Автор Тема: Зима 2019/2020 (подготовка, трансфери, новини и спекулации)  (Прочетена 14403 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2115
  • Одобрение: +71/-4
    • Профил
 И отново от Фейсбук ,това е бил съставът ни :

Б. Македжиев, Р. Колев, М. Милчев,
Д. Димов, П. Цанков, М. Митков, С. Щерев, Ф. Кавалканте, С. Христов, Ю. Ненов и
Г. Долапчиев.
Резерви: Х. Гумиеро, Л. Николов,
И. Лазаров, А. Исаевски, А. Силвиев и
М. Русанов.
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1384
  • Одобрение: +54/-11
    • Профил
Емоционален мач е бил, няма що...
https://www.kotasport.com/shok-na-dunav-botev-futbolist-na-kosam-ot-smartta-glatna-si-ezika/
.....и самият господ ни е вкарал гол  :)
https://www.kotasport.com/dunav-pobedi-botev-galabovo/
« Последна редакция: 06 Февруари, 2020, 00:33 от boti4eli »

tipin

• Фен
  • Публикации: 1776
  • Одобрение: +49/-33
    • Профил
 И сме освободили Филип Колев, който беше на проби.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 437
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Както е тръгнало , по всичко изглежда че за гостуванията няма да имаме нужда от автобус .  Едно бусче тип "маршрутка"  ще може да събере целия отбор  :( :( :(   Ако случайно някой е в повече може да отиде при феновете , и те са  едно бусче и тъкмо 2 маршрутки за  гостуванията  към която и да е дестинация . Ще минаваме " тънката лайсна "  :( :( :(
« Последна редакция: 06 Февруари, 2020, 17:38 от biser1967 »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2768
  • Одобрение: +115/-19
    • Профил
Тази зима селекцията ни като качество е на доста добро ниво. Особено като се има предвид през какви финансови перипетии минахме. Но като количество сме крайно лимитирани. С 15 професионални играчи, при контузии или наказания ще видим голям зор. Пък и конкуренцията на практика липсва, а това е важно. Най-малко трима играчи са ни необходими - централен защитник, универсален бек и разиграващ халф. Между юношите които пробва Людмил не знам има ли такива. Едва ли, повечето са нападатели...Бог да ни е на помощ!!!

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 425
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Аз мисля, че в последния момент Локо Пловдив ще ни даде Уирис Густаво под наем, а Цска ще ни даде Тонислав Йорданов.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5673
  • Одобрение: +80/-9
    • Профил
Няма вече време за преотстъпени футболисти под наем. Зимната подготовка е към края си, а метеорологичните условия не позволяват в момента пълноценни тренировки, за да се впишат нови футболисти в състава. Ще разчитаме на лоша форма при конкурентите ни за оставане в Първа лига.

Danube

• Напредващ
  • Публикации: 116
  • Одобрение: +7/-1
    • Профил
Юношките ще помагат.. Най-естествено е песимизмът и разочарованието да властват, и това е разбираемо.

Но от друга страна през тия 4 сезона в Първа лига върнахме Дунав на футболната карта на България след много години. Вече Дунав стана разпознаваем в страната и сред по-младите футболни запалянковци, а не е само една реликва от миналото. Лично аз прогнозирах един 5-годишен непрекъснат престой в лигата на майсторите още когато се сборихме да влезем в А група.

Дано поне и този сезон да се задържим и да си остана лош пророк!  :)

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 168
  • Одобрение: +16/-6
    • Профил
По-ведро бре и при нас е зор ,ама голяма работа ,поне тръпка да има ,накрая дано изпаднат селото и витоша и айдеее, ако пък не ...няма смисъл от трагедии за тая велика лига  :D

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 437
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
По-ведро бре и при нас е зор ,ама голяма работа ,поне тръпка да има ,накрая дано изпаднат селото и витоша и айдеее, ако пък не ...няма смисъл от трагедии за тая велика лига  :D

Драма няма . Не вярвам и да има ,при неблагоприятен край на шампионата за нас . Мен лично ме дразни по -скоро  гротеската около финанирането и собственостт а на клуба . Там по-скоро  е пошла  ситуацията .

rusenec65

• Фен
    • Профил

Драма няма . Не вярвам и да има ,при неблагоприятен край на шампионата за нас . Мен лично ме дразни по -скоро  гротеската около финанирането и собственостт а на клуба . Там по-скоро  е пошла  ситуацията .

+1+1+1+1+1   !!!!!!!!!

boti4eli

• Фен
    • Профил
За съжаление с Мечо ще се случи това, което есички очаквахме
https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/multimedia/video/ahmedov-niama-da-e-pyrvi-izbor-na-krushchich-577391

rusenec65

• Фен
    • Профил
https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/multimedia/video/ahmedov-niama-da-e-pyrvi-izbor-na-krushchich-577391
Ботичели,не ми казвай моля те ,че си очаквал нещо друго....Беше си ясно предварително ,че така ще стане.Сега формата на Мечо ще иде по дяволите и ще го видим отново с екипа на Дунав след време.

persin

• Напредващ
  • Публикации: 233
  • Одобрение: +17/-15
    • Профил
Да си го пребираме в Дунав,имаме нужда от него.

boti4eli

• Фен
    • Профил
За съжаление с Мечо ще се случи това, което всички очаквахме
Ботичели,не ми казвай моля те ,че си очаквал нещо друго....Беше си ясно предварително ,че така ще стане.Сега формата на Мечо ще иде по дяволите и ще го видим отново с екипа на Дунав след време.
Да и за това го написах, че всички го очаквахме, ама чак и трета опция ще е жалко  >:(