Автор Тема: Зима 2019/2020 (подготовка, трансфери, новини и спекулации)  (Прочетена 15078 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 536
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Още две имена ще подхвърля Петър Патев и Антон Огнянов като потенциално нови-стари попълнения.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2789
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
Още две имена ще подхвърля Петър Патев и Антон Огнянов като потенциално нови-стари попълнения.
Като ги "подхвърляш" тия имена въз основа на някаква апокрифна информация ли е или просто правиш предложение?
При едно интервю на Людмил преди около 2 седмици относно Огнянов той каза, че не знае нищо за негово завръщане в Дунав. Играел в четвърта германска дивизия, но не му се е обаждал.

rospur

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 54
  • Одобрение: +7/-0
    • Профил
Каква Германия...Юли тази година отиде от Ботев/Враца/ в Ботев/Гълъбово/ и още си е там.

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 471
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
Като ги "подхвърляш" тия имена въз основа на някаква апокрифна информация ли е или просто правиш предложение?
При едно интервю на Людмил преди около 2 седмици относно Огнянов той каза, че не знае нищо за негово завръщане в Дунав. Играел в четвърта германска дивизия, но не му се е обаждал.

Бъркаш Антон Огнянов /Ботев Гълъбово/ с Мариян Огнянов /Ханза (Фризойте), Германия 4/.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3659
  • Одобрение: +124/-25
    • Профил
Остава да се обадим още на Станката, Наско Атанасов, Раденцов, Николай Колев и Слави Читаков. Може и на "Супер Марио" Петков. Така ще съберем отново "дрийм тийма", който класира Дунав в А група.  :P

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1216
  • Одобрение: +39/-18
    • Профил

Втория не го искаме ... >:(
Да си играе в Левски-то   :P

NITRO

• Фен
    • Профил

Бъркаш нещо. Той играе в Ботев.  ;D

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2134
  • Одобрение: +71/-6
    • Профил

Да бе...в Ботев ....ама от Гълъбово :D :D :D
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

NITRO

• Фен
    • Профил

Да бе...в Ботев ....ама от Гълъбово :D :D :D
Е, какво от това... задава се нов трансфер - в "Левски"... от Карлово! :D :D :D

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил

Бъркаш Антон Огнянов /Ботев Гълъбово/ с Мариян Огнянов /Ханза (Фризойте), Германия 4/.
Аз цитирам Людмил Киров, така, че ако някой бърка това е Люси.

rusenec65

• Фен
    • Профил
Етър -Ботев 1:1....пореден мач приключил благоприятно за нас.Нито Етър ни избягва много с точките ,нито Ботев много ни доближава.Не че това има някакво значение за нас.....

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
По-благоприятно щеше да е ако Ботев бяха били, каквито възможности имаше. И разбира се, че има значение за нас, нали се надяваме напролет да сме по-силни ;)

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Изобщо не съм във възторг, че се връщат Будинов и вероятно Ненов. Единият не можа да си намери място и да се наложи даже в Септември, а в Ботев Вр. изигра май само 2 мача, а относно Юли той не е ли в Берое? Както и да е, също е дълбока резерва, където и да "играе". Тоест при нас се връщат хора, които никъде другаде не ги искат.
Ти изненадан ли си , че при нас се връщат или пък идват за пръв път хора които никой не ги иска или въобще никой не е чувал за тях? Ако зависеше от мен бих сменил целия отбор барабар с треньорския екип. Ама нямам 6 000 000 лв бюджет, поне...Това е съдбата на Дунав и на окаяните му фенове - мазохисти. Колкото до Будинов не очаквам от него нищо надграждащо. Апогеят му беше в Дунав при Великов, но дори и тогава за мен си беше едно дърво неодялано. Виж в Ненов има някаква надежда да се разиграе и едва ли ще е по-лош от Мартин Костадинов например. От Берое сигурно ще му бият шута всеки момент, те могат да си позволят скъпи трансфери, дотолкова, че не харесват дори Педро Еуженио...Да видим, предстои в "Реанимация Дунав" да се появят 5-6 нови пациенти ;)
  Аз не съм изненадан, знам и колко трагично е финансовото ни състояние, но просто се чудя на ентусиазма на феновете във Фейса, които са във възторг сякаш, че при нас идва някакъв супериграч.
Що се отнася до вчерашното реми на "Ивайло", мисля, че това беше най-добрият за ДУНАВ резултат по причините посочени от rusenec65. Надявам се и Берое да бие Селото /преди малко Камбуров вкара дежурния си гол/, а също и Ботев да се разправи с Витоша. Така при очакваната днешна загуба от Тирето нека и съперниците ни не спечелят точки :)

rusenec65

• Фен
    • Профил
Изобщо не съм във възторг, че се връщат Будинов и вероятно Ненов. Единият не можа да си намери място и да се наложи даже в Септември, а в Ботев Вр. изигра май само 2 мача, а относно Юли той не е ли в Берое? Както и да е, също е дълбока резерва, където и да "играе". Тоест при нас се връщат хора, които никъде другаде не ги искат.
Ти изненадан ли си , че при нас се връщат или пък идват за пръв път хора които никой не ги иска или въобще никой не е чувал за тях? Ако зависеше от мен бих сменил целия отбор барабар с треньорския екип. Ама нямам 6 000 000 лв бюджет, поне...Това е съдбата на Дунав и на окаяните му фенове - мазохисти. Колкото до Будинов не очаквам от него нищо надграждащо. Апогеят му беше в Дунав при Великов, но дори и тогава за мен си беше едно дърво неодялано. Виж в Ненов има някаква надежда да се разиграе и едва ли ще е по-лош от Мартин Костадинов например. От Берое сигурно ще му бият шута всеки момент, те могат да си позволят скъпи трансфери, дотолкова, че не харесват дори Педро Еуженио...Да видим, предстои в "Реанимация Дунав" да се появят 5-6 нови пациенти ;)
  Аз не съм изненадан, знам и колко трагично е финансовото ни състояние, но просто се чудя на ентусиазма на феновете във Фейса, които са във възторг сякаш, че при нас идва някакъв супериграч.
Що се отнася до вчерашното реми на "Ивайло", мисля, че това беше най-добрият за ДУНАВ резултат по причините посочени от rusenec65. Надявам се и Берое да бие Селото /преди малко Камбуров вкара дежурния си гол/, а също и Ботев да се разправи с Витоша. Така при очакваната днешна загуба от Тирето нека и съперниците ни не спечелят точки :)

Берое -ЦС 2:0 е поредният мач приключил в....наша полза.Утре съвсем резонно Ботев ,които са в подем ще бият здраво Витоша.....Ами ......днес вече можем да си падаме спокойно....

tipin

• Фен
  • Публикации: 1792
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил