло,но това табло в момента на Градският е чисто ново,което го обеща общината след като се повреди старото...!

Але хоп говори за стадион "Ивайло"...

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2806
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
   Днес в района на Мъглиж вали тих напоителен дъжд и може би щеше да е разумно контролата с Ботев Гълъбово да се отложи за четвъртък. Теренът ще е тежък, но поне няма да вали и мачът ще е по-подходящ за изпробване на някакви схеми, проверка на състоянието на новите играчи и стиковка на отбора.
    Не знам кой точно поддържа сайта, но информация ни се подава с голямо закъснение или изобщо я няма никаква. Малоуни вече в Русе ли е, Тонислав Йорданов ще го вземаме ли под наем, контузените възстановиха ли се, дължимите премии ще се дадат ли преди подновяването на сезона и т.н. въпроси оставени без отговор???...Тънем си тука в неведение и добре, че някои от колегите във форума ни "снасят" по някоя и друга новина.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5691
  • Одобрение: +80/-10
    • Профил
Малоуни не се е върнал от Германия, значи няма да се разчита на него.
Клубът пуска съобщение със снимка само при подписан договор. След като няма такава с Тонислав Йорданов, значи няма да го вземаме.

В момента в клуба има двама души, които движат административната и организационна работа, Свилен Стефанов за представителния отбор и Мартин Цирков за школата. Няма някой друг, който да отговаря за снимки, статии, публикации в сайта, работата с медиите и т.н.

Реално в четвъртодивизионния Дунав Батин има по-добре разпределена организация в момента.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 353
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
Малоуни не се е върнал от Германия, значи няма да се разчита на него.
Клубът пуска съобщение със снимка само при подписан договор.

Малоуни е преотстъпен на третодивизионният Кемницер, където доскоро играеше националът Сармов, както и друг българин - Костадин Велков.
ихтамнет

tipin

• Фен
  • Публикации: 1802
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил

rusenec65

• Фен
    • Профил
....От Фейсбук :
Автор
FC Dunav Ruse 32 минута 1:0 за Дунав след гол на Ненов и асистенция на Щерев

Автор
FC Dunav Ruse 37 минута 1:1

Автор
FC Dunav Ruse 42 минута 2:1 за Дунав след гол на Стефан Христов и асистенция на Петко Цанков

Автор
FC Dunav Ruse След първите 45 минути, Дунав - Ботев Гълъбово 2:1

FC Dunav Ruse

« Последна редакция: 05 Февруари, 2020, 16:14 от rusenec65 »

rusenec65

• Фен
    • Профил

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2806
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
Нищо чудно второто полувреме въобще да не се е играло. В Тракийската Равнина вали изобилен сняг на едри парцали и видимостта е доста ограничена. Очертанията на терена сигурно въобще не личат. Дано няма контузени.